Бриджит_Фрикандо• 29 апреля 2023
Як вам новий прогноз Космача?
У Фейгіна на днях.Контрнаступ з 5-21травня з різних напрямків по черзі все сильнішими і сильнішими хвилями, США для цього нам відкриють свої склади воєнні в Європі і до початку вересня повернемо Крим.А пуйло подохне восени.
Бриджит_Фрикандо
• 29 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
В разделе «досуг»?
В розділі Непізнане.Передбачення це ж в ці степи
заварний look• 29 апреля 2023
Какой-то идиот, муж вчера его слушал: он там и стихи читал, и бред городил, и переобулся уже (пуйлу он ванговал смерть 5 мая вообще-то).
Я не понимаю, кто и почему ему верит?
Джавеліна• 29 апреля 2023
Ви у єдинорогів, гороскопи та зубних фей теж вірите?
Які і всі відящі та тарологи - шарлатан та балабол. Але людям без критичного мислення заходить. Штож. Їжте, але потім не нийте
Отчебучкина• 29 апреля 2023
Спочатку був обдристович, зараз якийсь косміч… наші люди не міняються
Бриджит_Фрикандо
• 29 апреля 2023
Ответ длязаварний look
Я не понимаю, кто и почему ему верит?
Ну він типу пояснив що є два часи народження пуйла в біографії і для нього все завжди йшло легшим шляхом тому вирішив Космача що і тут так буде.А новий варіант типу погірше для нього-побачить, як імперія почне валитися і весь процесс програшу
Вподобайден• 29 апреля 2023
Ответ длязаварний look
Я не понимаю, кто и почему ему верит?
Не умеющий слушать и слышать ничего не поймет, при том никогда!
СкокоМнеДадите• 29 апреля 2023
Ответ дляКомиссия50%
Шо за новий пророк?
Да,нет не новый. он до войны у Фейгина на ютуб канале еще предсказал,что будет война. В ютубе есть запись до 24 февраля 2022,он реально сказал будет война.
заварний look• 29 апреля 2023
Ответ дляВподобайден
Удалено администрацией...
Джавеліна• 29 апреля 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Так тоді багато, хто говорив про війну)
Бриджит_Фрикандо
• 29 апреля 2023
Ответ дляДжавеліна
Так а ниття тут де?Хіба що в людей типу вас які зайшли в тему про передбачення та причитають та навіщо ж ви про це говорите та вірите
заварний look• 29 апреля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Всегда надо иметь запасной вариант в загашнике))
Вподобайден• 29 апреля 2023
Ответ длязаварний look
Удалено администрацией...
У вас не только со слухом но и с изложением мыслей проблемы 😂
Джавеліна• 29 апреля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Вірте у фігню. Але якщо щось піде не так, то не нийте
Бриджит_Фрикандо
• 29 апреля 2023
Ответ длязаварний look
Ну це так, добре викрутився)Але варіант що розповів цікавий, і чекати недовго
заварний look• 29 апреля 2023
Ответ дляВподобайден
Что ещё вас так порадует, как не механическая ошибка?)) Хлопайте в ладошки).
СкокоМнеДадите• 29 апреля 2023
Ответ дляДжавеліна
Так тоді багато, хто говорив про війну)
Серьёзно? Только во время войны все почему-то начали говорить,что мы знали,мы писали,мы готовились. А до 24 февраля всех в бан отправляли и писали чего нагнетаете.
Вподобайден• 29 апреля 2023
Ответ длязаварний look
Ну механическая ошибка это вообще круто, куда там Фейгину до вас !
заварний look• 29 апреля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Это просто очередной словесный фарш для тех, кому надо ’побыстрее’ и то, что люди хотят услышать.
Бриджит_Фрикандо
• 29 апреля 2023
Ответ дляДжавеліна
Ну от пішло вже не так з його першим прогнозом і що, я тут нию?Не цікава вам тема йдіть в інші, навіщо так переживати за чуже ниття, ще й видумане вами?
заварний look• 29 апреля 2023
Ответ дляВподобайден
А мы что, Фейгина обсуждаем? )
Джавеліна• 29 апреля 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Наша розвідка про війну сказала восени, американці, британці і інші почали теж у цей період. 190 тисяч війська на кордоні стояло. Навіть віслюку було зрозуміло, що така орда стоїть не для роздачі валентинок до свята!
Тут плювались всі на школу з евакуаціями та підготовку укриттів, осбб свої, сюжети на тв про тривожні валізи! А зараз знайшли месію - Космача
Це все мило. Але є нюанс - ні один прогноз космача не справдився, але це не суттєво.
Люди люблять космачів, тарологів та інших кашпірівських...
все по ГОСТу!• 29 апреля 2023
Ответ длязаварний look
Я не понимаю, кто и почему ему верит?
Не в мае,а с мая по август 2023.Ждем)
Джавеліна• 29 апреля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Не в мае,а с мая по август 2023.Ждем)
Тут вже чекали цього у квітні. І що?
СкокоМнеДадите• 29 апреля 2023
Ответ дляДжавеліна
Який саме не справдився?
СкокоМнеДадите• 29 апреля 2023
Ответ дляДжавеліна
Така орда стояла і в літку 2021. Тому всі думали,що полякає і піде .
заварний look• 29 апреля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Не в мае,а с мая по август 2023.Ждем)
Да-да, врачи пуйла там на прямой связи с космачем этим. Как только пу окочурится, так сразу ему и доложат. Первому.
Бриджит_Фрикандо
• 29 апреля 2023
А вірші до речі цікаві читав.При чому сказав що це вірш Бальмонта про царя Ніколая останнього, написаний в 1907 р.Так там прям як про путю цей вірш