Розумна Губка• 04 мая 2023
Голубцы
Хозяюшка, можно ли с молодой капусты сейчас уже делать голубцы или не годится она ещё?
Запасная спина• 04 мая 2023
Ответ дляpeti
Що дає молоко?
Підсилює смак, листя не таке гливке. Молода капуста зараз ще не на самому піку смаку, тому молоко додасть і клнсистенції і смаку.
Ну, і це фішка сімейна ще від прабабусі - тушкувати голубці саме в молоці. Спробуйте якось для порівняння 😉