Тримбулька• 30 апреля 2023

Диван, Киев

Девочки, посоветуйте, какие нормальные фирмы мягкой мебели сейчас работают? Где можно купить диван "с примеркой", а не на заказ кота в мешке брать? Спасибо
З.Ы. Дешевые не интересуют, дворцовый сегмент тоже.
Їжак в панчохах• 30 апреля 2023
Блест, Бланше, Інтерія

from Ukraine• 30 апреля 2023
Дрим берри
a.ostroverh• 30 апреля 2023
Frankoff
ЛюбимаЯНЬ• 30 апреля 2023
Рим салони дивіться. Там є на чому посидіти. Ми закохались в ці меблі
автор Тримбулька • 30 апреля 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Дякую! Дивлюсь - їх декілька в Києві. В якому саме Ви сиділи?:)
ЛюбимаЯНЬ• 30 апреля 2023
Ответ дляТримбулька
Ми обʼїздили всі. Перший був в Харкові. Зрозуміли що це наше. І поїхали в Київ, спеціально за диваном.
Сегодня я не я• 30 апреля 2023
ДЛС меблі. Є кілька салонів. Замовляла у них в 2014 році честер шкіру диван, також замовляла більш лаконічний диван з тканини як рогожка, ще ліжко в спальню обтягнуте тканиною.
Зараз у них багато меблів в стилі мід сенчурі і т д
Твоя космішна• 30 апреля 2023
я ходила по магазинах рік назад і то багато хто вже працював. Укрізрамебель, на Даринку другий поверх. а зараз і подавно всі выдкрились.
НеВРотик• 30 апреля 2023
В Эпицентре на Полярной купили из наличия. По-моему, блест.

Шлях до зірок• 30 апреля 2023
Пуфетто
ЛюбимаЯНЬ• 30 апреля 2023
Blanche ще непогані на вигляд. Але поступаються італіі
Большой секретик• 30 апреля 2023
Метро бывшая Дружбы Народов Дом мебели,1 этаж Укризрамебель. У них хорошие матрасы, то есть на таком диване и спать хорошо. Если подберёте цельным матрасом а не квадратиками.
ЛюбимаЯНЬ• 30 апреля 2023
Ответ дляТримбулька
До речі диван який вибрали все ж нам робили під замовлення. Бо в тому що ми обрали лежачок ( така довга частина, щоб роздягатись) була не з тієї сторони що нам потрібно. Також нам важливий був колір. Нам потім присилали в наше місто шматочки шкіри, ми вибирали під наші меблі, і замовляли в потрібному нам кольорі. Я б мабудь і за рік не знайшла того що підійде на всі 100 з наявності))). Головне вибрати модель у виробника, в то може вам сподобалась якийсь, а він зелений, а вам потрібно сірий.