Сама вумна тутички• 30 апреля 2023

Сауна і голі люди

Дівчата, чи то я дурна, чи може ні. Знаходимось за кордоном. Чоловік ходить з малим в басейн, там є сауна. І чоловіки, виявляється, там всі голі🤢🤢Як і жінки в жіночих. Я проти того, щоб син туди ходив(5 років). А чоловік каже, що нічого такого. А ще в мене був шок, коли він сказав, що того разу якийсь тато прип...й, бо інакше не можу сказати, взяв з собою в парилку дочку років 8.І та дитина там була серед тих мужиків. Типу для них це ок. Як таке може бути?? Вони хворі якісь, чи то я чогось не доганяю? Бо для мене це за межею розуміння...
Чувиха• 30 апреля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Ну я розумію, як дорослі люди між собою, це одне. Це їхнійвибір. Але дівчинка мала і ці мужики голі, це для мене збочення.
За своїх дітей хвилюйтесь, а не за чужих. Яке вам діло до тієї дівчинки? Вона не ваша, в неї є свої батьки

Tammy21• 30 апреля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Так я не виправдовую крик,Господи. Не треба ще це сюди приписувати. Я просто написала, що для мене ці речі, наприклад, більш серйозні- таке робити з дівчатками. І я не розумію саме такого ´про тіло´. Можна дитині книжку купити і пояснювати. Я ще якось розумію нехай однієї статі, півбіди. Але таке... Я бачу, що багато хто прямо такий ´просунутий´ тут, страшенно. Вам теж ок споглядання Вашою маленькою донькою голих чоловіків впритул? Чи Ви просто так, в теорії?
Для мене норм коли діти бачать голі тіла, незалежно від статі. Тіло то просто тіло. Чим більше щось приховуєте, тим більше це стане цікавим.
Чувиха• 30 апреля 2023
Ответ дляПишущаяся
Ну мои были в шоке когда папу голого увидели, потом спрашивали, что, у них такое-же будет?)) Может в сауну и лучше было бы сходить, тем более что секс подтекста там же нет, девочку я конечно же не водила бы в мужскую, речь только о мальчиках.
Согласна, но может стоит и учить детей половому воспитанию? Потому что как то странно прям довести детей до шока
Чувиха• 30 апреля 2023
Ответ дляІра.
Розумію Вас. Тут хоча б окремо. Але, як бачу, теж є ´вийнятки´. Ну серйозно, сидить та дівчинка в сауні і навпроти неї піська чоловіча. І бозна які мужики туди ходять. Шо в того тата в голові? Як крикнути на дитину, то не можна, зразу соцслужби. А водити дівчинку до голих мужиків- будь ласка. Це норма.
Чим вас та дівчинка так заділа, що ви про неї стільки пишите?
Чувиха• 30 апреля 2023
Ответ дляTammy21
+
Чувиха• 30 апреля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Ви читайте книжечку, а хтось на практиці вивчає
автор Сама вумна тутички • 30 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Я вже написала. І ,чесно, мене дивують ці всі відповіді, для кого це так аж ´ок´. Щось не пригадую таких од голим тілам в темах про пляжі і дітей. А туп прямо ´ой, це ж так нормально, голе чоловіче тіло і маленька дівчинка. А всі, хто цього не розуміє, зашорені-відсталі і не дають дитині правильного виховання´. Та справді!

Ответ дляTammy21
Добре, я Вас почула. Дякую за відповідь.
Пишущаяся• 30 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Может и стоит, но мне уже поздно об этом думать, дети большие уже
Ответ дляЧувиха
Вона не моя, але мене схвилювала ця ситуація і вчинок цього тата. Тому й запитала думку дівчат. Маю право. За кордоном усіх хвилюють чужі діти та порушення їхніх прав. А мене вразив конкретно цей випадок.
Чувиха• 30 апреля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Я навіть такого не писала, мені не має діла як виховують інших дітей
Чувиха• 30 апреля 2023
Ответ дляПишущаяся
Поняли, хорошо, что вы признаете некоторые ошибки
Чувиха• 30 апреля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Це не порушення прав. І правильну, що закордоном всі хвилює щоб дотримувалися прав дітей і адекватно з ними поводились. Це про загальне відношення до дітей і про справедливість, а не про якесь діло. Якщо вам так не подобається закордоном, то їдьте в Україну або в інші країну
Ответ дляЧувиха
Я не просила вашої поради куди мені їхати. Це вас не стосується. І так, я не вважаю це адекватною поведінкою зі своєю донькою. ´Якесь діло´....
Чувиха• 30 апреля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Так не вважайте, вас теж батьку тієї дитини не просили поради. Вам можна їхних обсуджувати, а іншим вас ні?
Мне без сахара• 30 апреля 2023
Не бачу проблеми в сауні бути голими. Це природньо. Я там максимум 5 хвилин, світло приглушене, зайшла вийшла. Туди ходять по справі, а не роздивлятись і обговорювати
Благоуханочка• 30 апреля 2023
А шо це за сауна така. Раніше у нас були бані і там парілка. А щоб сауна і купа чужих голих людей...я щось не уявляю де це і для чого туди йти.
Благоуханочка• 30 апреля 2023
Ответ дляМне без сахара
Куди вийшли? Якщо ви гола то і вийшла гола? І куди? Для чого там бути голою
кураГАЛЯ• 30 апреля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Як каже моя мама(їй 66), чому лиш оголені руки і лице можна показати, нічого особливого в оголеному тілі,чому все інше викликає стид.
Ходжу в лазню де загальна парілка...що цікавого, те, що я там людей не запам´ятовую зовсім, якщо одягнені будуть пройду мимо, через те що по суті всі в парілці однакові, займаються собою. Голі всі подібні, коли багато

Меряю линейкой• 30 апреля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Так наверное она туда ходит с рождения,
luna2007• 30 апреля 2023
Тіло це просто тіло. Теж ходжу в сауну де всі (🙈 о боже) голі. Подруга зі мною ходить і ніяк не може сприймати голі тіла, каже що це її принижує. Хто і чим її принижує мені не зрозуміло, тб сама прийшла, роздягнулася, побачила піпиську і це приниження.
Ваше пост теж не зовсім розумію. Вас дивують голі дядькі, вам неприємно що ваш син бачить голих дядьків, чи вас дивує дівчинка у бані?
Впевнена що місцевим на це все по фігу. Вони про це не задумуються.
ХуАнита• 30 апреля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Для тої країни це нормально. Деякі наші звичаї можуть здаватися неадекватними їм. Таке життя.
ХуАнита• 30 апреля 2023
Авторе, ваші уявлення про моральність і адекватність не є взірцем і єдино правильними. У інших людей вони інші.

Ми любимо купатися на нудистських пляжах, там людей менше. Я люблю бути топлес. Діти теж купаються без плавок. Вони бачили оголені тіла не раз, не сприймають це як ужас-ужас. Що вас ту лкає, я не розумію. Це просто тіло.
Ворожу на каві• 30 апреля 2023
Я взагалі не розумію, що дітям робтити у сауні, вони просто не розуміють, навіщо їм сидіти і потіти у скаженій спеці, жодного задоволення, чого їх тягти туди.
Ну а голі люди в сауні то нормально, моя думка - не подабаєця, то не ходи в загальну сауну, якщо є бажання можна зняти на кіла годин для себе і почувати себе комфортно.
slpplp• 30 апреля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Вам пощастило. Я в Швеції. І в басейні люди одягнені,а от в сауні всі голі.
У Польщі в аквапарках теж такі сауни. Але по перше : вони з окремим входом , є табличка з віковим обмеженням для входу . Тому не розумію , як туди пустили чоловіка з дитиною . Дорослі ходять туди за власним бажанням. Якщо поряд є стійка з видачею рушників, то можуть чемно просити не входити у купальних костюмах .
Без Баяна• 30 апреля 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Господи. Туди йдуть з рушником , в нього загортаються і на нього ж сідають на лавку в спільній парилці , бо голою дупою на дерев’яну лавку сідати заборонено ( є таблички відповідні) . Коли встали і виходите - можете загорнутися у свій рушник . При виході з сауни - вдягнути свій купальник, що чекав вас на поличці
Благоуханочка• 30 апреля 2023
Ответ дляБез Баяна
А в купальнику чому не можна заходите?
Курочка-чубаточка• 30 апреля 2023
А в Чехії жінки і чоловіки ходять разом голі в сауну.
Печальки.нет• 30 апреля 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
В німеччині всі голі, текстіль фрай це називається. Для мене теж не нормально, я б не пускала. В німеччині всі разом і жінки і чоловіки, жесть
Нащо Ви за всю Німеччину пишете і дезінформуєте людей
Гжегож Бженчишчикевич• 30 апреля 2023
Ответ дляПечальки.нет
Дезінформую, дивно, 3 міс тому обговорювали це з німцями які там 30 років вже живуть.