Вмію заміряти найкраще• 30 апреля 2023
Кухня- про що пошкодували, що зробили/не зробили
Дівчата, допоможіть. Дуже скоро замовлятиму кухню, куплятиму техніку, тюль( чи що, ще не придумала). Поділіться досвідом, що потрібно врахувати, що би ніколи не зробили, які нюанси. Про все- все- духовка,газова поверхня, посудомийка, крани і т д
КоКоКоКоКоКо...• 01 мая 2023
Ответ дляБелая и пушистая
В одной стопке одного размера
+1 я за тарелки стопками
Диви яка я пава!• 01 мая 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А мне неудобно такая сушка, мне намного удобнее тарелки стопками.
И в такой ящик их намного меньше влазит чем если стопками
Ну по количеству да, но мне хватает того что влазит. Вот так у меня, ну и 3 тарелки большие на завтрак уже ушли)
КоКоКоКоКоКо...• 01 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
У меня просто намного больше тарелок и такая конструкция просто съедает место.
Диви яка я пава!• 01 мая 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
У меня их по 12 шт, но мне этих хватает для каждого дня, остальные достаю, если гости
УжеВотДа• 01 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Удобно выбирать те тарелки, которые нужны, со стопки не так удобно)
Ну, ящик позволяет сделать несколько стопок разных тарелок)
Снідаю авокадо• 01 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Мне не нравится натирать варочную после каждого раза когда лаже просто чайник поставшь и с него капли упадут.
Сейчас варочная белая - отлично
Не жовтіє? Часто жаліються, що конфорки стають жовті з часом.
Диви яка я пава!• 01 мая 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Не, за 2 года не пожелтело
Снідаю авокадо• 01 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Влазят у меня, вот такой набор, большие влазят. Вопрос в том какой высоты ящик сам, у меня два больших идёт, а не три. То есть высота одного ящика 360мм.
Ни разу не вылетало ничего за 2 года, при том что ребёнок помогает складывать посуду и резко открыть может.
О! Мої тарілки)))
Дай подивлюся• 01 мая 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Гарно вийшло. З чого робили фасади? І я помітила на верхніх фасадах металеві плямки, це замочки?
Так там и в двери ключ. И шкафчики на замочках. Не похоже на домашнюю кухню. Лукавит автор фото?
Снідаю авокадо• 01 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Не, за 2 года не пожелтело
А яка у вас фірма?
Снідаю авокадо• 01 мая 2023
Ответ дляДай подивлюся
Може автор здає кімнати в квартирі?
Дай подивлюся• 01 мая 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Може автор здає кімнати в квартирі?
Хм. Может, конечно...
Снідаю авокадо• 01 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Горенье
Треба на них глянути. Я мамі дивилась в кольорі беж, шампанського, але в решті-решт вона все ж чорну захотіла)
Форточка• 02 мая 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Так це замочки. Нажаль, необхідність. Фасади з egger
Акуна_Матата• 02 мая 2023
Ответ дляФорточка
Дякую. Сама зараз роблю кухню, на верхні шафки фасади теж з еггеру замовила. Як воно буде трішки переймаюся))
Рекламама• 02 мая 2023
Ответ дляФорточка
О точно як у мене. 1 квітня закінчила кухню. Але ремонт ще продовжується. У мене тільки кухня капітально ремонтувалась і то без заміни батарей, дверей.
Замочки от детей? А чего снизу нет?
Форточка• 02 мая 2023
Ответ дляРекламама
Замочки от детей? А чего снизу нет?
У меня сынок с аутизмом и умственной отсталостью, он высокий , берет кофе чай сахар в неправильных пропорциях и соль может добавить и залить сразу кило и крупы, горох водой или сметану туда влить. Лекарство если понравится то сразу всю упаковку может принять. Нурофен апельсиновый, или сироп от кашля или даже витамины в желатиновых капсулах. Все нужно закрывать.А внизу у меня нет продуктов. Замочки это необходимость так как он не усваивает ни объяснения ни повышение голоса ни наказание какое либо. Он только похвалу понимает и поощрение.
Чорт і Шо• 09 мая 2023
Ответ дляФорточка
Боже, хочу просто вас обійняти! Сил вам і терпіння і міцного здоров´я!
Форточка• 09 мая 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Дякую.
Штора с кисточкой• 09 мая 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Для тарелок очень удобно вот такой ящик, и рядом с Пмм, поям супер удобно
Це справді мастхев
Штора с кисточкой• 09 мая 2023
Ответ длямадамГрицацуева
15 років пройшло. Час так і не прийшов.) Хіба декілька разів у рік запуськаю після великих застіль. Ну не збирається у мене брудного посуду стільки багато. Для вонсервації мию банки милом. Використовую в основному трьохлвтрові для компотів та посідорів-огірків.
У вас просто незручна стара модель посудомийки, тому зрозуміла ваша реакція. Сучасні безшумні, мають дуже комфортні режими від 15 хв, максимально зручні, продумані. Я навіть деяку вручну розписану порцеляну у ПМ мию. Келихи після неї - ідеальні! Посуд, порцеляна (статуетки і тд) все сяє і жодних клопотів.
Ми колись мали посудомийку першу і зараз - це космос! Я після посудомийки і пральки стараюся купувати техніку з розрахунку на більше як на 5 років. За цей час дуже змінюється техніка. Краще взяти середню по ціні сучасну, аніж найкращу з кращих 15-річної давності.
Снідаю авокадо• 10 мая 2023
Ответ дляIROR
не під всі можна встановити
Це зрозуміло. Столєшка відповідна підбирається, якщо мийку планують під неї встановлювати.
мадамГрицацуева• 10 мая 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Дякую, але ви погано читаєте. Я не хочу складати спочатку в посудомийку посуд, потім знову розкладати по місцям, мені швидше одразу помити пару тарілок і не накопичувати гору брудного посуду. А келихи я не використовую, бо не вживаю алкогольні напої.
Штора с кисточкой• 10 мая 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Із келихів ще п‘ють воду, лимонад, сік, компот 😅
Вам видніше)
Але насправді посудомийка - це як прислуга, вона реально робить за господиню брудну роботу, заощаджуючи час, дозволяючи підвищити якість життя, зберігаючи шкіру рук (що, до речі, дуже важливо). Ну, Вам простіше саму себе обслуговувати? Ок. Але якби це було справді краще, раціональніше, дешевше та приємніше, то хто купував би ті ПМ. Світ знає немало гаджетів, які не знайшли відкликав в серцях господинь. Між тим, є гаджети без яких неможливо уявити сучасний комфортний дім. ПМ - один із цих гаджетів, без яких неможливо.
Тому не варто нікому доводити прописні істини, це виглядає смішно. Інша річ, ваш особистий вибір. Це вже таке… он Миколайчук колись лише босим виступав, таким був його вибір, але ж він не розповідав про те, що взуття людям не потрібне і це взагалі зайве)))
Вам видніше)