Леннон_Жив!• 05 мая 2023

Меджибож. Хто був?

Дівчата, а хто був у Меджибожі? Вам сподобалось? Що, окрім замка, там ще поблизу можна подивитися?
Незнакомлюся• 05 мая 2023
Нажаль нічого(((. Але замок і музей гарні!!!

Кишмишная Мая• 05 мая 2023
Нічого особо, але якщо недалеко чи по трасі якраз, то як варіант заїхати буде супер
АдеКВАтная• 05 мая 2023
Я була. Поблизу нічого нема. Нам пощастило і в той день був лицарський турнір на території замку. Дуже круто. Ну і музей там є
Віруся• 05 мая 2023
Меджибіж вартий уваги. Сама фортеця досить простора, цікава екскурсія, можливість піднятися на одну з веж, гарні краєвиди. Ми по дорозі заїжджали ще в Хмільник і Бердичів. Там є цікава архітектура.
ghefilte_fish• 05 мая 2023
Могила Баал-шем-това!! Записку обязательно. Энергетика колоссальная