Айболитная• 04 мая 2023
Познайомилась з чоловіком, але він безплідний. Треба робити Еко.
Кохаю його, знайомі 4 місяці.Нарешті знайшла те , що шукала!
Але він в дитинстві перехворів свинкою і не може мати дітей.
Мама мене відмовляє, бо це великий ризик для мого здоров´я.
Ви б пішли на такий крок?
Нам по 33 роки.
Ви б пішли на такий крок?
Нам по 33 роки.
Киця-бриця• 04 мая 2023
Навіщо Еко? При чоловічому факторі безпліддя достатньо інсемінації. Жіночий організм при цьому ніяк не ризикує більше, ніж при природній вагітності.
-Gabriella-• 04 мая 2023
Ответ дляТочноБудет
Автор, я спросила ваш вопрос у таро ,сказали ,,не стоит,, категорически. Вот и думайте.
А мені можете подивитися? Робити еко?
ЖенаАйтишнеГа• 04 мая 2023
У деверя ребенок благодаря эко. Там был женский фактор. Но ни один из них не относился к этому плохо или со страхом, делали 2 раза. ’Ну, не всем дети даются легко’
Айболитная
• 04 мая 2023
Ответ дляКиця-бриця
Просто вводиться сперма?
ЖенаАйтишнеГа• 04 мая 2023
Ответ для-Gabriella-
Є ймовірність і під час пологів померти
І набагато вищий. Але це автора не лякає чомусь
ТочноБудет• 04 мая 2023
Ответ дляАйболитная
Боже, для чого ви мені це сказали(((
Вы ж спросили! Лично мое мнение, не спешите.
ЖенаАйтишнеГа• 04 мая 2023
Ответ дляАйболитная
Боже, для чого ви мені це сказали(((
Вы верите в эту чепуху?
Айболитная
• 04 мая 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Це теж лякає.
Ще з дитинства погане передчуття.
Янка-угомонись• 04 мая 2023
Ответ дляАйболитная
Боже, для чого ви мені це сказали(((
я на воске вылила - там все хорошо, счастливое будущее. Не переживайте
Киця-бриця• 04 мая 2023
Ответ дляАйболитная
Боже, для чого ви мені це сказали(((
Капець, Ви ще будете реагувати на якісь тупі пости анонімів з форуму?
Айболитная
• 04 мая 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Автор подумайте с ним но без детей. Вас устроит?
Він дуже хоче дітей.
Начальник Анонимов• 04 мая 2023
Ответ дляАйболитная
Бо мені вже не 25 років.
Вы его не любите, получается ?
Айболитная
• 04 мая 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Ви серйозно?
Бибер-анонимер• 04 мая 2023
Ответ дляАйболитная
Він дуже хоче дітей.
Я у вас спрашиваю. То что он хочет, это его желания.
ЖенаАйтишнеГа• 04 мая 2023
Ответ дляАйболитная
Це теж лякає.
Ще з дитинства погане передчуття.
Ні, то у вас не передчуття, а тривожка звичайна. ’Мнительная’
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 мая 2023
Ответ дляАйболитная
Він дуже хоче дітей.
А он готов к тому, что они будут не родные? Дело не в искусственном оплодотворении, а в отношении потом..
Пищалка• 04 мая 2023
Ответ для-Gabriella-
Робити еко, якщо чоловіка справді кохаєте,
Оно то так,но забить на своё здоровье,зная что и как оно влияет на здоровье?Глупо.То у вас проблем со здоровьем в жизни не было.
Янка-угомонись• 04 мая 2023
Ответ дляАйболитная
Ви серйозно?
конечно
пс У вас повышеная тревожность, как вы с ней живете?
Киця-бриця• 04 мая 2023
Ответ дляАйболитная
Просто вводиться сперма?
При ВМІ сперму роблять більш концентрованою, вибирають найбільш активних та життєздатних сперматозоїдів та допомагають їм долати бар´єр шийки матки, вводячи безпосередньо до самої матки. Надалі все відбувається як при звичайному зачатті: сперматозоїди повинні по маткових трубах добратись до яйцеклітини і запліднити її.
Якщо у чоловіка малоактивні сперматозоїди, то теоретично навіть може бути шанс і без донора справитися, але це вже треба зі спеціалістами консультуватися.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 мая 2023
По поводу рисков для вас не поняла...Вам же нужен просто донор спермы. У вас то все ок?
Айболитная
• 04 мая 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Вы его не любите, получается ?
Кохаю і він кохає.
Айболитная
• 04 мая 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Я теж дуже хочу дітей.
Советничаю тут• 04 мая 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Такая же как и во сне.
Никто при ЭКО не умирает.
Ну да, только потом часто онко
ЖенаАйтишнеГа• 04 мая 2023
Ответ дляАйболитная
Вірю.
Не треба. Згадайте хоча б усі довоєнні теми: ’я на таро розкинула - не буде нічого, не переживайте’. ’Я видящая, не нападут’.
Потім були провидиці, які обіцяли, що до літа рашка розвалиться)
Советничаю тут• 04 мая 2023
Ответ для-Gabriella-
З чого ви взяли, що відразу?
Автору 33, для неї питання дітей актуальне, їй нема сенсу витрачати час на неперспективні стосунки.
А уже прям видно, что они перспективные?
Бибер-анонимер• 04 мая 2023
Ответ дляАйболитная
Я теж дуже хочу дітей.
Вы читать умеете?
Вопрос был
Вас устроит с ним но без детей?
Да или нет? Все в жизни очень просто.
Вопрос был
Вас устроит с ним но без детей?
Да или нет? Все в жизни очень просто.