Що дає «опція домовленості з обраним лікарем» який буде приймати пологи?
І чим погано не домовлятися?
KaterionOK• 28 апреля 2023
До пологів ви можете зустрітися з лікарем і обговорити план(протокол) ведення пологів. Чи ставити вам епідуралку, чи робити епізіо, ще якісь моменти, які вже в родзалі при пологах і напівпритомному стані складно обговорювати.
Я не домовлялась, нічого поганого не відбулось. Попались чудові лікарі, чоловіка проінструктували, складні пологи змогли провести для мене і дитини без важких наслідків, зашили добре зі знеболенням. В критичний момент все чітко пояснювали і реагували на погіршення стану дуже швидко. Ставлення було хороше, ніхто ніяких грошей не просив.
double-mama• 28 апреля 2023
Договариваться кем -нибудь или по чужим рекомендациям не стоит. Стоит искать своего врача,с которым вы будете на одной волне,с которым будет приятно и спокойно,с кем сможете обсудить все вопросы и прийти к определенным договорённостям,который примет ваши пожелания. Да,это не просто, и почти наверняка придется переговорить с несколькими , преодолев страхи/ стиснение/ желание не отрывать человека от работы по пустяками и по. Но если вы пройдете этот путь и выберете того,кто будет разделять ваше видение процесса, то в родах вам будет спокойно и комфортно.