Братья Капли• 01 мая 2023
Сестра
Есть родная сестра.Младше на 5 лет.У нее есть муж,у меня муж и ребенок.Может я не права-скажите.Но меня достало это уже.
Когда я родила ребенка она рассказывала,что не так воспитываю и т.д.
Она работает и постоянно занята для всех.Такое ощущение что только она работает.Я тоже работаю.
Родителям помочь-вечно занятая.
На даче не помогают,а отдыхать они первые на дачу.Меня немного достало.Я постоянно раньше ей говорила-заканчивалось все скандалом.Сейчас молчу.
Родители ничего ей не говорят.Но нас двое и помогать мы должны вдвоем.
Поменялась она как познакомилась со своим мужем.
Обидно очень.И у нас проводы на следующих выходных.С дедушкой и родителями едем(я везу),а ей сказали что нужно поехать,а она снова говорит я наверное буду занята…..
Родителям помочь-вечно занятая.
Плету корзинки• 01 мая 2023
Спросите ее: Когда придёт время наследство делить, тоже будет занята? Или надо будет по честному делить? Если делить по чесному, то почему не помогает по честному? Или скажет, что нельзя о таком говорить пока родители живы?
Братья Капли
• 01 мая 2023
Ответ дляПлету корзинки
Та родители уже сделали.Все пополам.
А еще знаете я живу в квартире мужа.Я не жалуюсь.Сейчас собираем деньги на ремонт.
А она бедная,так как живет на сьемной…..но зарабатывает с мужем больше(так рассказывает)
Но когда нужно помочь финансово,то мы всегда больше помогаем(у нее муж каждую копейку считает )
Мой муж на даче помогает,а ее вечно занят.Но отдыхать там они первые
Братья Капли
• 01 мая 2023
Реально уже надоело.но все молчат.
Знаю точно что папе обидно,но он говорит зачем стучаться в закрытую дверь…
Мрії у вирії• 01 мая 2023
Ну, насправді, не має вона на дачі працювати. Батькам подобається на дачі поратися, ну, нехай пораються. І ви тут ні до чого. На проводи, вочевидь, потреба їхати є у вас, у неї нема, то в чому вона не права? Мабуть в тому, що вам потрібно бути хорошою в очах батьків, а їй не дуже.
Плету корзинки• 01 мая 2023
Ответ дляБратья Капли
Та родители уже сделали.Все пополам.
Намекните (очень тонко), что так как помощи со второй стороны нет, то может родителям пересмотреть принцип наследства... ну и далее по тексту выше.
Братья Капли
• 01 мая 2023
Ответ дляМрії у вирії
Виходить що прибирати,стригли траву маємо ми,а вони Тільки там шашлик смажити і показувати друзям що в них дача є?
Можливо я щось не розумію.не доходить моєму розумі це…..
Але ми ж сім’я,поїхати на проводи до людей які були твоєю сім’єю……
В мене не вкладається це
Братья Капли
• 01 мая 2023
Ответ дляПлету корзинки
Та я взагалі батькам кажу,що нехай живуть довго дуже і нам нічого не потрібно.
Просто сам факт.Дідусь у нас є старенький.Вона раз в 2 тижня може його набрати….
Вчора ми усі прийшли до нього в гості.зустрілися усі разом випадково….
То ми принесли їжу і т.д,а вони прийшли з пустими руками……Ну як так???🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️
Мені аж соромно за неї стало
Мрії у вирії• 01 мая 2023
Ответ дляБратья Капли
В мене не вкладається це
Виходить, що ви стрижете траву, прибираєте для того, щоб сестра з родиною відпочивала? То хто із вас двох - дивний? І повторюся, проводи потрібні тільки вам, люди вже померли, їм не потрібні проводи, сестрі теж, то ж залишаєтеся тільки ви. Не бачу взагалі ніяких розбіжностей з логікою у сестри.
Кашпо• 01 мая 2023
Ответ дляБратья Капли
В мене не вкладається це
Я теж у батьків в огороді нічого не роблю. Взагалі нічого. Приїжджали шашлик смажити та просто батьків провідати. І це не заважає нам чудово спілкуватися, проводити час разом. І я не стала поганою дочкою а мій чоловік поганим зятем
Кашпо• 01 мая 2023
Ответ дляБратья Капли
Мені аж соромно за неї стало
За що вам соромно?
Нафіг наносити їжу дідусю? Ви принесли- чудово
Братья Капли
• 01 мая 2023
Ответ дляКашпо
За що вам соромно?
А печиво можно було хоча б принести?як це просто прийти з пустими руками???
Кашпо• 01 мая 2023
Ответ дляБратья Капли
А отак. Дуже просто. Зібрались і прийшли
Глаза_в_3_карата• 01 мая 2023
Автор не мовчіть бо ви все тягнете а в неї лапки(курячі).
Единий вихід це дзеркалити її поведінку. Вона себе вважає супер усною а ви для неї лохиня. Але реально хто тягне на тому і їздять
Olga-lyubimaya• 01 мая 2023
Наче моя мама із своєю сестрою…. Моя мама завжди паше, а сестру більше люблять…
из желе я• 01 мая 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А как сестра ездит на авторе? Родители - да, ездят. Автор не ответила на вопрос про возраст родителей, сколько им, если прямо так нужно помогать со всем
дама_из_декрета• 01 мая 2023
Глаза_в_3_карата• 01 мая 2023
Ответ дляиз желе я
Та можна і зовсім не спілкуватися з батьками і дідами. Навіщо?
Колхоз діло добровольців. От автор доброволець а сестра ні.
Тільки чомусь автора засуджують а сестрі вже медаль треба дати.
Логічно! Бо ніхто нічого нікому не винен.
Мафиозная• 01 мая 2023
Ответ дляБратья Капли
Та родители уже сделали.Все пополам.
Умный мужик ее муж.
Им в свое жилье надо вкладыввть и в свою семью.
У вас папа с мамой не могут жить, не напрягая вашу семью?
Мафиозная• 01 мая 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Не повірете, але, так, можна не спілкуватись.
из желе я• 01 мая 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Автора не засуджуюють, просто пишуть, що це її особистий вибір - жити життям батьків, в її сестри він інший, але це не означає, що він хибний чи сестра погана
Играю_на_кларнете• 01 мая 2023
Ну всегда кто-то больше помогает.
У меня сестра в Москве живет много лет. Нам последний год почти не о чем говорить. Ни ей, ни мне. Какие-то формальные звонки раз в несколько месяцев.
Смурфетта• 01 мая 2023
Ответ дляБратья Капли
Та родители уже сделали.Все пополам.
Так а кто вам доктор? Вы помагаете чтобы быть более хорошее для родителей. Видимо у вас что-то из детства осталось. Инфантилизм какой-то. Ведь вы в первую очередь, должны заботиться о своей семье. Тем более что у вас и ребёнок есть.
Бачу_майбутнє• 01 мая 2023
Ну ви ж на проводи їдете і батькам допомагаєте для себе, амне для сестри.
Ну все своє життя живете також для себе
Ваша сестра - доросла жінка, яка вміє відстояти власні кордони. Беріть із неї приклад. Дача і робота на ній забаганка ваших батьків, хочуть гребуться, важко і територія не потрібна нехай продають.
Автор, Ви ж теж не хочете там працювати, але комплекс гарної дівчинки не дає відкрити рота.
Само_достаточная• 01 мая 2023
Ответ дляБратья Капли
В мене не вкладається це
Сім´я Ви зі своїм чоловіком, а вона зі своїм. Навіть батьки - то рідня, а не сім´я. Схоже, ви досі не сепаруввлися. Можливо, справді часто немає часу. Але якщо вони там смажать шашлики, то запропонуйте обком ти та ін. От або не косіть - захочуть на шашлики, то покосять. Або після наберіть і кажіть, час на дачі, де ви любите відпочити- косити і гребти.
Ответ дляМрії у вирії
Не права, тому що їздить туди відпочиаати. Хтось порядки наводить, а хтось тільки зад свій привозить. Такі, зазвичац, і від ягід з фруктами не відмовляться, зато нікому і нічого не должні. Автор очевидно розуміє, що й і в хворобі батьків сама залишиться.
Пупуговка• 01 мая 2023
Ответ дляМрії у вирії
Дійсно. Хай старий батько сам гребеться, зато у сестри логіка і шашлик.