Пффф 100%• 04 мая 2023

Мамографію в Полтаві

В першій міській лікарні гарно роблять мамографію ? Маю на увазі опис.
Потішаюся• 04 мая 2023
Погано роблять, не йдіть, мені такого понаписували, ще й груди попутали місцями. В онко з цього опису були в шоці. Дали телефон лікаря в Медіоні, буду йти опис робити заново.
Моя мамолог сказала або Медіон або 4-та поліклініка.
І не прив´язуйтеся до дати циклу, це насправді неважливо.
Вкаблучках• 04 мая 2023
Ответ дляПотішаюся
Ще колись робила в Лечсанупр. Це років 5 тому у мами була, і туди порадили. То казали кращій там.
Потішаюся• 04 мая 2023
Ответ дляВкаблучках
За лечсанупр не казали нічого, я вже 5 років в онко стою на обліку, то мені радили саме Медіон або 4-ту, сказали тільки там опис гарний роблять.
автор Пффф 100% • 04 мая 2023
Ответ дляПотішаюся
Дякую.Вже зробила,але теж взяли сумніви за компетентність лікаря.Мені опис робила Слінько О.Б.
Не підкажете прізвище лікаря,де робили новий опис.
Потішаюся• 04 мая 2023
Ответ дляПффф 100%
Звуть Лариса, прізвище не знаю, в понеділок буду телефонувати, вона зараз у відпустці. Мені її мобільний дали. Мені теж робила Слінько, то написала Birads 4а, а на УЗІ в онко ставлять стабільну 2. Я чуть не посивіла за тиждень поки чекала прийому в онко.
автор Пффф 100% • 04 мая 2023
Ответ дляПотішаюся
Аналогічно.На наступному тижні піду в онко.Тепер хоч не так хвилюватимусь.Дякую.
Потішаюся• 04 мая 2023
Ответ дляПффф 100%
Хочете, можу дати телефон Муковоз, вона лікар від бога. Приймає на кафедрі на 8 поверсі в онко.
автор Пффф 100% • 04 мая 2023
Ответ дляПотішаюся
Буду дуже Вам вдячна.Якщо можете,скиньте на пошту romanuch2013@gmail.com
Потішаюся• 04 мая 2023
Ответ дляПффф 100%
Написала.
автор Пффф 100% • 04 мая 2023
Ответ дляПотішаюся
Написала.
Дякую