Кривая спроса• 02 мая 2023

Замовити парфуми через Нова Пошта Шопінг

Читала тут нещодавно, що хтось замовляв Баккару з оф. сайту через Нову Пошту. Як це зробити? Я зареєструвалась, але там пишуть, що парфумерія заборонена для перевезення. Підкажіть, будь ласка, як мені замовити парфуми.
автор Кривая спроса • 02 мая 2023
Я це вперше буду робити, ніколи із-за кордону сама не замовляла.
ЧукИГеки• 02 мая 2023
Скористайтесь послугами посередників/байєрів.
То забагато нюансів для першого замовлення.
автор Кривая спроса • 02 мая 2023
Ответ дляЧукИГеки
Я і так завжди через них замовляю. Але з їх комісією виходить значно дорожче. Хочу навчитись сама. Зараз пошукаю можливо в Ютуб якісь відео є
автор Кривая спроса • 02 мая 2023
І там на перше замовлення ще мінус -10% дають, то взагалі мені буде вигідно самій замовити цей аромат. Давно його хочу. Плюс ще пробнички дають в подарунок
ЧукИГеки• 02 мая 2023
Ответ дляКривая спроса
Митний ліміт зараз 150 євро, все що вище - сплачуєте податки при ввозі.
Повірте, вже що-що. Пишу відкрито. Я замовляю з інсайтів понад 15 років. Але Баккару брала через посередників. Там і з сайтами нюанси і взагалі. Краще переплатити і спати спокійно.
4мама• 02 мая 2023
Ответ дляКривая спроса
Ой. Ось відкрито пишу. Чи карту мою не їв чи вже не пригадаю що там було. Можете глянути мій профіль, я навіть балувалась якийсь час була посередником тут.
автор Кривая спроса • 02 мая 2023
Ответ дляЧукИГеки
Зрозуміла. Дякую за відповідь. А через кого Ви замовляли? Можете поділитись контактами?
Дама_из_рекламы• 02 мая 2023
Мене теж знітила оця заборона на перевезення парфумів. Тому я купляла через Meest (хоч я їх і не дуже люблю). Там проблем не було, бо мені навіть допомагав оформити замовлення їхній консультант. Тобто вони точно були не проти перевезення парфумів.
На днях бачила, що НП дозволяє відправлення парфумів за кордон, але в їхньому складі не мусить бути спирту.
4мама• 02 мая 2023
Ответ дляКривая спроса
То було роки 3 чи 4 тому. Ми робили спільну покупку на розпив. Я собі брала флакон з половиною аромату, решта дівчатам на пробу ’відливала’. В нас є наша Гуру Таміла, вона парфюмерний Бог. То вона всіх надійних парфюмерних посередників знає. Але багато хто з війною роз´їхався вже по світу.
автор Кривая спроса • 02 мая 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Дякую за відповідь. Піду на Мeest реєструватись
Zelenkа• 02 мая 2023
Ответ дляКривая спроса
На Нотіно є? Ловіть лайфхак: кидаєте товар у обране і починаєте чекати. Десь за тиждень вони почнуть вам присилати промокоди, акції саме на нього і тд)
Я так купила зі знижкою майже 50%)
автор Кривая спроса • 02 мая 2023
Ответ для4мама
Дякую за відповідь. Я читала тут про цю дівчину, Parele здається писала. Я собі хочу маленький флакончик замовити на 35 мл, якщо буде знижка -10%, то вони мені вийдуть 135 €. Спробую розібратись, а як не вийде буду шукати через кого замовити
автор Кривая спроса • 02 мая 2023
Ответ дляZelenkа
Я так купила зі знижкою майже 50%)
Нічого собі. Дякую Я про таке не знала. Зараз подивлюсь чи є вони
Zelenkа• 02 мая 2023
Ответ дляКривая спроса
Причому так прикольно: знижка от саме на той об‘єм, що у мене в обраному, хоча зазвичай на всі)
Я так все там купую)))
Байрактара• 02 мая 2023
Ответ дляZelenkа
Я так купила зі знижкою майже 50%)
Писали, что там подделки и просрочка. Я сравнивала какой-то парфюм, на сайте сефора, фр стоит 130 евро, а на нотино 1800 грн. 😳
Zelenkа• 02 мая 2023
Ответ дляБайрактара
В мене норм, але я ніколи не беру 100 мл, бо їх якраз і підроблюють найчастіше.
автор Кривая спроса • 02 мая 2023
Ответ дляБайрактара
Я два флакони замовляла - оригінал, але ті були недорогі Lacoste
ЭмчЭндЭм• 02 мая 2023
Ответ дляКривая спроса
автор Кривая спроса • 02 мая 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
https://www.youtube.com/watch?v=JlTvlzsK2Wg
Дякую. Вже дивлюсь
4мама• 02 мая 2023
Ответ дляКривая спроса
Ну 135 євро то супер, розмитнення вже не буде. Але страхуйте на повну! Я переважно Містом усе вожу, парфуми в тому числі. Не пригадую вже що там з Куркіджан не так було. Ще якісь сайти мене ’не пустили’ чи ланком чи що. Дивіться ще по різним країнам різна ціна може бути, різні акції.