СпайдерВумен• 02 мая 2023
Подскажите, пожалуйста, по наследству
Ровно до 18 лет ребенка все вопросы у нотариуса я решаю сама как законный опекун. Я правильно понимаю?
То есть даже за неделю до исполнения 18 все заявления я пишу сама?
И лучше попасть к нотариусу пока нет 18 лет, чтобы проще оформить всё?
СпайдерВумен
• 02 мая 2023
Ответ дляДружная семейка
Ні, з 14 років дитина пише заяву про прийняття спадщини самостійно
Якщо автоматично прийняли? Неповнолітні діти приймають автоматично
Я так розумію зараз потрібна заява про видачу свідоцтва про право на спадщину
Дружная семейка• 02 мая 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Ще раз. Всі питання стосовно спадщини дитина з 14 років вирішує самостійно.
СпайдерВумен
• 02 мая 2023
Ответ дляДружная семейка
Добре, чому коли я була у нотаріуса і хотіла оформили довіреність на питання, пов´язані зі спадщиною, нотаріус сказала, що стосовно дітей лише я можу звернутися особисто, а не довірена особа?
Будь-ласка, ще питання.
Зараз в 17 років можна оформити довіреність від сина на мене, щоб вирішити питання у нотаріуса?
Будь-ласка, ще питання.
Дружная семейка• 02 мая 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Будь-ласка, ще питання.
Неповнолітні не мають права давати довіреності.
Щодо першого питання, то батьківські права, як особисті немайнові, не можуть бути предметом довіреності.
СпайдерВумен
• 02 мая 2023
Ответ дляДружная семейка
Тобто мені краще дочекатися 18 років,зробити довіреність і тоді оформити всі документи у нотаріуса?
Бо я так розумію, що зараз особисто сина я не можу привезти, тому нічого не оформлю?
Незламна Україна• 02 мая 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Будь-ласка, ще питання.
Нотаріус мав на увазі, що якщо дитина сама не пише заяву, то тільки ви (або батько) як законний представник можете це зробити.
СпайдерВумен
• 02 мая 2023
Ответ дляНезламна Україна
Добре. Сину 17. Я зараз нічого без його особистої присутності не оформлю?
Тільки 18 і тільки довіреність, правильно розумію?
Дружная семейка• 02 мая 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Нічого, звичайно.
Дружная семейка• 02 мая 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Правильно
СпайдерВумен
• 02 мая 2023
Ответ дляДружная семейка
Нічого, звичайно.
Я ось прочитала, що може самостійно написати заяву, проте не обов´язково. Можуть і батьки.
А все зрозуміла, що тільки до 14 років.
Дякую
А все зрозуміла, що тільки до 14 років.
Дякую