На паровозе• 03 мая 2023
Боюсь заводити дітей через хвороби сім’ї
В папиної двоюрідної сестри діабет 1 типу. В маминої рідної під питанням шизофренія. В моєї мами просто занадто чутлива психіка і як розпочалась війна вона на гідазепамах, занадто сентиментальна.
Скажіть, то дійсно обтяжена спадковість чи я себе накручую?
Срочнокпсихологу• 03 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
Так щоб чула з боку чоловіка скарги, то ні. Лише знаю за Гіпотиреоз його мами, але мене це не лякає. Коли завели мову він відмовився говорити. Сказав, що всюди, якщо покопатись можна знайти болячку. Мовляв, ніхто не застрахований.
дівчата. зараз така екологія. що та щитовидка в кожного другого. Жремо гівно, тому діабети, тощо. То можна народити ідеально здорового, а до 20 років вилізе все на світі
Царівна Жабка• 03 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
Вона на препаратах. Але іноді всеодно її «накриває».
І за словами мами до 35 років була звичайна жінка. Потім як помер чоловік все проявилось. Думали то від трагедії і мине, але ні.
Може інший розлад, їй діагноз родичі поставили? Шизофренія проявляється до 30 років
Бутерброд з ікрою• 03 мая 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
А те що всі меланхоліки самогубці теж не турбувало б
Точно всі?
Бо мій родич меланхолік, живий живісінький)))
Ростки жимолости• 03 мая 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
В смысле???
Диверсификация• 03 мая 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
У інших типів сильна нервова система, лише у меланхоліків слабка і вони апріорі інтроверти, що теж ускладнює життя
ще раз: немає чистих типів, немає ніяких апріорі, психіка людини набагато складніша, і не підпадає під якесь одне визначення.
Будь-який тип нервової системи має свої сильні і слабкі сторони, важливо навчитись з ними обходитись.
Золота орда• 03 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
Так лише в неї той Гіпотиреоз. Більше ні в кого нічого аутоімунного у них немає.
А сахарный диабет первого типа - это какое?
И это вы ещё не знаете про остальных родичей.
Человек несёт гены 11 поколений и вряд ли вы знаете анамнез своей прапрапрапрабабушки.
Ростки жимолости• 03 мая 2023
Ответ дляЗолота орда
У папиной двоюродной сестры - это кто она вашему ребенку? Уж точно не первая линия.
Здоровых людей нет, в каждого в полу и диабет у кого-то, и психиатрия, а чаще ещё и онкология с аутоимммункой, которые сейчас на уровне эпидемии.
Онкология наследственно передаётся?
На паровозе
• 03 мая 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Вона в психіатричній лікарні лікується. Зараз туди не лягає вже, але регулярно їздить до лікаря.
На паровозе
• 03 мая 2023
Ответ дляЗолота орда
То це мої родичі, а не його.
Ростки жимолости• 03 мая 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Она чувствительная и творческая. И ещё они могут долго и тщательно заниматься каким-то делом, поэтому делать качественно. В век, когда можно работать на себя из дома, делая проекты, я минусов не вижу
Золота орда• 03 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
То це мої родичі, а не його.
Так он вам о всех болезнях своего рода, насколько понимаю, так и не рассказал.
Ростки жимолости• 03 мая 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Нет, в 35 нормально для женщины. Это у мужчин она раньше стартует
Бутерброд з ікрою• 03 мая 2023
Ответ дляРостки жимолости
Онкология наследственно передаётся?
Дивлячись яка.
У мами чоловіка була лімфома Ходжкіна. У нашого сина - геморагічний васкуліт. Але знаючи, що васкуліт він отримав як побочку після грипу, наш гематолог запідозрила, що лімфома у бабусі була як побочка після Епштейна-Барр. Отже, це тип реагування організму на інфікування. І він на жаль був успадковваний. Оскільки у чоловіка такого немає, це була рецесивна ознака, яка разом із моєю рецесивною дала у сина домінанту. Звідки ця рецесивна ознака взялася у мене, я не знаю. В родині моєї мами траплялися інші типи раку. Можливо, це принесло з родини мого тата, хоча за його розповідями, всі там довгожителі, міцні і витривалі.
Я_з_Франека• 03 мая 2023
Автор, не накручивайте себя на плохое, дети это счастье и не обязательно что они что-то унаследуют от Ваших родных.
Вот Вы например с диабетом или с неуравновешенной психикой или у Вас лично диагноз шизофрения, нет?
Вот тоже самое и насчёт детей, не обязательно что они это сто процентов унаследуют, помните об этом и ничего не бойтесь.
Как_б_не_так• 03 мая 2023
Ответ дляРостки жимолости
Голоса в голове это и есть галлюцинации. Слуховые
А внутренний голос тоже туда относится?
Диверсификация• 03 мая 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Я так боялася народити меланхоліка як я, але сподівалася що буде як чоловік, так і сталося як боялася, тепер все життя перед ним винна
зверніться краще до психолога, на психіку дитини найбільше впливає емоційний стан матері і ті патерни поведінки, які вона несвідомо передає дитині.
Меланхоліки - це природжені сірі кардинали) вона завдяки своїй високій чутливості здатні розрізняти найменші емоційні прояви інших людей і таким чином зчитувати їх потреби. В сприятливих обставинах вони вчаться управляти людьми ’в тіні’, роблять це не авторитарно, а так що комар носа не підточить.
Але це все стає можливим, якщо батьки навчили управляти своїм еемоційним станом. Тожді стає можливим перенеести фокус уваги в зовнішній світ, на інших людей, а не варитись в своїх переживаннях.
Золота орда• 03 мая 2023
Ответ дляРостки жимолости
Онкология наследственно передаётся?
Есть генетически обусловленная онкология, с генными поломками, где наследственность вообще ключевой фактор.
У Джоли мать - тетя и у нее ген выявили , что она все женские органы удалила себе.
Но это не для всех видов рака, есть и те, где наследственный фактор роли не играет.
Вам телефонограмма• 03 мая 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Чого винна? Меланхоліки теж живуть і досить непогано)
Ростки жимолости• 03 мая 2023
Ответ дляКак_б_не_так
А внутренний голос тоже туда относится?
Внутренний голос это здоровая особенность. Если сильно донимает, то что-то типа окр. Слушать голоса в голове - так говорят о слуховых галлюцинациях. То есть, это должен быть не просто ход мыслей в голове, пусть с разных сторон, а именно как речь, которая слышится. Внутренний голос звучит как мысль, когда вы читаете или мысленно проговариваете. А голоса в голове, как если б кто-то говорил со стороны
Срочнокпсихологу• 03 мая 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Якщо знайдуть своє місце вжитті. А якщо ні? То капець
Золота орда• 03 мая 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Ох как смело вы всех носителей типа темперамента записали в суицидники.
Темперамент не бывает в чистом виде: холерики - меланхолики на эмоциональном подъеме.
Может, вы ипохондриков имели в виду. Но как раз наоборот, там суицидников мало, только нытье
Диверсификация• 03 мая 2023
і на переговорах меланхолік - це потужна зброя) він знає що, як і кому треба подати, щоб отримати бажаний результат.
Але повторюсь, при умові того, що він вміє управляти своїм емоційним станом і батьки не передали йому вагон обмежуючих переконань і ’діагнозів’.
Вам телефонограмма• 03 мая 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ну так ваша задача допомогти знайти йому це місце. Вище написали, що для роботи з дому це ідеальний психотип. і я з цим погоджуюсь, бо сама частково меланхолік)
Как_б_не_так• 03 мая 2023
Ответ дляРостки жимолости
А, спасибо. А то перепугалась с утра уже)
Семенівни сусідка• 03 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
В мене проблема, що я боюсь шизофреніка. Меланхолія мене б не турбувала.
Больше всего из перечисленных пугает шизофрения.
Срочнокпсихологу• 03 мая 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Ні, знайти він повинен сам. Батьки дають старт. А далі самостійно.
куркулиха• 03 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
Хотіла. Чоловік розповідає, що це дурна ідея. Формат на ці хвороби генетик ніякого скринінгу не зробить і в купи людей в сім’ї є хвороби. Мовляв я перебільшую серйозність проблеми.
Значит так ваш муж хочет детей! Ищите другого мужа . Проконсультируйтесь с генетиком , все берет хорошо 🫶
Вам телефонограмма• 03 мая 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Я ж не кажу знайдіть за нього) я кажу домогти) Для меланхоликів (так і для любих темпераментів, але для них особливо) дуже важлива підтримка.
Забрала і не сказала• 03 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
Під питанням, бо там купа діагнозів їй виставляють психіатри. Деякі пишуть, що то шизоафективний розлад. В неї галюцинацій немає, але голоси в голові є. І манії глобальні. Вона як в це впадає, то лікується.
Ну, она больна, это ясно. Понимаю Ваши сомнения.
Не хотите поговорить с генетком?