Стріляний птах• 05 мая 2023
Ви наносите парфуми на волосся?
Байдуже, чи самі парфуми чи парфумований спрей. У мене якийсь пунктик по цьому приводу. Ні в якому разі не допускаю попадання на волосся. Парфуми =спиртова основ=сухість волосся. Але часто бачу і чую, що дівчата парфумлять спеціально волосся.
наКоблучках• 05 мая 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Нет.оно волосы посушит
Один пшик ничего волосам не сделает. Обязательно наношу.
Ms. Искренность• 05 мая 2023
В якій кількості треба наносити парфуми, щоб посушити волосся?
Я наношу парфуми хмаринкою, на волосся також щось потрапляє, поки нічого не полізло і не посохло.
АнтиТанкист• 05 мая 2023
Я долго не пшикала волосы, а теперь снизу аккуратненько наношу. Очень мне нравится парфюм на волосах.
ПрипоРошенная• 05 мая 2023
Пшиках над головой,чтобы облачко покрыло волосы,не нашла никакой связи с сухостью волос,все отлично
Инстагра_мерша• 05 мая 2023
Ответ дляПрипоРошенная
А як це над головою? Перевертаєте спрей і вертикально вверх?
ПрипоРошенная• 05 мая 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Так! Розпиляю над головою (на вытянуту руку) і на волосся потрапляє хмаринка з парфуму. Завжди так роблю❤️
Инстагра_мерша• 05 мая 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Тобто спрей направляєте на голову просто на відстані витягнутоі руки. Зрозуміла, дякую
ПрипоРошенная• 05 мая 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Все так! Можна трохи змінити вугол так,щоб розпилилося більше сзаду. Тоді ви така вперед,а шлейф назад😉 або це актуально,коли парфум свербить у носі весь день,то так він не набридає,а шлейф є
Указка• 05 мая 2023
Обязательно. Обожаю, когда встряхиваешь волосами и лёгкий аромат от них. Всегда так делала. Даже не задумывалась, что это может как-то повредить. Но я из поколения, которому в детстве мыли голову шампунями ’Кря-кря’ и даже прости-господи-страшно-вспомнить - ’Гвоздика’, нам капля парфюма ваще не страшна