Первая ласточка инфляции• 02 мая 2023

Хронічна обструктивна хвороба легень

В анамнезі діагноз бронхіальна астма( інфекційно- алергічна форма). Стійка ремісія понад 15 років без препаратів. Лише мала обструктивний бронхіт, пролікувалася в пульмонолога, років 5 був спокій. Зараз вночі прокидаюся від відчуття тяжкості в грудях та нестачі повітря. Попереднього разу дихала місяць Зафіроном.Два тижні до лікаря не потраплю. Думаю, чи купити знову Зафірон.Хто має такий діагноз?На яких Ви препаратах, які вправи робите?
автор Первая ласточка инфляции • 02 мая 2023
Ще зараз відчуваю наче стиснення зліва в районі ребер. Чи можете це бути пов‘язане з дихальною системою, чи це щось інше? Коли пропадає відчуття нестачі повітря, і перестає стискати

Бринзолетта• 02 мая 2023
Ой,послухаю. Маю невстановлений діагноз астма. Треба встановити. Бо вночі важкість буває,свист. В туман і мжичку геть життя немає. За кермом хапає,бо хвилююся. Реально стало заважати
Ответ дляБринзолетта
Я теж помітила, що коли сильно нервую, проблема погіршується
ku4eravaku4erava• 02 мая 2023
Сердце проверьте в первую очередь
Корсет_на_шурупах• 02 мая 2023
Вам би до лікаря, самостійно можете нашкодити собі. Якщо у вас на стресовій формі, то ліки не ті будете пити. Я теж від стресу кашляю, але обструкцій та діагнозу астма не маю. Але ж і астма має психологічну форму. Тяжко, автор, вам щось радити.
Vassa73• 02 мая 2023
Без обследования трудно сказать,иногда так как вы описываете проявляется бронхоспазм,особенно в предутренние часы.Но это может быть и синдром сонного апное,и ещё ряд заболеваний.Можно попробовать дозу зафирона перед сном в течение недели и посмотреть на эффект,если врач недоступен.