На паровозе• 03 мая 2023

Боюсь заводити дітей через хвороби сім’ї

В папиної двоюрідної сестри діабет 1 типу. В маминої рідної під питанням шизофренія. В моєї мами просто занадто чутлива психіка і як розпочалась війна вона на гідазепамах, занадто сентиментальна.
Скажіть, то дійсно обтяжена спадковість чи я себе накручую?
ТАЗератти• 03 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
А в сім’ї нічого подібного не було? Ви ж напевно не просто так генетичний скринінг робили, а були певні причини.
В мене не було.
У чоловіка батько рід раку помер легень, але курив як паровоз

дамаБезСобачки• 03 мая 2023
Ответ для60 метрів сметани
И она под вопросом. К диабету 1 типа тоже есть предрасположенность, но по женской линии она маленькая, по мужской до 10 процентов, а чувствительная психика сейчас у многих. Решать вам конечно
А к диабету 2 типа есть предрасположенность? У мамы и у её сестры 2 типа. У мамы после 60 лет проявился. У тётки гораздо раньше.
Забагаловка• 03 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
Звичайно. Я готова піти до психолога і пропрацювати проблему, якщо це мої загони суто.
Ну и еще помните, с нами случаеться то о чем мы все время думаем тем самым притягивая негатив ....У Вас все будет хорошо 💞
Варена цибуля• 03 мая 2023
В мене мама дуже чутлива, тонка, співчутлива і от я така, все до серця, сльози, душевні переживання
Не знаю чи передається дійсно, але я сама від цього страждаю, часто думаю, я так втомилась від цих нервів, але і не справляюсь як себе перебороти, всіх шкода, несправедливість і тд
Короче дурка
Фісташкова кава• 03 мая 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Мне кажется очень у многих после 60 лет сахар начинает повышаться. У детей вроде 2 типа не бывает
Диверсификация• 03 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
значение ’плохих’ генов возрастает при усилении неблагоприятных обстоятельствах.
То есть эпигенетика рулит, сложность в том, что невозможно предугадать и точно гарантировать благоприятную среду.
Фісташкова кава• 03 мая 2023
Я бы не отказывалась от рождения ребенка, потом будете жалеть что не родили и думать,а вдруг бы не вылезло. А здоровых людей сейчас нет, у кого то что то да вылезет
Царівна Жабка• 03 мая 2023
Я так боялася народити меланхоліка як я, але сподівалася що буде як чоловік, так і сталося як боялася, тепер все життя перед ним винна
Ростки жимолости• 03 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
Хотіла. Чоловік розповідає, що це дурна ідея. Формат на ці хвороби генетик ніякого скринінгу не зробить і в купи людей в сім’ї є хвороби. Мовляв я перебільшую серйозність проблеми.
Тем более, шизофрения под вопросом. Не понятно, у неё слуховые галлюцинации есть или голоса в голове - это навязчивые мысли. Вы смотрели в интернете % передачи? Там вроде от тёти 3% передачи вам, а ребёнку ещё меньше, наверное. Если у мужа нет больных в роду.

Alianna88• 03 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
Мій чоловік також говорить аналогічно. Але я дітей хочу.
Ви свідома людина, яких меншість. Нажаль ті хто думає головою народжують мало, а ті хто не думає - рано, багато і часто.
Генетика штука непроста, як зіграє неясно, але якщо дійсно хочете дітей сходіть дотгенетика і психотерапевта,може причина бояхні в чомусь іншому насправді
автор На паровозе • 03 мая 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
В мене проблема, що я боюсь шизофреніка. Меланхолія мене б не турбувала.
АяВсёЗнаю• 03 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
Під питанням, бо там купа діагнозів їй виставляють психіатри. Деякі пишуть, що то шизоафективний розлад. В неї галюцинацій немає, але голоси в голові є. І манії глобальні. Вона як в це впадає, то лікується.
Если мании, то это шизоаффективное растройство. На препаратах ей надо быть всегда.
Царівна Жабка• 03 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
А те що всі меланхоліки самогубці теж не турбувало б
Ростки жимолости• 03 мая 2023
Ответ дляКрайня невістка
Може, й правильно, у мого сина вилазить все погане по здоров´ю, успадковане з обох сторін. Від мене щитовидна, схильність до ожиріння, проблеми по ортодонтії, від чоловіка плосковальгус, сильний астигматизм, певні дивацтва в поведінці, нездібність до мов.
Как меня описали
Диверсификация• 03 мая 2023
Ответ дляВарена цибуля
Короче дурка
это эмоциональная лабильность, свойство нервной системы. В каком-то смысле это ’передается по наследству’. Но если бы вы воспитывались другой женщиной с другим типом нервной системы, вероятно вы были бы более устойчивы эмоционально.
Но вы сами себя можете ’укреплять’ во взрослом возрасте.
Краля-Галя• 03 мая 2023
Мутація генів - не вирок. Тут набагато більше відіграє фактор експерсії генів - це наше харчування, спосіб життя. А тут вже купа питань. Бо всі хочуть бути здоровими, але їсти все, що бачать. 95 відсотків продукції з маркетів це абсолюте харчове сміття, що провокує запалення в організмі, а в подальшому алергії, аутоімунна захворювання.
автор На паровозе • 03 мая 2023
Ответ дляРостки жимолости
Так щоб чула з боку чоловіка скарги, то ні. Лише знаю за Гіпотиреоз його мами, але мене це не лякає. Коли завели мову він відмовився говорити. Сказав, що всюди, якщо покопатись можна знайти болячку. Мовляв, ніхто не застрахований.
Золота орда• 03 мая 2023
У папиной двоюродной сестры - это кто она вашему ребенку? Уж точно не первая линия.
Здоровых людей нет, в каждого в полу и диабет у кого-то, и психиатрия, а чаще ещё и онкология с аутоимммункой, которые сейчас на уровне эпидемии.
Диверсификация• 03 мая 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
откуда вы это взяли?)
во-первых чистых типов не бывает, во-вторых огромное значение имеет социокультурное окружение.
Для того, чтобы совершить суицид, просто быть меланхоликом недостаточно.

Ростки жимолости• 03 мая 2023
Ответ дляТАЗератти
Незнаю. Скільки біди витримати. Підліток нехоче жити.
Может ещё передумать. Для подростков характерно не хотеть жить. Это уже к середине универа просыпается вкус к жизни. И принимаются все болезни, забываются все обиды на родителей. У меня и знакомых так было
автор На паровозе • 03 мая 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Вона на препаратах. Але іноді всеодно її «накриває».
І за словами мами до 35 років була звичайна жінка. Потім як помер чоловік все проявилось. Думали то від трагедії і мине, але ні.
Мая твая не панимать• 03 мая 2023
Ответ дляВарена цибуля
Короче дурка
Це не генетика, це більш виховання в сім´ї та дитячі травми.
Царівна Жабка• 03 мая 2023
Ответ дляДиверсификация
откуда вы это взяли?)
У інших типів сильна нервова система, лише у меланхоліків слабка і вони апріорі інтроверти, що теж ускладнює життя
Ростки жимолости• 03 мая 2023
Ответ дляТАЗератти
В мене не було.
У меня все близкие родственники от рака умирали. И у нас с братом есть болезни этих же органов
Бутерброд з ікрою• 03 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
Тоді йдіть до генетика. Все просто.

Ваш чоловік має хоча б приблизно дотичний фах? Якщо ні, то його слова - повна дурня.
автор На паровозе • 03 мая 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Тоді йдіть до генетика. Все просто.

Ну він стоматолог. Але перевірятись же треба обом, а не лише мені.
Золота орда• 03 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
Зря гипотиреоза не боитесь, если вы такая чувствительная.
Он в большинстве случаев следствие аутоиммунного тиреоидита.
А иммунные поломки, все больше доказательств, приводят к большинству болезней.
И при одной аутоиммунке 50%, что будут ещё. А там и рассеянный склероз с полной инвалидизацией, и сахарный диабет, и волчанка.
Ростки жимолости• 03 мая 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Меланхолики это новое поколение. Сейчас не надо выживать, а надо тонко чувствовать для искусства, прогресса
Бутерброд з ікрою• 03 мая 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Є певні фактори, які можуть бути успадковані, але чи призведуть вони до діабету чи ні - залежить ще від зовнішніх обставин.
автор На паровозе • 03 мая 2023
Ответ дляЗолота орда
Так лише в неї той Гіпотиреоз. Більше ні в кого нічого аутоімунного у них немає.