Milka8181• 03 мая 2023

Сегодня ночью была атака на кремль

Неизвестные беспилотники сегодня ночью атаковали кремль
было два хлопка
ссылка в ТГ канал на видео

https://t.me/Pravda_Gerashchenko/70223
vasia• 03 мая 2023
они настолько неоригинальны,так копировать третий рейх..стыдно должно быть.Операция ’поджог рейхстага’
LudaSHS• 03 мая 2023
Ответ дляВся такая в белом
Вот многие пишут про авэтку,а может всё намного проще?
Теперь письков выйдет и скажет что парада не будет ,бо трэвожно
И путину не надо ехать
Причина
Stefaniya K.• 03 мая 2023
на болотах стоит вой.кацапня в диком шоке.
LudaSHS• 03 мая 2023
хороший тест👀⚡️⚡️

’Я не люблю, коли люди ниють.

Це вартувало мені кількох хороших знайомих, але натури не позбудешся. Ниття викликає в мене щире роздратування.

Сьогодні в мене запитали, чому я такий життєрадісний, коли кругом такий триндець. Я чесно зізнався, що саме через нього. Бо в мене не дуже висока планка очікувань. Росіяни забрали в мене один будинок - а могли б два. Знищили дві мої казарми - а мене там якраз не було. Не дійшли до моєї квартири та квартири моєї мами кількадесят кілометрів.

Йде війна. В ній ми ганяємо армію, яку щиро боявся весь світ, топимо ракетний крейсер, не маючи флота, заганяємо флот супротивника в бухту недорогими морськими дронами та підтираємося свіжезміненною Конституцією РФ набагато красивше, ніж це робить сам Путін.

Чого сумувати? Нам напророчили стільки кабздеців, що я рахувати збився, але виявилося, що головний кабздець - це ми, і ми одній голомозій тваринці зараз наступимо. Чи не привід порадіти? Ми - контрнаступаючий кабздець.

В це не вірив ніхто. В це не вірили навіть ми самі. Але це сталося.

А от зараз я трішки встану руки в боки. Шановні, а як так вийшло, що ніхто не вірив?

Зараз, кажуть, модно розбиратися, через кого Путін напав. Окей, давайте розберемося. Путін напав тому, що щиро вірив, що Україна слабка. Не українське керівництво, не українська армія, а вся структура. Що йому не будуть чинити опору. Звісно, значна роль тут належить Медведчуку, що роками йому на вуха вішав навіть не локшину, а прям лазанью. Але ж не Медведчуком єдиним.

А давайте подумаємо, чи є в усьому цьому світовому переконанні в слабкій, нерішучій, корумпованій, злиденній Україні трішки нашого внеску?

Чи не ми, посполиті, роками скиглили про те, який кругом кабздець?
Чи не в нас панночки з пляжу в Паттаї ділилися історіями про те, як бабусі зважують піввареника?
Чи не в нас під кожний текст про російські будні збігалися з розповідями ’ой, у нас так само’, хоча в нас було не так?
Чи не наші хлопи оббігали весь Брюссель та пів-Вашингтону, переконавши світ, що Україна не виробляє нічого, окрім корупції?
Чи не ми слухали ’закордонних військових експертів’, які нам торочили про ’маленьку радянську армію’?

Чи не ми співали тужливих пісень про власну нікчемність, в які зрештою повірили самі, а потім змусили повірити і Схід, і Захід?

В українській національній звичці - прибіднятися. Це не просто так виникло. Прибідняйся - і сусід не позаздрить та хату не підпалить. Прибідняйся - і не донесуть. Прибідняйся - і обкрадуть не твій дім, а той, що навпроти. Прибідняйся - і якщо щось не так, то винуватий будеш не ти, а хтось інший.

Ця звичка довго допамагала виживати. Як і багато інших подібних звичок, зі зміною обставин вона з корисної перетворилася на шкідливу.

Її треба полишати.

Так, важко. Але ми виявилися значно міцніші, ніж вважали самі. Не треба вихвалятися, не треба солодкої патоки - але так само шкідливе те саме ниття, яке всі дурні та окремі таксисти видають за цинізм та прохаваність.

Будьмо об´єктивними. Об´єктивно ми круті. Але попереду ще багато роботи. Трегубов
Ирина-bbd0• 03 мая 2023
Ответ дляNat-li
В любой непонятной ситуации-пейте йод🤣
Недавно пришли к выводу.что лучше зеленку
Хоть в массе будут видны
LudaSHS• 03 мая 2023
Атаку на Кремль організували російські олігархи, які потрапили під санкції, – Арахамія.

ЗСУ- ’ так, хлопці, розходимося ’
Махлебан• 03 мая 2023
Мне кажется нужно читать и анализировать не только укр новости. Но многим это не под силу, судя по этому форуму. Не может быть чтобы все жители Украины были такими, как здешний костяк.... Тоже всех банили перед шашлыками прошлогодними....
Stefaniya K.• 03 мая 2023
«Я могу повторить этот месседж, думаю, это будет понятно всем: мы не атакуем ни путина, ни Москву», - сказал президент.

зеленский подчеркнул, что #Украина защищает свою территорию, свои села и города. При этом нашему гопсударству не хватает оружия даже для этих нужд.
«Нам оружия не хватает даже для этого. Поэтому мы не используем его где-нибудь. У нас дефицит, мы не можем использовать что-либо, где бы то ни было. Поэтому мы не атаковали #путина, оставим это трибуналу», - добавил президент.
зеленского также спросили, почему #Московия может обвинять #Украину в якобы попытке покушения на путина.
«Все очень просто. У Московии нет побед. Он (путин - ред.) не может больше мотивировать свое гопсударство, у него нет побед на поле боя. Вторая армия мира проиграла, они не могут оккупировать нас. Теперь ему нужно хоть как-то мотивировать этих людей, чтобы они шли вперед, кроме «#вагнеровцев», которых расстреливают, если они не идут вперед и возвращаются назад’, - сказал он.
Так, #зеленский отметил, что #путин больше не способен «продавать” победы своему обществу информационно, ведь у него больше нет побед.
«Они проиграли эту войну, проиграли исторически. Теперь ему надо делать что-то резкое. То покушения, то дроны, то какие-то гуси, которые их бомбили. Они будут придумывать те или иные шаги. А все решается проще — не надо никого запугивать, выйдите с нашей территории, которую признают все», - добавил украинский лидер.
Stefaniya K.• 03 мая 2023
чтото я не поняла.скопировала с канала оппозициооно беларуси и почему то наш президент с маленькой буквы фамилия .зато мацква с большой.совсем охренели.но может они откуда скопировали
Stefaniya K.• 03 мая 2023
опять дроны в центре москвы-пишут сейчас
Lizavel• 03 мая 2023
Ответ дляkuskus
Нема коли читати, чи була інформація, що «удар» дійсно фейковий? є відео із спалахом на даху, при цьому ніякого безпілотника поблизу нема. Таке відчуття, що всю цю історію наспіх придумали, що б здійснити атаку, або по Києву, або замах на Зеленського, оскільки німці злили інформацію про його запланований візит.
Я теж думаю,шо безпілотник просто так не долетів би до моцкви
Магазин ШАРМ• 03 мая 2023
Ответ дляСестры Гримм
А настойку бояришника можна?
В жодному разі, це рашкінскій народний напій
LudaSHS• 03 мая 2023
Российские федеральные телеканалы скрыли кадры удара беспилотников по Кремлю

В вечерних новостях на «Первом канале», «России 1», НТВ не стали показывать кадры ночной атаки беспилотников по Кремлю. Вместо них озвученную пресс-службой президента версию нападения сопроводили архивными кадрами Кремля и Красной площади.
___
А что так? Чего стесняемся? :)

И что теперь делать с теорией, что это Путин Кремль бомбил ради возмущения общества? :)
Шрайк
mari_klim• 03 мая 2023
Ответ дляLudaSHS

ЗСУ- ’ так, хлопці, розходимося ’
Директор Монобанка. Лично. Чтобы обещанное не платить)
Heksa• 03 мая 2023
Ответ дляМагазин ШАРМ
Мені, як сердечниці, абідна трохи за бояришник, що дієвий лікарський засіб скомпрометовано через цих паскуд
Heksa• 03 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
❗️На этом видео показаны два прилета дронов.

В кои-то веки пригодились куранты 😂

Обратите внимание на стрелки. Картинка статична, поэтому разницу не сразу заметишь, учитывая, что оба дрона взорвались почти в одном и том же месте.

Первый прилет - 2:27, второй - 2:43.

Этим и объясняются мужики на крыше - после первого прилета охрана полезла смотреть, что это такое бумкнуло.
Читала, що вони мали протидронові рушниці
Оксана-004e• 04 мая 2023
Ответ дляМахлебан
За шашлыки до сих пор банят, вот в чем днище
LudaSHS• 04 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
Ночью
Беспилотники атаковали нефтеперерабатывающие заводы в Краснодарском крае и Ростовской области.

Тоже Кремль, наверное, да?