ЖующаЯКонфету• 27 апреля 2023
Що продавати в селі, Щоб заробити?
Живу наразі в селі, хочу чимось зайнятися. Звісно, було б добре вирощувати щось на продаж, але це вже пройдений етап. Не має бажання обробляти гектари землі, а потім викидати на смітник.
Хотіла продавати нижню білизну через інтернет, чи ще щось чи навіть секонд. Дайте будь ласка якусь пораду чи ідею.
Шити-вишивати та пекти це не моє.
Кундалина• 27 апреля 2023
Ответ дляНевидимка
Газети дорогі. Не вигідно
та любий папір. в мене з мейкапу обгортки вже назбиралось. До пенсії буде добряча купа, на кошики вистачить.
Ответ дляЖующаЯКонфету
У нас в селі 3 продуктового магазина, 1 продовольчих товарів. 3 людини продають одяг, 3-5 майстрів по нігтях, 1 майстер по депіляції, кілька перукарів, 1 сто + всі все вирощують. Яблука, сливи, персики, абрикоси малину, вишні, зелень... Навіть ківі. Тому в нашому районі значно нижчі ціни. Люди їдуть на всі ринки України і там продають продукцію. Зараз багато чоловіків пішло на війну, не всі жінки вміють курувати транспортом і тому мусимо продавати перекурами які приїхали і купують тут.
Де ви знаходитесь? Будемо їздити до вас оптом скуповувати.
Анонім Перший• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Дорога до траси від села майже 10 км то там повне бездоріжжя. Годину ідемо. А взагалі до районного центру до 40 км.
Не багато зовсім до райцентру, в нас на базарі приїзжають і за 70 км, але з якісною продукцією. Що самі не продають здають оптовикам.
Мстящий за Зайца• 27 апреля 2023
В селе - сирареты, самогон, семена, химия для сада/огорода.
Из села - ранние огурцы, зелень, мяту, молодую картошку. Но это у вас должно вырасти раньше, чем у других.
Рассада.
Ягоды.
Завести коз и продавать молоко, оно хорошо идет.
Рассада.
Ягоды.
Анонім Перший• 27 апреля 2023
Ответ дляПоумничка
У нас сосед самогон продавал, не заростала народная тропа, с утра я так поняла стограмовщики тусовались, хлопнуть и на роботу)
Єєєє,я тут вжеикарма спрацює, в родині добро дууууже швидко перейдете зло. Знаю з життєвого досвіту
Баррикадница• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Село до 1500 людей, можливо менше. Просто всі чимось займаються.
І це перекрасно!
Анонім Перший• 27 апреля 2023
Ответ дляНе обижаюсь
В нас сіють сою. Кажуть що вигідно. Але для того треба мати техніку.
На Тернопільщині (надзбруччя) дуже вдало займаються вирощуванням тютюну, вже перейшли на здачу різного, а не просто сушеного.
Малая еще та• 27 апреля 2023
Ответ дляПтица секретарь
А помидоры, баклажаны, перцы. Всё было очень очень дорогое в прошлом году. В сезон баклажаны от 40 грн/кг. А что такой 1 кг баклажан - 3-4 шт
Посчитайте дорогу в город. В селе много не продаш. Ну, или отдавать пепекупам максимум за полцены
Анонім Перший• 27 апреля 2023
Ответ дляПоумничка
Вишню я продавала без проблем мороженую все годы, но в этом году спрос на 0, хотя изначально цена была за кг 50 40 30, потом плюнула достала из морозилки и передушила на наливку. Такая история и с грецким орехом, в этом году спроса нет вообще, люди обнишали, через границу видать не пропускают, и лежит орех у меня, была цена 30, сейчас 20, тишина, а прошлый год в такое время продала.
Грецькі раніше йшли оптом за кордон в Грузію/Азербайжан, зараз логістики нуль.
Малая еще та• 27 апреля 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Тогда продукты, они в селе дорогие и выбор маленький, колбасу и конфеты с печеньем расхватают
Кто? Бабушки с мин пенсией?
Птица секретарь• 27 апреля 2023
Ответ дляСадова гойдалка
10кг - 400 грн, не заработать на этом на жизнь, если у вас трактора нет и пары тройки сотен тысяч гривень, это как минимум.
Расскажите это тем, кто выращивает и целыми семьями живут на это, причём круглый год)
Понятно что для масштабов вложения нужны
Птица секретарь• 27 апреля 2023
Ответ дляКундалина
молоко - видоїти, напоїти, гній відгорнути, сіно заготовити, а літра молока коров’ячого скільки? гривень 30-40
Слушайте, все так пишут что куча проблем, так всё не без проблем и забот, или где то деньги падают с неба без работы?
Садова гойдалка• 27 апреля 2023
Ответ дляКундалина
Я про козу писала, это проще.
Кундалина• 27 апреля 2023
Ответ дляПтица секретарь
є різниця між роботою в селі і роботою в офісі. В селі наробишся, як віл і ні зпереду ні ззаду, за щастя мінімалку заробити, а гімна на ці гроші перекинути - гора.
Дело было давно• 27 апреля 2023
Ответ дляНеГолосую
Бухлишко и сигареты всегда будут покупать
Самогон. Народ спивається зі страшною силою..(((.
Садова гойдалка• 27 апреля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Так ну явно, что это не хороший совет автору)) Что она одна вырастит, два с половиной баклажана?))
Я в селе живу, и немного разбираюсь, как и что делается.
Поля имеет наш знакомый, у него 2 взрослых сына, помогают обрабатывать, плюс нанимает, он не один год к этому шел, и сами с женой с утра до ночи на хозяйстве.
ЖующаЯКонфету
• 27 апреля 2023
Ответ дляchancee
Брехня
Купити поросят пару - 3000 грн
Плюс їх десь до року потрібно чимось кормити, не будуть вони їсти одну наприклад траву. Потрібно корми.
Ми купуємо до 10 тис готово кабанчика і це набагато зручніше та дешевше, чим годувати його багато часу, а прибирати за ним, ліки. Напевно вам не зрозуміти
ЖующаЯКонфету
• 27 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
А чому у вас такі низькі ціни? 5 грн за кг навіть для опту мало, навіть якщо приїдуть заберуть
Наприклад, сливу угорську ніхто не хотів купувати. Багато погнила на дереві, так самі і з черешнею.
Полуниця гарна ціна на початку, потім тяжко збути.
Птица секретарь• 27 апреля 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Ну тогда пусть сидит и грустит у телевизора) это легче, никаких проблем не приносит, кроме финансовых)
ЖующаЯКонфету
• 27 апреля 2023
Ответ дляmasterim
Чернівецька область
Можете лишити свої контакти, буду грузити вам машину продуктам та фруктами, ягодами.
Птица секретарь• 27 апреля 2023
Ответ дляКундалина
Каждый сам выбирает что ему подходит.
Кто то любит это, трудиться и получает лучше, чем в офисе. Кто то в офисе работает и не приемлет огород.
как тебе такое илон маск• 27 апреля 2023
Ответ дляchancee
Брехня
Все може бути.Ми декілька років назад купили два поросяти по тисячу.Одне здохло вже мінус тисячу, сракались-возились і в результаті особливої вигоди й не було щоб компенсувало щоденну возню, вари на газу жратву йому, мели ту жратву на крупорушці це також витрати електроенергії, купи зерно(а вже помелене дорожче).А в результаті ну допустим свиня сто кг то це ж не сто кг чистого м´яса, а і сало і кості і відходи.Умовно продаси його за 8-9000, тисячу було саме порося, а ще ліки, корм(зіжре тисяч на 5 зерна), за газ-електрику.То що там того вихлопу, пара тисяч, за які ти не менше півроку кидаєш кізяки щодня, глистогониш, вариш їжу, нюхаєш сморід на подвір´ї, потім забити його, посмажити та порізати тушу на шматки.Вирощували для себе і дійшли висновку що простіше купити те сало м´ясо по мірі необхідності
ЖующаЯКонфету
• 27 апреля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Я телевізор не дивлюся зовсім уже багато років ))
Сама працюю ще контент-менеджером, проходжу курси таргетування. Я не пропаду без роботи, але хочу свій бізнес, свій постійний заробіток.
В селі моя робота мені дуже допомагає вижити, бо тут не має де заробити на хліб.. Багато всього ще вирощуємо, але це не заробіток, це так на проживання і на наступний рік купити насіння, гербіцидів.
Госпожа Белладонна• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
На початку звісно одна. Корова точно ні.
Кури, перепілки гарна ідея.
Если есть чем кормить. Корм сейчас очень дорогой.
ЖующаЯКонфету
• 27 апреля 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Зараз пара коштує до 3 тис грн, тому вірю вам. Це не заробіток. Хіба, що маєш поле пшениці та кукурудзи свого та не купуєш корм.
Госпожа Белладонна• 27 апреля 2023
Ответ дляБЦАшка
Да, коров и свиней уже никто не хочет заводить. Экономически не выгодно. Разве что для себя, чтобы свое свежие мясо иногда было . Корова то вообще содержание в минус
У нас соседка два раза сперму быка покупала для своей коровы. Все мимо. 600 грн корове под хвост. За сено и корма, вообще, молчу
БЦАшка• 27 апреля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Да, корову еще к быку надо отвести. Это платно. И не всегда одним разом обходится. Иногда корова вообще не беременеет и год ходит просто так. Сено, корм, говно за ней убери. Коровы и болеть могут. Врача вызывать. Тоже деньги нужны.
Госпожа Белладонна• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
С угорки получается обалденное шоколадное варенье)))