младокошкина• 05 мая 2023
Люди з форума живуть на іншій планеті?
Я завжди , коли додаю своє питання на форумі, боюсь , що хтось з моїх знайомих зайде туди і по розповіді зрозуміє, шо це я. А потім думаю Та, тут мабуть навіть з мого забитого міста нікого нема.
Давайте перевіримо. Напишіть своє місто.
Моє Костопіль.
Не боюся осуду• 05 мая 2023
Ответ дляШвабристка
Харьков
Люблю Харків.Часто гуляли по парку , там де при вході (чортове колесо і збоку видно будівлю універу). Син- студент.
Парк вже відбудували?
ХаДиДиШь• 05 мая 2023
Ответ дляКак придумать ник
Я с Краматорска. Сейчас в Черкассах. Мне почему-то кажется, что форумы - каменный век. Кто сейчас сидит на сайтах? 😅😅 Соц сетей что-ли нет? Очень удивлена тем, что форумы ещё живут и их как-то ещё и находят. Чуть ли не реддит своеобразный такой
Ну вы же зачем-то искали, как-то нашли и ещё и зарегились в этом каменном веке. Зачем, интересно?...
Оля_с_киркою• 05 мая 2023
Ответ дляХочу на Балі
Ужгород.
Невже я тут одна? Сусіди, ауу))
Привіт. Ви не одна,ще є я.
Садоводница• 05 мая 2023
Ответ дляSeehund
Был Мариуполь, сейчас Neunkirchen. Тут, кстати, много мариупольцев.
А какие у вас города поблизости? У нас тоже такой городок есть рядом.
Плакулька• 05 мая 2023
Ответ дляКоролеВешна
У меня родные тоже из Энергодара есть.. не успели выехать :(((
Почему нет грустного смайлика? Чтобы быстро ответить
Клептоманка• 05 мая 2023
Київ. Але Київ великий... А от що точно можу сказати: тут сидять чи сиділи: моя гарна знайома і колишня колега; моя кума; родичка; колишня сусідка (вона, взагалі, якийсь час була тут відома); колишня однокласниця і ще по одній темі з´ясувала, що кілька колишніх колег.
Це ті, про кого я напевне знаю. Здогадуюся, що знаю і впізнала не всіх.
младокошкина
• 05 мая 2023
Ответ дляЖелезобетон
автор, а вам нравится ваш город?
может мне туда переехать?
Якби я могла обирати місто, в якому жити, то це був би Ірпінь. Приїхала туди навчатись, прожила 7 років, переїхала в Костопіль коли зустріла чоловіка. Ірпінь досі сниться, там відбулося все найпрекрасніше у моєму житті. 3 роки як не живу там, але досі підписана на ірпінські пабліки, приїжджаю раз в рік просто прогулятись по вулицях. Переїжджайте в Ірпінь і будете щасливі, там повітря, сосни, парки. Пушкінська мабуть буде до кінця життя снитися ❤️
Садоводница• 05 мая 2023
Ответ дляSeehund
Земля Саар. Саарбрюкен, к примеру.
А, нет. У нас Вестфалия
На пів ставки• 05 мая 2023
Кам´янське 25 років і вже 15 років Черкаси. Черкаси люблю, а рідне місто шкода.
БЦАшка• 05 мая 2023
Ответ дляКоролеВешна
В кільцеву і зараз можна виїхати
Княгиня пітьми• 05 мая 2023
Ответ дляНагайна
И я с Костополя.
Уже 15 лет живу в Киеве
Російськомовна костопільчанка?
забиякина• 05 мая 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Это вы замужем за африканцем?
Канешна и страна моя зимбамве сейчас отбиваемся от крокодилов