Сіточка• 03 мая 2023
проблемы с глазами
могут быть из за проблем со щитовидкой?
в частности внутриглазное давление и утолщение роговицы
Тушьмушьнюшь• 03 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Нет. Глаза отдельная тема
ну якби не окрема ніяк. Збільшена щитовидка давить на очне яблуко і спричиняє різні проблеми з очима. Про зоб нічого не чули?
Вчителька з мікрорайону• 03 мая 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Як давить? З шиї аж на лице наповзає?)))
Гжегож Бженчишчикевич• 03 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Вона така зараза що давить на все...
Тушьмушьнюшь• 03 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Іноді краще помовчати, розумнішою здаватиметесь
Ms. Анонимная• 03 мая 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Йой, тут якось відповідь вся мимо чи з сарказмом. Складно таке розуміти.
Тушьмушьнюшь• 03 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
З вашої відповіді помітно, що вам складно розуміти. Питання тільки в тому, для чого так впевнено відповідати на питання, відповідь на яке не знаєш.
Ms. Анонимная• 03 мая 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Тому що я знаю відповідь, а ви, судячи, з описаного ще й анатомію не вчили.
Тушьмушьнюшь• 03 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Ще раз питаю - про зоб ви не чули? Відповідь вона знає)))
Тушьмушьнюшь• 03 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Не мучтеся читанням інтернету. І краще не лізьте в теми, в яких не розбираєтесь. Для чого людям давати неправдиву інфу, щоб що?
Гостра на язик• 03 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Не позорьтесь хоч.
Вчителька з мікрорайону• 03 мая 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Чого ж ви не відповідаєте про патогенез процесу, професоре?
Дифузний токсичний зоб то одне, а як давить то???
Чекаю лекції
Тушьмушьнюшь• 04 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Чекаю лекції
Головне що по темі у вас відповідей 0, але самоствердитись ви перші;) Відповідала простими словами для простих людей, які не розуміють проблеми. Думала, це зрозуміло.
Ms. Анонимная• 04 мая 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Звісно 30 річний досвід такого «супер диванного ендокринолога» як ви тиск в очах і базедова хвороба поєднує. Вже і діагноз автору поставили. То просто повний жах. Мені не потрібен інтернет. Напевно ви не знаєте що таке зоб і не вмієте читати що пише автор. Повторюсь, це різні речі!!!!
Тушьмушьнюшь• 04 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Я бачу ви й прочитане розумієте з трудом. Ну то ваші проблеми. Будьте здорові