Эта_Шикарна)• 02 мая 2023
Дівчата, які в Україні
зараз, що думаєте стосовно літнього відпочинку? Куди плануєте їхати. Я вагаюсь по причині важкої дороги: 20-30 год в автобусі це жесть..
Раздражевская• 02 мая 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
І ми так само. Не уявляю, як так, ми кудись поїдемо, а чоловік ні. Кришу рве звісно. Бо у нас виходить, що ми з 20 року не можемо відпочити(( 20- Ковід, 21- дитина поступала, 22 - війна...
У нас ні дачі, ні села немає....
Важко...але ж....
У нас ні дачі, ні села немає....
Важко...але ж....
В нас теж так і ще на пару років більше по різних причинах , ще і сину старшому зараз 19 років. Так що поки так і якщо реально дивись на факти, то віри, що хоч до кінця року буле можливість планувати щось -особо немає
Знову Я• 02 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Выехали в 8 из Киева и в 14 с копейками была в Стамбуле следующего дня. Автобус был хороший, кресла раскладывались. Туалет, микроволновка, у каждого розетка своя.
Ну и остановки на заправках часто.
Квитки купували на якому сайті? І який перевізник був, підкажіть, будь ласка.
Эта_Шикарна)
• 02 мая 2023
Ответ дляКороль дивана
Одесса
Майбуть ви саме місто і міст не треба переїзджати
Король дивана• 02 мая 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
там не надо через мост переезжать
Працівниця року• 02 мая 2023
Я б сказала що думаю про відпочинок і відпочиваючих, так забанять...
Гигиенишвили• 02 мая 2023
Мы никуда не собираемся, на дачу ездить будем, наверно. Всегда в июле ездили в Кирилловку, уже второй год дома. Ждем))))
Тектологиня 80lv• 02 мая 2023
я писала в іншій темі, літали минулого року з Будапешта, до Чопа поїзд з Києва, далі до Захоні електричка 15 хвилин, до Будапешта 4 години електричка, потім літак - WizzAir RayanAir, для мене це краще ніж автобус
дорогу по часу підбираю так, щоб у Будапешті був час погуляти ще декілька годин
стосовно коштів - до Будапешта доїхати виходить на одного десь 1200 грн, поїздом наче 1800 але не бачила зроду на нього квитків
гугліть, немає проблем доїхати
Точная копия плова• 02 мая 2023
Ответ дляЗнову Я
Не подскажу по перевозчике, я обратилась к своему агенту и она мне подсказала варианты.
Знаю что Гюнсел хорошие перевозчики, у них комфортные автобусы ( может тоже кресла раскладываются). Сейчас автобусы в Стамбул ездят ежедневно и оттуда так же. Так что надо узнавать в турагенствах кто возит и какие автобусы. У нас автобус был не брендированный, просто номер рейса на лобовом и всё. Я водителю назвала фамилии наши, оплачивала заранее.
Назад приехали быстрее, выезд так же в 8 из Стамбула и в Киеве были в 10,34
Главное смотрите куда приезжает автобус, есть автобусы что высаживают в глуши типа на трассе и дальше крутись как хочешь. Они едут транзитом через Стамбул. Лучше искать где в центре высадка и назад посадка.
Тектологиня 80lv• 02 мая 2023
Ответ дляKriskaA
Син категорично відмовився їхати - важко було в тому році 2 дні дороги, загалом 4 - заради 11 днів в Іспанії....
Поїдемо в Одесу - подихаємо свіжим повітрям :)
ми так на Сицилію літали, з пересадками поїзд-електричка-літак, але я зробила зупинку в Берегово для перепочинку дітям
Тектологиня 80lv• 02 мая 2023
Ответ дляПрацівниця року
ну скажіть, це нікого не зупинить
я не робот, щоб тільки працювати, для того, щоб мати силу на працю та гроші на донати, треба відпочивати хоч зрідка, до того ж діти теж мають право поїхати на море, в мого останнє літо є на це, цього року вступить в коледж, потім універ, вже не покатається
Працівниця року• 02 мая 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
ну скажіть, це нікого не зупинить
Ви з ним до 40-річчя будете відпочивати? Діти можут і без вас впоратись
Мати тріля• 02 мая 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ці пересадки, стикування також нервів коштують..я минулого року їхала в Італію, через Болгарію (Софію).. жесть як стомилася
Автор, я їзжу через кордон раз на місяць в обидва боки з пересадкою. Це не так важко, як обрати нормальний маршрут
Лупаю цю скелю• 02 мая 2023
у нас нет летнего отдыха, дача наш отдых, тем более в этом году решила посадить больше, чем цветочки: зелень, огурцы, помидоры. Хочется своей ботвы, все дорого. Это надо поливать и смотреть за ним. Так что может как в прошлом году - на пару дней где-то туристами по Украине и хватит. В том году показали ребенку Каменец, до этого Одессу.
Мати тріля• 02 мая 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
гугліть, немає проблем доїхати
З Мукачева ще зараз є потяг до Будапешту двічі на день
Мати тріля• 02 мая 2023
Ответ дляКороль дивана
воздухом дышать морским
Ну, такое. Уж лучше тогда лесным в Карпатах
Допоможіть знайти• 02 мая 2023
Ответ дляРаздражевская
Та да. Ми реально бачимо, що в цьому році нема чого і мріяти(. У мене хоч і дві дівчинки, але ж без тата ми нікуди.
Король дивана• 02 мая 2023
Ответ дляМати тріля
у меня обструктивный бронхит. море помогает
... но в Карпаты тоже хочу, только чуть позже)
Сабіна-5933• 02 мая 2023
Дуже хочеться на моря, але дорога не відіб´є того відпочинку. Да і ціни...два роки тому відпочивали за 35 за двох, цього вже 70 і таких багато пропозицій. Хіба що гарячим туром.
Поїдем в Одесу, хоч походим біля моря
Знову Я• 02 мая 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
окуеть, люди еще и отдыхают на войне)
Окуєть, наші біженці тільки так катаються по Європі, живучи не в війні.
Думаю, і ми, живучи у війні, заслужили на відпочинок.
Эта_Шикарна)
• 02 мая 2023
Ответ дляЗнову Я
А Ви навіть не виправдовуйтесь перед подібними Елена Соломенскій..вона ще сама пару місяців тому Болгарією цікавилась а тут святу із себе корчити почала..
Анна Кисличная• 02 мая 2023
Ответ дляПрацівниця року
підтримую...