Мастер Класс• 01 мая 2023
Гигиенический душ, подскажите
Смотрю в интернете, везде написано, что душ однорежимный, что это значит? Это только холодная вода? Зачем вообще такое надо. Или я что-то не так понимаю. Кто разбирается, подскажите, пожалуйста.
Почемучка• 01 мая 2023
У меня стоит, то есть и холодная и горячая. Но мне им неудобно пользоваться, только когда мою унитаз. Удобнее в душ залесть для гигиенических процедур.
Стопясят раз обсуждала• 01 мая 2023
Даже не знаю, он включается кнопкой, ею же и напор регулируется, но просто включить чтобы вода бежала нельзя, толькло палец отпустил и все.
Биде в этом плане комфортней.
Моль Моллівна• 01 мая 2023
Однорежимный - это о распылителе, что один тип струи.
Бывают с 2\3\4 разными типами распыления.
Залізний занавіс• 01 мая 2023
Якщо думаєте чи потрібен вам чи ні, то краще ні. Ми зробили і користуємося тільки для миття унітазу.
Козяка-маляка• 01 мая 2023
Я не настоящий сварщик, но все, которые пробовала, работают от крана рукомойника. То есть там регулируешь температуру и напор, а потом просто нажимаешь кнопочку, чтоб оно текло в звездомойку (тупое название, но зато короче)
СпайдерВумен• 01 мая 2023
Я без цієї штуки вже не уявляю життя! Холодна і гаряча, просто як маленький душ в туалеті. З явних плюсів - пройшов геморой.
Нещодавно їздила у відрядження, зрозуміла, як його не вистачає :((
Ми всі миємо ТАМ після туалету, і діти вже теж. Ну і мити унітаз зручно, то само собою.
Козяка-маляка• 01 мая 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Це питання звички насправді.
Я після пологів користувалася в пологовому ним, спочатку тяжко, потім звикла. Все було порізане, то вдома встановили. А тепер злюся, якщо десь в готелі немає, на дачі теж ставимо відразу, така ж необхідність, як і унітаз
Стопясят раз обсуждала• 01 мая 2023
Ответ дляКозяка-маляка
У душа свой смеситель.
Дружная семейка• 01 мая 2023
Ответ дляМариЧе
Мабуть один режим це просто струмінь води без регулювання напору
Але на самому крані під цей душ і регулування темпи і напору є вме одно....
Дружная семейка• 01 мая 2023
Ответ дляМоль Моллівна
А ...он воно що :)))
Стопясят раз обсуждала• 01 мая 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Я тепер в офісі не можу ходити в туалет.
Играю_на_кларнете• 01 мая 2023
Ответ дляJulJul07
Цей душ і є однорежимним, бо на ньому немає крану, щоб регулювати температуру. Цей душ підключається на кран, на якому регулюєте температуру. Я його обожнюю. І для своєї гігієни, і взуття помити, і горщик котячий, і контейнер пилососу!
Не тільки так, в мене це окремий шланг з окремим краном регулювання температури і напору, вбудований біля унітаза
СпайдерВумен• 01 мая 2023
Без всього можна обійтись, автор. Але навіщо?
Так, наші бабусі жили без пральної, посудомийної, роботів-пилососів, мультіварок, без підлоги з підігрівом, без смартфонів, без електромобілів, без біде і гігієнічного душа....
Але у нас є можливість використовувати всі ці крутезні штуки, що покращують нам життя! Тож вперед! Я за всі покращення!
Без Баяна• 01 мая 2023
это шланг + сам распылитель. Нужен еще смеситель. к которому он подключается.
Без Баяна• 01 мая 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
И після кожного пі-пі лізете в душ, щоб помитись? Чи вам достатньо бамаги? Не кажучи вже про покакі.
Значит надо• 01 мая 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Извините за вопрос.
Вы сказали, что прошел геморрой. Думаете из-за того, что каждый раз после хождения в туалет подмываетесь? Я тоже прочитала, что нужно обязательно гигиена, и салфетками нельзя пользоваться.
Залізний занавіс• 01 мая 2023
Ответ дляБез Баяна
Так, мені достатньо вологого туалетного паперу. Не розумію вашого сарказму.
Грабля• 01 мая 2023
Я поставила біде для гігіенічних процедур, а душик коло унітазу поставили для миття туалетів котячих, в мене три котика,дуже зручно
СпайдерВумен• 01 мая 2023
Ответ дляЗначит надо
Извините за вопрос.
Думаю, через те, що після кожного походу ( навіть за маленьким) я робила воду трохи прохолодніше і направляла на геморой.
Після першої дитини він не проходив 4 роки. Після другої став ще більше і турбував років 5.
Потім зʼявився гігієнічний душ. Лікування було таке саме, як і до цього ( свічки, мазі), але підключився душ КОЖНОГО разу, без винятків. Тому думаю, що все ж це він допоміг.
Козяка-маляка• 01 мая 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
У душа свой смеситель.
Это у отдельных моделей. Я с таким вообще только один раз сталкивалась, в гин.отделении больницы. В остальных местах от крана
Наполеон Бонапарт• 01 мая 2023
Ответ дляСпайдерВумен
А вы до гигиен душа, не молись под душем? У нас ванная была, потом кабина, и после туалета по большому всегда моемся
Стопясят раз обсуждала• 01 мая 2023
Ответ дляКозяка-маляка
От крана даже не видела никогда.
Козяка-маляка• 01 мая 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
От крана даже не видела никогда.
От трубы в смысле. Без отдельного смесителя
СпайдерВумен• 01 мая 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Думаю, вам не потрібна моя відповідь на ваше безглузде запитання.
AmazingLady• 01 мая 2023
Я вот честно не понимаю, для чего после каждого пописа мыться. Чтобы что? Вымыть микрофлору?
Значит надо• 01 мая 2023
Ответ дляСпайдерВумен
дякую за відповідь. Ще питання, він у вас кровив, чи тільки болів?