Я_уеду_жить_в_Лондон!• 05 мая 2023
Гастродуоденіт. Порадьте меню на день
Хто з таким діагнозом, що Ви собі готували?
Ще й захворіла, незнаю що готувати (( Хочеться щоб просто, але смачно.
Почитала про дієту, але меню ніяк собі не вигадаю(
Мальчун-задирун• 05 мая 2023
Меню майже звичайне, але нічого не смажиться, все запікається в духовці або тушкується/вариться. Коли зовсім погано, то виключаються також смажені млинці/панкейки і жирну свинину (зазвичай їм їх не частіше ніж раз на тиждень). Залишаються телятина, птахи і риба. Коли стан нормальний, то притримуюсь правила, що олія смажиться на сковороді 10 хвилин (цього достатньо щоб засмажити будь що), далі сковорода миється і заливаємо свіжу олію. Обмежую покупне печиво і всю кондитерку, цукерки, краще щось спекти або з´їсти фінік чи курагу. Чомусь від домашнього печива на вершковому маслі нічого не болить, а від покупного хочеться вмерти, щоб не мучитись.
Наприклад, запікаємо курку (індичку) і до неї запечену картоплю. І салат.
66сезон666серия• 05 мая 2023
Ответ дляМальчун-задирун
А я плюнула на эти все ограничения и ем, что хочу несмотря на это. Если начинаются боли, вот тогда диета. Но быстро срываюсь. Не могу, в жизни и так мало удовольствий, а я еще буду ограничивать себя во вкусненьком. Уж нет!
Мальчун-задирун• 05 мая 2023
Ответ для66сезон666серия
Тримаюсь, бо від перспективи ’заїхати’ на два тижні, а то й на місяць, на жорстку дієту, апетит тут же заспокоюється. Дуже не люблю хворіти. От і ’прочісую’ кулінарні сайти, щоб і смачно і не дуже шкідливо. Якось за 20 років меню вже сформувалось.
emerald_88• 05 мая 2023
Ранок: гречка і 2 яйця всмятку
Обід: суп з куркою і овочами
Вечір: риба відварна + рис
Перекуси: запечені яблука, кисіль, банан.
Обід: суп з куркою і овочами
Вечір: риба відварна + рис
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 05 мая 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Дякую!
Так, сама теж дивлюсь від яких продуктів себе нормально почуваю, а від яких погано. Дійсно, на домашньому краще. Лікар також казав, що магазинного не треба, бо буде тільки гірше
66сезон666серия• 05 мая 2023
Ответ дляБензопирен
Кисіль з льону п´єте?
Это такой отстой, от которого тошнит и рвет
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 05 мая 2023
Ответ для66сезон666серия
Ніколи не сиділа на дієтах, хіба тільки якщо лікар сказав. А тут, знаєте, так погано, що готова на будь-яку дієту. Але ж і дієти бувають смачними)
Ось вичитую рецепти, меню, дійсно дуже багато чого можна смачного приготувати.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 05 мая 2023
Ответ дляБензопирен
Кисіль з льону п´єте?
Ні
А як його готувати?
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 05 мая 2023
Ответ дляemerald_88
Ранок: гречка і 2 яйця всмятку
Обід: суп з куркою і овочами
Вечір: риба відварна + рис
Обід: суп з куркою і овочами
Вечір: риба відварна + рис
Дякую!
Ось ще вичитала про запіканки. І омлет паровий згадала
Бензопирен• 05 мая 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ні
А як його готувати?
Він мене врятував, столову ложку льону залити сиаканом окропу і накрити на ніч, зранеу випити рідину (без насіння) на тщесерде. Воно як прозорий кисіль
Печальки.нет• 05 мая 2023
Автор, я не знаю, доверяете ли вы советам из инета, но порекомендую попробовать вот это. Пропить месяц хотя бы. Для меня это оказалось спасением. Не напариваю ничего, не выкупаю, промокоды не даю. Просто имею такую же проблему, как у вас, и знаю, какие это мучения
Бензопирен• 05 мая 2023
Ответ для66сезон666серия
Це порятунок для хворого шлунку. Я їсти не могла, коли гастродуоденвт загострився, ходиоа на денний стаціонар капатись, не допомогало, не могла їсти взагалі, навіть зуби почистити, за місяць на 11 кг кг схудла. На порадниці прочитала про цей кисіль, хоч їсти почала потрошку, лое їсти могла на початку лише ліниві вареники. Зараз кожен рік весною профілактично пропиваю пару тижнів, їм не притримуючись дієти і таких загострень не має, іноді з пережору, наприклад, на новий рік, також пью, коли боліти починає
66сезон666серия• 05 мая 2023
Ответ дляБензопирен
я тоже о нем узнала с форума. купила еще полкило семян, один раз заварила, а оно капец какое невкусное, но думала, что для желудка хорошо (у меня гастрит), какой там, сразу начало тошнить и тяжесть в желудке. вон лежат семена, не знаю теперь куда их деть. второй раз не рискну такое пить.
66сезон666серия• 05 мая 2023
Ответ дляБензопирен
какой там порятунок, если тошнит?
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 06 мая 2023
Ответ дляПечальки.нет
Дякую! Придивлюся!