Доброго дня.
Будь ласка, може в кого є насадка не потрібна на єпілятора такая яка відмічено на фото 🙏🙏🙏, купила би за розумну ціну.
Всім мирного неба над головою 🙏💙💛.
Гостра на язик• 01 мая 2023
Я заради цієї насадки купувала донці ще один епілятор пару місяців тому
Как нефиг делать• 01 мая 2023
Ех, у мене інша модель браун, то сіточка на цій насадці рвалась, я тоді купувала нову насадку. А потім таки купила інший епілятор.
Как нефиг делать• 01 мая 2023
Ответ дляLudok12
Ось і в мене така проблема,рветься (.
Дякую ❤️.
На ту мою стару модель продавалась змінная голівка, я брала в якомусь інтернет магазині з офісом на Лук´янівці. Тобто пропозиції були. А от щодо сучасних нових моделей, не підкажу(