Сонячний зайчик• 02 мая 2023

Які лофери обрати?

Допоможіть обрати лофери, ніколи такого плану взуття не носила. В моді ж масивні? Але я невисокого росту та худа, боюся що будуть як копита( по фоткам ідеальною здається модель правда, але на оригінал грошей нема😅
Результат:
вже голосів: 167
49 (29.34%) 3
45 (26.95%) 2
39 (23.35%) 1
26 (15.57%) Всі страшні
8 (4.79%) 4 фейк
Irina898989• 02 мая 2023
лучше оригиналы, старых коллекций посмотреть

Дело было давно• 02 мая 2023
Автор, лофери - це взуття антисекс. Як мій чоловік каже: бабусині тапки. Може щось інше придивитесь? Навіть ті ж кроси краще.
автор Сонячний зайчик • 02 мая 2023
Ответ дляДело было давно
Теж про це думаю...
Потрібно щось чорно-практичне низький хід і під все, так прийшла до ідеї з лоферами))))))
Але не кроси-кеди(
Дело было давно• 02 мая 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Теж про це думаю...
Але не кроси-кеди(
Тожі беріть класичні туфлі на шнурках.
ФруктЕщеТот• 02 мая 2023
Подивіться в замші й не чорні - є багато стильних і гарних
автор Сонячний зайчик • 02 мая 2023
Ответ дляIrina898989
Та я згодна, але мене і в оригіналі бісить ота брендова лейба срібляста
Губка Боб• 02 мая 2023
Ответ дляДело было давно
А що всім потрібно випромінювати з себе секс постійно? Чи автор буде 24/7 у них ходити?

Якось так і живу• 02 мая 2023
Ой. А чого саме чорні?
Крим мій• 02 мая 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Теж про це думаю...
Але не кроси-кеди(
Первые самые норм и на все времена. Не пойму зачем народ за 3 голосует. Реально мужские туфли. А если вы ещё и худенькая как пишете, то вообще будет уродство
автор Сонячний зайчик • 02 мая 2023
Ответ дляКрим мій
Я не експерт, наче саме такі моделі схожі як 3 в моді, може тому. Але бачила багато ще з більш грубою тракторною підошвою.
У 1 трохи не подобаються китички, наче застаріло(
Фрау Анхен• 02 мая 2023
Мне нравятся лоферы на белой подошве, как кеды. Разные цвета есть.
На фото примерно, чтоб понимать.
ГонУрова дівка• 02 мая 2023
Голосувала за 3, хоча по-чесному вони всі страшні.
Минулого року бачила в Інтертопі кілька симпатичних моделей і не грубих. Авторе, подивіться в бік темно-синіх хоча би . Ці зовсім якісь печальні.
Крим мій• 02 мая 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Кисточки это классика:)
Трактор был моден, сейчас еще можно ходить, но лучше бы тогда в светлом варианте или даже двухцветном. По вашему запросу я бы брала максимально классические. Кисточки часто бывают съёмные кстати. Ну и не берите с надписями брендов. Это самый ужас именно из-за надписи
Баба_Воля• 02 мая 2023
Подивіться замш на беж підошві. У вас якісь всі пєчаль, особливо 1
автор Сонячний зайчик • 02 мая 2023
Ответ дляФрау Анхен
На фото примерно, чтоб понимать.
Мені треба під сукні-спідниці з колготками ближче до класичного стилю здебільшого.
Такі точно не дуже підуть(
Баба_Воля• 02 мая 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Такі точно не дуже підуть(
Тоді щось таке
Дело было давно• 02 мая 2023
Ответ дляГубка Боб
Не треба випромінювати секс постійно. Але і носити бабусині лапті теж не ок. Ви завжди в крайності кидаєтесь?
ГонУрова дівка• 02 мая 2023
https://intertop.ua/ua/product/low-shoes-inuovo-35...
https://intertop.ua/ua/product/shoes-and-loafers-c...

Авторе, подивіться такого плану, вони трохи більш сучасні і не за всі гроші світу.
Губка Боб• 02 мая 2023
Ответ дляДело было давно
Тримайте далі нас в курсі, що там ваш чоловік вважає за потрібним носити.
Може автору на роботу дрес код потрібен- розжовую для вас і вашого чоловіка:))

автор Сонячний зайчик • 02 мая 2023
Ответ дляКрим мій
Кисточки это классика:)
Дякую)
Про бренди згодна повністю, особливо коли в мене весь одяг мас і мідл маркет. З тою прадою біс попутав, здалися симпатичними наскіки це можливо в такій моделі))
Крим мій• 02 мая 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Дякую)
Пожалуйста)) удачной покупки!
автор Сонячний зайчик • 02 мая 2023
Ответ дляБаба_Воля
Тоді щось таке
Ніби схожі на 2 з моєї підбоки, нє?
ДелайКак_Я• 02 мая 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Теж про це думаю...
Але не кроси-кеди(
Треті точно не практичні. Пилюка забивається в ті впадини на платформі.
автор Сонячний зайчик • 02 мая 2023
Ответ дляГонУрова дівка

Дякую
Але перші дуже дивні😅
Херсон це Україна• 02 мая 2023
Ответ дляБаба_Воля
Тоді щось таке
Жах. Ще гірше, ніж автор виставила.
ТаПрямТам• 02 мая 2023
А навіщо вам чорні на травень?
jif• 02 мая 2023
Ответ дляДело было давно
Чим?
ГонУрова дівка• 02 мая 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Дякую
Але перші дуже дивні😅
Згодна). Але вони можуть виявитися дуже м´якими і зручними. На щодень як знахідка. Принаймні вони не виглядають ´пенсійними капцями´. )

Авторе, а ви не хочете мокасини подивитися? Схоже взуття, але більше красивих стильних варіантів є
Видящие_помогите• 02 мая 2023
И в пир и в мир. І під плаття
Мадам Тю-лю-лю• 02 мая 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Такі точно не дуже підуть(
То може зручні ’ лодочки’ тай й все . Теж класика і завжди доречно, ніколи не буде грубо виглядати.