ЖующаЯКонфету• 27 апреля 2023

Що продавати в селі, Щоб заробити?

Живу наразі в селі, хочу чимось зайнятися. Звісно, було б добре вирощувати щось на продаж, але це вже пройдений етап. Не має бажання обробляти гектари землі, а потім викидати на смітник.
Хотіла продавати нижню білизну через інтернет, чи ще щось чи навіть секонд. Дайте будь ласка якусь пораду чи ідею.
Шити-вишивати та пекти це не моє.
Анатолій Кв• 27 апреля 2023
Село від села дуже відрізняється. Якщо це під Києвом то це одне, якщо це глуш то це інше

Кундалина• 27 апреля 2023
Ответ дляХристя в тiстi
В селе все живут с земли и животноводства. Соседи зелень сажают,наверное выгодно. Другие держат свиней и кур на яйца. Другой работы нет.
люди їздять в місто на роботу, в моєму селі ще є фірми - в’яжуть шкарпетки, сто, пекарня, ще там щось. На шкарпетки автобус привозить із міста. Дивлячись яке село...
Тетяна-Шоп• 27 апреля 2023
Дивлячись яке село.
В моєму рідному селі ну нічого нема. Те що є коштує мінімум на 30% більше ніж в місті.
Навіть питної води не знайдеш.
Я задумалася взяти приміщення , встановити фільтри і продавати очищену воду. Бо купувати за 60грн 5л це для села занадто, а за 7,50грн черга стоятиме, бо вода поганюща.
Автор, все залежить від стартового капіталу.
Треба ось так• 27 апреля 2023
Ответ дляНу ниче се
3л за 60 грн писали вчора
ну где как. Я в Одессе на рынке покупаю хорошее со сливками сверху по 30-35 за литр в зависимости от времени года.
Кундалина• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
У нас в селі 3 продуктового магазина, 1 продовольчих товарів. 3 людини продають одяг, 3-5 майстрів по нігтях, 1 майстер по депіляції, кілька перукарів, 1 сто + всі все вирощують. Яблука, сливи, персики, абрикоси малину, вишні, зелень... Навіть ківі. Тому в нашому районі значно нижчі ціни. Люди їдуть на всі ринки України і там продають продукцію. Зараз багато чоловіків пішло на війну, не всі жінки вміють курувати транспортом і тому мусимо продавати перекурами які приїхали і купують тут.
здайте на права і будете зайнята особа
chancee• 27 апреля 2023
Ответ дляКундалина
молоко - видоїти, напоїти, гній відгорнути, сіно заготовити, а літра молока коров’ячого скільки? гривень 30-40
Так заработать можно только вкладывая труд и гроши. Иначе никак.
Христя в тiстi• 27 апреля 2023
Ответ дляКундалина
Да,в соседнее пгт тоже ездят ,и в город. Я попала в маленькое село,тут всего около 1 тыс.людей.
Госпожа Белладонна• 27 апреля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Розводьте свиней, на поросят завжди попит.
У нас сосед всё высчитал, получилось на свинье за восемь месяцев он тысячу гривен заработал(((
Домовенок Кузя• 27 апреля 2023
я купувала через ОЛХ часник, розсаду квітів, кімнатні і балконні рослини, навіть цибулю сіткою, і перець домашній 20 кг.

Ну ниче се• 27 апреля 2023
Ответ дляТреба ось так
Одесса, то окремо.
У вас і квартири зараз за ціною столиці)
Кундалина• 27 апреля 2023
Ответ дляchancee
із тексту я не зрозуміла чи автор буде сама працювати чи має помічників. Якщо сама, то з коровами буде дуже тяжко, непосильна праця для однієї жінки.
автор ЖующаЯКонфету • 27 апреля 2023
Ответ дляКундалина
здайте на права і будете зайнята особа
Вже навчаюсь, чекаю екзамен
Ну ниче се• 27 апреля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
А праці і часу в неї вложив купу, які безцінні.
Ну ниче се• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вже навчаюсь, чекаю екзамен
Працюйте тверезим таксистом)
автор ЖующаЯКонфету • 27 апреля 2023
Ответ дляКундалина
На початку звісно одна. Корова точно ні.
Кури, перепілки гарна ідея.
Кундалина• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вже навчаюсь, чекаю екзамен
моя сестра мене все виправляє, не екзамен, а іспит)
ще ідея розмножувати балконні герані. Я сама купувала в тьоті по інтернету. Воно собі росте...
автор ЖующаЯКонфету • 27 апреля 2023
Ответ дляНу ниче се
Працюйте тверезим таксистом)
Я звісно, хотіла відповісти на це. Але знову напишуть що відговорки.
автор ЖующаЯКонфету • 27 апреля 2023
Ответ дляКундалина
Чекаю практичний іспит вже)
Кундалина• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Чекаю практичний іспит вже)
ото, думаю по-маленьку, будете мати права і якось втягнетесь. Може в селі робота підвалить і поміж інших людей знайдете своє місце. Успіху)

автор ЖующаЯКонфету • 27 апреля 2023
Ответ дляКундалина
Дякую ❤️
Дрібка щастя• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Чекаю практичний іспит вже)
Як далеко до райцентру/облцентру і що це?
Ждун с Нибиру• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Люблю готувати варення, мені бабуся передала гарні та смачні рецепти. Треба подумати, тим паче собі кожного року консервуємо.
Ось, автор, якщо ще в красиві баночки, етикетка на вошеномк папері, мішковиною задекорувати 💚
Домовенок Кузя• 27 апреля 2023
По рекомендаціі є знайома, яка живе в селі і в неї замовляю і купую вареники з різнмими начинками, пельмені, млинці. В неї всі клієнти через ВВС, ліпить зранку і до вечора з невісткою. Має домашню картоплю, корову, тому більшість продуктів свої, смачні і свіжі. В магазині нічого подібного не купую.
Чарівна патика• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Свежие продукты: молочные, яйца, куры, утки, кролики. Сделали инстаграм страничку и вперёд. Я покупаю продукты так, раз в неделю под дом привозят. В среднем, у меня закупка на 1500-2000 грн
Плюсуюсь
Я теж так купляла качки, кролики, свинину, домашню ковбасу
Моя закупка була на 2-3 тис на два тижні
То ще до війни
автор ЖующаЯКонфету • 27 апреля 2023
Ответ дляДрібка щастя
Дорога до траси від села майже 10 км то там повне бездоріжжя. Годину ідемо. А взагалі до районного центру до 40 км.
автор ЖующаЯКонфету • 27 апреля 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Вже думаю про це.
Тим паче фрукти маю)
БЦАшка• 27 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Видео что село у вас не маленькое) вы всегда можете стать вторым мастером депиляции) когда один мастер на все село это не очень удобно, потому что нет выбора. Может она как человек как , но к ней будут все ходить потому что не к кому больше.
К депиляции потом бы почтенно добавляла бровки/реснички и даже массаж . К сожалению, жизнь в селе тяжелая . Придется быть мастером на все руки
автор ЖующаЯКонфету • 27 апреля 2023
Ответ дляБЦАшка
Село до 1500 людей, можливо менше. Просто всі чимось займаються.
БЦАшка• 27 апреля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Да, коров и свиней уже никто не хочет заводить. Экономически не выгодно. Разве что для себя, чтобы свое свежие мясо иногда было . Корова то вообще содержание в минус
Не обижаюсь• 27 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Боже яка фігня особливо корову завести та її доглядати. Ви навіть близько нерозумієте що то таке.)) Інстаграм странічка і вперед...умора.