Даже без анонима. Вроде психика чуть окрепла после зимы, а тут..не могу..больно
svetlapanna• 27 апреля 2023
Ответ дляCharming person
Учимся ценить то что имеем... Купила себе яблок вчера и носом кручу, а кто-то мечтал об этом год!
И я . Купила в Сельпо уцененньіе и вчера опять смотрю и реву... Война клятая.. Что те рашистьі с нами сделали
Семицветка• 27 апреля 2023
Автор, согласна с вами. Только что в инсте это фото увидела и не смогла сдержать слез.
Буськааа-94• 27 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Що це? Це фото полоненого? Чи що
Так
Ще в інсті бачила відео, на це боляче дивитись😭
alinka0908• 27 апреля 2023
Зараз не дозволяю собі думати і плакати. Все потім. Зараз просто жити, берегти психіку свою і дітей.
svetlapanna• 27 апреля 2023
Ответ дляSoufit
А пенсіонер на 3,5 тис живе..
А дехто і взагалі без нічого залишився( (((
Харків, Маріуполь((((((
Юлия_Юлия-2175• 28 апреля 2023
Мені це нагадує колишні фото з концтаборів.
І думаю, що даремно я раніше історією голокосту цікавилася (почала колись цікавитися в контексті історії свого міста, а потім вже і художню літературу, і спогади- мемуари очевидців читала).
Краще б я цікавилася історією та звірствами радянського союзу і тиранії, вона он в що вилилася.
До речі, вже в 2022 дізналася, що на окупованій території в Донецьку ще після 2014 був концтабір ’Світлий шлях’, журналіст Станіслав Асєєв був там до 2017 ув´язнений і написав про це книгу, видана ще в 2020. Рашистські виродки вже тоді катували укаїнців.
svetlapanna• 28 апреля 2023
Ответ дляPmB
Ну что сказать
Провладный долбо@бизм продолжается. Слов нет.
Хотя думаю больше пИzдят чем платят.
Я вище фото кинула,,, Замість тисячі слів .. Орки -наволочі.. все одно..
svetlapanna• 28 апреля 2023
слева Михаил Дианов вроде..погуглите.. реально, худющий, а я. когда увидела эти фото, реально ревела.. есть до и после,,До такой мужчина цветущий, богатырь.. а после
Клементина• 28 апреля 2023
Ответ дляЛеска
Так(( там ще відео є.
І с еред цих руїн ще живуть люди. Просто жуть
Серед цих руїн лишились одні ждуни
Ось на скріні їх канал, тих, що сиділи там до останнього і потім повиїджали в рашку
До речі, вони вважають, що це ВСУ підірвали будинок
Можете зайти почитати як вони нас усих проклинать
svetlapanna• 28 апреля 2023
Ответ дляnatapril
Жах... I лють.
I вони ще наших солдат бойовиками називають. Виродки фашистськi.
А кого вони не назвивають..Моральні уроди, виродки.В Грузїї бойовики, бо по грузинські розмовляють. Абхазію утиснювали начебто, Чечня з Дудаєвим їм заважала.. і так далі..
А сьогоднішній обстріл Миколаєва -що цим мерзотам мирні сплячі мешканці зробили?
А кільки ще ждунов., які свято вірять в рускій мір..
В мене лють, просто лють..причому в них навіть виродки іхні з дитсадка вже ненавидять українців. десь бачила відео, де чотирічна малявка пише солдату, щоб повернувся з трофєєм, мертвим нацистом українцем.Навіть не стала слухати, ледь монітор не обплювала
svetlapanna• 28 апреля 2023
Ответ дляPmB
Ааа
Откуда фото? Слабо верю
О Михаиле Дианове.. Боец батальона Азов
Там фото до плена и после
svetlapanna• 28 апреля 2023
Ответ дляКлементина
Серед цих руїн лишились одні ждуни
Глянула на фото, це дно((( Ці потвори живуть з нами в одній країні.. ждуни...