дамаБезСобачки• 03 мая 2023
Безтолкові діти з 0 мотивацією
Що з ними робити? Якщо їм уже 13-14,а цікавлять тільки ігри і гульки ну і ще поїсти смачно.
ВсеПроВсехЗнаю• 03 мая 2023
У меня сын тоже не заинтересован в учебе. Ходит на кружки, но без особых результатов, потому что не старается. Вообще ни в чем не старается. Любит гулять смотреть тв, игры, хотя последние два пункта у нас мега ограничены. Я злилась и думала что ж такое.... А потом проанализировала, а кто я? Какой пример сыну я подаю? Раньше я много работала, сейчас сижу дома и только уборка и готовка. Не пример. Муж много работает... И все. А читать морали это до одного места, нужно начинать себя. Хотя есть дети в которых заложена мотивация к знаниям, к успехам, не зависимо от внешних факторов
Фляшунька• 03 мая 2023
Ответ длядамаБезСобачки
В мого сина це коронна фраза,, я насолоджуюсь життям’
Ну так і правильно каже. А Ви йому покажіть, що щоб насолоджуватись життям треба щось і робити. І щоб отримати щось ’сверх’ (окрім базового, що зобов´язані забезпечити батьки), треба попрацювати ручками чи головою. В данному випадку вчитись і виконувати якісь домашні обов´язки.
дамаБезСобачки
• 03 мая 2023
Ответ дляФляшунька
Вони це зрозуміють, коли для того, щоб отримати роботу яку хочуть, побачать вимогу ’знання англійської’. Тоді і вивчать, при тому набагато швидше, ніж за 11 років. Тож можете не псувати собі нерви зря.
Я це розумію, але на момент всупу їм потрібен буде мовний сертифікат, ми живемо закордоном, це важливо мати потрібний рівень мов.
дамаБезСобачки
• 03 мая 2023
Ответ дляNear Mear
Так наймите толковых репетиторов, способных заинтересовать.
Вони займаються рівно той час поки репетитор присутній і в комп. Дз робити не хочуть.
Фляшунька• 03 мая 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Не то чтобы Вы никто, просто жизнь большинства взрослых не интересна (скучна) с точки зрения подростков. Как, скорее всего, карьера автора, юриста-международника. Для этого не стоит напрягаться.
Наизнанку• 03 мая 2023
Ответ длядамаБезСобачки
в мене дуже відкриті відносини з моїми синами, я багато вчуся саме від них. проживши трохи років ти розумієш , що нічого те навчання не дає, ні школа, ні універ. а з сьогоднішніми можливостями інету, то давно потрібно передивитись навчання
Фляшунька• 03 мая 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Може вони не планують нікуди вступати? Принаймні туди, де потрібен належний рівень мов і купа сертифікатів?
дамаБезСобачки
• 03 мая 2023
Ответ дляФляшунька
Логічно. Так зачем учить наперед, если все равно забудется. Им до практического применения языка на рабочем месте ещё лет да лет.
Фляшунька• 03 мая 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Автор, им по их работе может вообще не пригодиться 150 языков, которые нравится изучать Вам. Может их стезя это, я не знаю, ремонтировать авто. Или быть барменом в ресторане у океана.
Вы понимаете, что Вы требуете от ваших детей чего-то по своим идеальным представлениям? Не по их? Вы их вообще слышите, своих детей?
дамаБезСобачки
• 03 мая 2023
Ответ дляФляшунька
Планують. Син хоче бути музикантом, вчиться паралельно в 2 музичних школах зараз, крім творчого конкурсу потрібен сертифікат англійської або німецької.
Фляшунька• 03 мая 2023
Ответ длядамаБезСобачки
О, то таки ваших дітей шось цікавить? Тільки не те, що хочете Ви, що їх цікавило?
дамаБезСобачки
• 03 мая 2023
Ответ дляNear Mear
Значит, им неинтересно. Меняйте репетитора. Не идите по школьной программе - учите по интересным источникам.
Вони не вчаться по програмі.
ВсеПроВсехЗнаю• 03 мая 2023
Ответ дляФляшунька
Скажу больше, моя жизнь и мне не интересна и скучна😅 Хочется ребенку дать больше
дамаБезСобачки
• 03 мая 2023
Ответ дляФляшунька
Може я і правда хочу забагато. Я гіперактивна людина місцями)
дамаБезСобачки
• 03 мая 2023
Ответ дляФляшунька
Тільки музика одна і все. Музики не достатньо для життя.
Фляшунька• 03 мая 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Ну супер. Це достойне захоплення. Не кожному під силу і по здібностям. Англійську вивчити простіше. А чому Ви кажете тоді, що ваші діти безтолкові?
дамаБезСобачки
• 03 мая 2023
Ответ дляФляшунька
Бо не навантажуються, все на розслабоні. Могли б значно краще, якби докладали більше зусиль.
Наизнанку• 03 мая 2023
Ответ длядамаБезСобачки
жесть. свої амбіції потрібно було вам реалізовувати.
ви хто музикант, пекарь і танцор?
дамаБезСобачки
• 03 мая 2023
Ответ дляНаизнанку
ви хто музикант, пекарь і танцор?
Я свої особисті реалізовую успішно.
Жена сантехника• 03 мая 2023
Ответ дляНаизнанку
це вже ваш досвід?
старший син в свої 21 успішний програміст. ніколи не таскала по гурткам і нікуди не заставляла ходити. молодшому 15, гуляє кожного дня з друзями, дозволяю іноді остатися вдома коли не хоче в школу. не ходить на жодний гурток.
це не мій досвід, а мої думки
скажіть, ваш успішний програміст в 14-15 років чогось прагнув? чи світогляд обмежувався лише іграми?
на мою думку, людина може стати успішною якщо у неї є прагнення
дамаБезСобачки
• 03 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
це не мій досвід, а мої думки
Ну от.
Наизнанку• 03 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
це не мій досвід, а мої думки
він взагалі не грав, не любив. і до здачі зно не знав ким бути, чоловік сказав йди на програміста, по балам пройшов на бюджет. сто гуртків не відвідував, ходив в школу та й все. А ігри не так і погано впливають, розвивають логіку іткд
Жена сантехника• 03 мая 2023
Ответ дляНаизнанку
по балам пройшов на бюджет - значить вчився
значить принаймні навчання цікавило
постою_послушаю• 03 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
Муж всегда интересовался многими вещами, посещал разные кружки и был отличником
А его сын - полная противоположность. Ни занятий, ни хороших оценок - интересуют только игры
А отец мужа тоже оставил его мать и женился на другой женщине?
Наизнанку• 03 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
значить принаймні навчання цікавило
чесно не дуже. середнячок в ліцеї 7-8 балів .
11 клас найняли репетиторів англійська та математика, це допомогло витягти.
постою_послушаю• 03 мая 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Те у него была нормальная семья, люди честно трудились, поэтому и сына правильно воспитали, гены, он трудился и заработал.
А что не так с уборщицами? Они не могут быть нормальными и честными?
постою_послушаю• 03 мая 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Вы жили не в семье, ваши родители не могли стать примером, нормальные люди от детей не отказываются
Вы к человеку пристали с вопросами ’и кем вы стали?’ раньше, чем узнали, что мама уборщица не воспитывала автора комментария.