Чупокабра• 05 мая 2023
Уборка перед отдыхом
Девочки,если вы куда-то едите на отдых Вы убираете в квартире/доме?
Сусановна• 05 мая 2023
Переважно так. Люблю повертатись в чисту прибрану квартиру. Але не завжди виходить
Пишущаяся• 05 мая 2023
Никогда не думала об этом) специально нет. Всегда возвращались и стирали чемоданы вещей и убирали) пылью все припадало все равно
Конфиденциальность• 05 мая 2023
Так, постіль обов´язково пересилаю, все ретельно мию, ще в холодильнику лишаю мінімально продукти, щоб приїхавши з порогу перекусити. люблю повертатися в чисту квартиру
Бла бла бла• 05 мая 2023
Це один з проявів мого окр. Я мушу ВСЕ прибрати/помити. Навіть полички у шафах.
Так було 24.02, ми живемо у тиловому регіоні але будинок дуже близько до вч. Зараз вже більш менш є розуміння що та як. Тоді - страшно. Тікаємо. Я поки не перемила усе
Khmelnichanka• 05 мая 2023
Викидаю все зайве. Це традиція.Перу постіль, щоб при поверненні була чиста. Мию посуд і викидаю сміття.
Все інше - навряд чи.
Генерального прибирання не влаштовую :)
Все інше - навряд чи.
Генерального прибирання не влаштовую :)
Варена цибуля• 05 мая 2023
не прибираю, всеодно все пилюкою припаде і після розбору чемоданів завжди потрібно прибирати