Мишка-шалунишка• 02 мая 2023
Підскажіть будь ласка, це можна рахувати за позитивний?
Тест робився на 2 день затримки, підскажіть, що думати ?
Крижана бурулька• 02 мая 2023
Можно) обожаю такие темы
уже на тестах собаку съела благодаря форуму) хотя детей нет и не планируются
Коко На Страже• 02 мая 2023
Вітаю вас!)
В мене на 2-3 день ще блідіші були і все підтвердилось)
Тому йдіть здавати бета хоч в динаміці і до лікаря) хоча на УЗД ще нічого не побачать
Мишка-шалунишка
• 02 мая 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Конечно да
Это хорошо или плохо?
Якщо так, то це дуже добре бо ми с чоловіком намагалися пів року
Оч@ров@Шк@• 02 мая 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Ну тогда поздравляю!
Лёгкой беременности и здорового малыша)
Мишка-шалунишка
• 02 мая 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ну тогда поздравляю!
Лёгкой беременности и здорового малыша)
Дуже дякую ❤🤗
ArmUkraineNow• 02 мая 2023
це добре, що ви висловлюєтеся українською. тож давайте робити це разом і вдосконалювати наше мовлення.
рахують - один, два, три....
а в цьому конексті краще вжити ’вважати’.
з приводу питання: я б переробила, але схоже що можна вас привітати
рахують - один, два, три....
На циголках• 02 мая 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Цікаво на якій сторінці вилізе жаба і напише нічівонівіжу
ну ось же ви вилезли.
Коко На Страже• 02 мая 2023
Ответ дляЛівий Локіть
На моїй вилізла і почала розказувати кому народжувати у війну, а кому ні. І що це все просто результат від овуляції (а не 7 місяців старань і повного обстеження до цього) і що потім такі як я тут просять дитячі речі і тд, знаючи ні мене, ні сімейного стану, нічого
хоча тема була така сама, тест не могла розгледіти)