ЖующаЯКонфету• 27 апреля 2023
Що продавати в селі, Щоб заробити?
Живу наразі в селі, хочу чимось зайнятися. Звісно, було б добре вирощувати щось на продаж, але це вже пройдений етап. Не має бажання обробляти гектари землі, а потім викидати на смітник.
Хотіла продавати нижню білизну через інтернет, чи ще щось чи навіть секонд. Дайте будь ласка якусь пораду чи ідею.
Шити-вишивати та пекти це не моє.
Анонім Перший• 27 апреля 2023
Ответ дляКундалина
із тексту я не зрозуміла чи автор буде сама працювати чи має помічників. Якщо сама, то з коровами буде дуже тяжко, непосильна праця для однієї жінки.
Автор гіпотетично щось хоче, але не знаю що
БЦАшка• 27 апреля 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Боже яка фігня особливо корову завести та її доглядати. Ви навіть близько нерозумієте що то таке.)) Інстаграм странічка і вперед...умора.
Корова это не про заработок. Это сейчас как дорогое хобби
Анонім Перший• 27 апреля 2023
Ответ дляНу ниче се
А праці і часу в неї вложив купу, які безцінні.
Краще так, ніж взагалі з нулем.
Техпаспорт на медузу• 27 апреля 2023
Ответ дляАнонім Перший
Саме так. Агроволокно, полив, 4 сорти з різними термінами дозрівання, перша в кінці травня, остання майже початок липеня. Ремонтанну не враховую, то на роздрібну торгівлю. От пізня була днсертна велика, дорогуща, брали під замовлення на випускні, бенкети
Порекомендуйте сорт самой ранней и поздней, пожалуйста
Не обижаюсь• 27 апреля 2023
Ответ дляOllka
А мачуха продавала по 80-100 грн.
Але в неї і сорти класні і все так організовано, що затрати праці не дуже великі - агроволокно, полив. Хоча звичайна ’тітка’ в звичайному селі глухому.
Немає таких цін на полуницю стеля 30 грн. а то й дешевше.
Анонім Перший• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
На початку звісно одна. Корова точно ні.
Кури, перепілки гарна ідея.
Перепілки? В них є мінуси.
Не обижаюсь• 27 апреля 2023
Ответ дляБЦАшка
100% ці люди спрацьовані вже в 30. Дуже тяжка праця з худобою.
ЖующаЯКонфету
• 27 апреля 2023
Ответ дляНе обижаюсь
І я про це! Що корова гірше малої дитини. Дуже тяжко з ними.
Анонім Перший• 27 апреля 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
По рекомендаціі є знайома, яка живе в селі і в неї замовляю і купую вареники з різнмими начинками, пельмені, млинці. В неї всі клієнти через ВВС, ліпить зранку і до вечора з невісткою. Має домашню картоплю, корову, тому більшість продуктів свої, смачні і свіжі. В магазині нічого подібного не купую.
Я купую молоко в двох молочниць на базарі, то я лиш молоко,то а люди від курей/ качок/ яєць до налисників/ голубців замовляють.
Бавовна• 27 апреля 2023
Продавайте спідню білизну та демонструйте її на собі на веб камеру. Думаю, знайдете шанувальників по всьому світу
ЖующаЯКонфету
• 27 апреля 2023
Ответ дляБавовна
Смішні!
Не обижаюсь• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я автор перехворіла, не можу навіть доповзти до города. А тут працівники вам розкажуть по чому в Одесі рубероїд і як в селі заробляти.
Ті хто там не жив жодного дня.
Поумничка• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Та ні, таке не підійде це точно. Не хочу таким продавати
У нас сосед самогон продавал, не заростала народная тропа, с утра я так поняла стограмовщики тусовались, хлопнуть и на роботу)
задумчивая мордочка• 27 апреля 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Не говоря о том, что во многих селах уже нет места для выпаса коров, а покупать корма постоянно очень дорого. Да и работа эта без выходных, отпуска, больничных...
Поумничка• 27 апреля 2023
Ответ дляПтица секретарь
А помидоры, баклажаны, перцы. Всё было очень очень дорогое в прошлом году. В сезон баклажаны от 40 грн/кг. А что такой 1 кг баклажан - 3-4 шт
Нужно правильно всё посадить и чтобы уродило)
Не обижаюсь• 27 апреля 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
В нас в селі вже практично немає. Можна на пальцях однієї руки тих корів перерахувати. Люди не бачать просвітлої години. Чоловіків позабирали, жінки як каторжні.
Кундалина• 27 апреля 2023
Ответ дляАнонім Перший
вона буде водієм в селі, і далі по ситуації розбереться. Там без водійських прав - пропасть, одні жінки і всім кудись потрібно.
Баррикадница• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Молочні продукти - це потрібно корова чи кози. Це величезний Догляд за ними і прогодувати їх це вже великий достаток.
Ви одна, без помічників?
Не обижаюсь• 27 апреля 2023
В нас сіють сою. Кажуть що вигідно. Але для того треба мати техніку.
Поумничка• 27 апреля 2023
Ответ дляКундалина
лаванду, розмарин, спеції. морожені ягоди - малина, вишня
Вишню я продавала без проблем мороженую все годы, но в этом году спрос на 0, хотя изначально цена была за кг 50 40 30, потом плюнула достала из морозилки и передушила на наливку. Такая история и с грецким орехом, в этом году спроса нет вообще, люди обнишали, через границу видать не пропускают, и лежит орех у меня, была цена 30, сейчас 20, тишина, а прошлый год в такое время продала.
Не обижаюсь• 27 апреля 2023
Ответ дляПоумничка
Горіхи дуже подешевшали в ціні. В мене іх на подвір*ї повно. Навіть не знаю чи є сенс їх лишати.
ЖующаЯКонфету
• 27 апреля 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Ті хто там не жив жодного дня.
Так. Жила і виросла в селі. З бабусею ходила на ферму, допомагали доїти корів, доглядати за малечою. Також тримали корову, кози, кури, свиней. Можливо раніше був на цьому заробіток, але не такий як вже зараз. Ціни на корм, сіно, догляд ( ліки, вітаміни, ветеринар) це все не дешево. Плюс мій час, ти не можеш виїхати на день в місто за чимось чи лягти в лікарню бо вдома в тебе корово. Я це прожила і тому таким точно не хочу займатися. Плюс мою бабусю 3 били корови ( не свої) маю страх до них.
Невидимка• 27 апреля 2023
Ответ дляКундалина
кошики можна. Навіть із старих газет роблять такі гарні ящички...Може колись на пенсії займусь
Газети дорогі. Не вигідно
ЖующаЯКонфету
• 27 апреля 2023
Ответ дляПоумничка
Принципово це робити не буду. На ...це мені такі гроші.
ЖующаЯКонфету
• 27 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
Ви одна, без помічників?
Чоловік на війні. Дитина це мала, щоб допомогати
ЖующаЯКонфету
• 27 апреля 2023
Ответ дляАнатолій Кв
Саджайте малину, в минуло році у людей приймали по 100+грн за кг
Є малина червона та біла ( жовта) саме розводити маю. Посадила ще ожину. В нас таких цін точно не буде. Хоча є варіант, її продавати десь в іншій області
Баррикадница• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
А чому у вас такі низькі ціни? 5 грн за кг навіть для опту мало, навіть якщо приїдуть заберуть