Для драки• 01 мая 2023

Як відновити довідку МСЕК?

Оригінал був отриманий давно та вже його немає. Хтось стикався з таким?
Однозначная• 01 мая 2023
Сейчас действует единый реестр инвалидов, довидка не обязательна.

автор Для драки • 01 мая 2023
Ответ дляОднозначная
Це куди не обов´язкова?
Однозначная• 01 мая 2023
Ответ дляДля драки
Це куди не обов´язкова?
в тот же самый собес или пенсионный
автор Для драки • 01 мая 2023
Для складення акту догдяду потрібна
Rtyu-92ee• 01 мая 2023
Ответ дляОднозначная
Найти себе как-то можно там?
Цигарний шланг• 01 мая 2023
Відновлювали в цьому році. Довідка 2008р. Дуже складно було. За всі роки в цій структурі сто реорганізацій відбулося. Архіви хтозна де. Найти щось нереально.
Допомогла знайома, яка там працює. Просто сама зайнялася цим питанням. Сама шукала справу. Сама дублікат робила.
Якби без допомоги, не знаю чи можливо і як швидко