Посоветуйте хорошего хирурга в Киеве.
Гербарія сушу• 27 апреля 2023
Ответ дляYuli_Lys
Удаление желчного пузыря
Можу порекомендувати лікаря Жулай (мамі робив цю операцію). Зараз він правда в Оксфорд медікал працює, до цього оперував у власній невеличкій клініці.
Адвокат Пономаренко• 27 апреля 2023
О, я як знала. Робила 6 років тому у воєнному госпіталі на Печерську. Відділеня абдомінальної хірургіі. Там все хірурги дуже гарні. Відношенні тоді було гарне. Чистота. Вартість на той час була нормальна. Я робила (офіційно платила через касу). Тому дізнатесь, чи роблять вони цивільним зараз.