САМ_ТАКОЙ• 30 апреля 2023
Дівчата, хто будував будинок? Як починати перші розрахунки?
Вирішила будуватися, хочу хоч приблизно розуміти у що мені це виллється, чи вигідніше взяти вже відбудований повністью чи частково, чи ні
З чого почати розрахунки, якщо будуватися з нуля?
мадамГрицацуева• 30 апреля 2023
Я вызывала прораба и он примерно мне посчитал ( вызов денег стоит), он при мне рисовал что я хочу и +/- называл этапы работы и их цены.
В плане стоимости его труда было все чётко, в плане стоимости материалов +/-
САМ_ТАКОЙ
• 30 апреля 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Замовити проектну документацію з урахуванням зовнішніх мереж
Хіба це може бути першим кроком?
Леди_на_драндулете• 30 апреля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Хіба це може бути першим кроком?
А как....без проекта строить и нельзя
Кондуктор маршрутки• 30 апреля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Хіба це може бути першим кроком?
А що по вашому перший крок?
Хіба викуп земельної ділянки, у разі її відсутності . Далі інженерно-геологічні та геодезичні вишукування.
На етапі проектування обговорюєте всі ваші бажання: тип фундаменту ( тут в залежності від геології, але все одно), тип стін, наявність підвалу, площу, поверховість, тип покрівлі, тип опалення, вікна, благоустрій і т.д.
САМ_ТАКОЙ
• 30 апреля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А как....без проекта строить и нельзя
Я питала про розрахунки
мадамГрицацуева• 30 апреля 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
А що по вашому перший крок?
Это да, но мы вначале консультировались у прораба сколь будет стоить наша мечта. Вообщем к проекту мы уже пришли с немного порезанной мечтой
Капризуля• 30 апреля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я питала про розрахунки
ну ви ж розумієте, що від проекту буть залежати розрахунки. чи як ви собі це уявляєте?
вам правильно вище написали: ділянка, геодезія, проект у архітектора, кошторис у прораба
Кондуктор маршрутки• 30 апреля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я питала про розрахунки
Розрахунки - це кошторис, який складається на основі графічної частини проектної документації та специфікацій
Не люблю натовп• 30 апреля 2023
Девочки, подскажите, для строительства дома в дачном кооперативе нужно разрешение?