Я на хвилинку• 04 мая 2023
Кто недавно менял окна в Киеве, вопрос по стоимости
Интересует во сколько обошлось с работой, самое стандартное окно на 2 створки. Возможно есть контакты, кто не сильно дорого делает (правый берег, Соломенский район, если вдруг мастер не выезжает за пределы района). Спасибо
Треба ось так• 04 мая 2023
Цікавий у вас запит. До прикладу вартість вашого вікна може бути від 5700 до 8800.
Туфли в чешуе• 04 мая 2023
Ответ дляТреба ось так
5700 з роботою? ви нічого не переплутали?
Треба ось так• 04 мая 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
А мала б переплутати?
Копуша• 04 мая 2023
Полтора года назад ставила окно, зависит от профиля, фурнитуры, стеклопакетов,функций. Окно стоило около 8000 на три створки. Много фирм обзвонила, по срокам врут- обещали две недели, затянулось на три с половиной, дело было в октябре, поэтому срок был принципиальным условием.
Туфли в чешуе• 04 мая 2023
Ответ дляТреба ось так
А мала б переплутати?
де така ціна є на дві створки щоб було вікно з роботою за 5700
Треба ось так• 04 мая 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Передмістя столиці)
Дама_с_караваем• 04 мая 2023
Мій чоловік займається вікнами, але коли я в нього питаю про ціну на ’стандартне вікно’ він не може відповісти, бо купа нюансів, які впливають на ціну. Ми теж в Солом`янському:)
Я на хвилинку
• 04 мая 2023
Ну от в принципі 8000 це більш менш адекватна ціна для мене :)
Якщо в когось є контакти - будь-ласка
Дама_с_караваем• 04 мая 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Якщо в когось є контакти - будь-ласка
098 5610344 або 068 3194401 Дмитро - замовте замірщика і він порахє
olkabarabolka20• 04 мая 2023
Напишіть мені в особисті приблизний розмір вікна і побажання. Або краще у вайбер (067 505 98 48) - порахую.
Якщо вікон більше, ніж одне, то краще озвучувати весь об´єм.