Soffiiya• 28 апреля 2023

Які переваги домовлятися з лікарем в пологовому?

Що дає «опція домовленості з обраним лікарем» який буде приймати пологи?
І чим погано не домовлятися?
Ta-Ki• 28 апреля 2023
Ваш спокій, його досвід
Solnet• 28 апреля 2023
Я народжувала 2 рази. Перший домовлялася. Другий ні. Все було однаково. Нормально відносилися, ніхто не кричав. Прийняли пологи як за гроші так і без них
MariyaT• 28 апреля 2023
В мене нічого не дала ´домовленість не виконав, дитину майже на той світ відправив і мені розриви внутрішні залишив так...
So_so• 28 апреля 2023
Смотря с кем, как и о чём Вы договоритесь.
KaterionOK• 28 апреля 2023
До пологів ви можете зустрітися з лікарем і обговорити план(протокол) ведення пологів. Чи ставити вам епідуралку, чи робити епізіо, ще якісь моменти, які вже в родзалі при пологах і напівпритомному стані складно обговорювати.
фафелька• 28 апреля 2023
Я не домовлялась, нічого поганого не відбулось. Попались чудові лікарі, чоловіка проінструктували, складні пологи змогли провести для мене і дитини без важких наслідків, зашили добре зі знеболенням. В критичний момент все чітко пояснювали і реагували на погіршення стану дуже швидко. Ставлення було хороше, ніхто ніяких грошей не просив.
marata• 28 апреля 2023
Мені було спокійніше з обраним лікарем
yuryia• 28 апреля 2023
Переваги відсутні.
gejly• 28 апреля 2023
В попу дуть будет
katosha• 28 апреля 2023
Перший - домовлялись. Нічого доброго не напишу, то все було суцільний жах. Другі - приїхала сама, все прекрасно, взагалі без проблем)
Ali4ka20• 28 апреля 2023
Если бы второй раз рожала,то не договаривались бы,ничего это не меняет,и сама прекрасно родила бы
Amira-a• 28 апреля 2023
Для меня договорённость это в первую очередь психологическое спокойствие. Я знаю куда и к кому иду, есть план. Это зависит от меня. Если что-то пойдет не так на дежурной бригаде, то как потом себе простить? В окружении есть негативный опыт
SaBllya• 28 апреля 2023
Обирала лікаря якому довіряю. Підписала контракт з ним і його бригадою. Я не люблю «сюрпризів».
double-mama• 28 апреля 2023
Договариваться кем -нибудь или по чужим рекомендациям не стоит. Стоит искать своего врача,с которым вы будете на одной волне,с которым будет приятно и спокойно,с кем сможете обсудить все вопросы и прийти к определенным договорённостям,который примет ваши пожелания. Да,это не просто, и почти наверняка придется переговорить с несколькими , преодолев страхи/ стиснение/ желание не отрывать человека от работы по пустяками и по. Но если вы пройдете этот путь и выберете того,кто будет разделять ваше видение процесса, то в родах вам будет спокойно и комфортно.
_Анна_83• 28 апреля 2023
Странный вопрос. То, что ваши роды примет именно этот доктор.
Если вам не важно кто - можете не договариваться