Как_б_не_так• 06 мая 2023

У мене у одної немає вишиванки?

В школі теж не купували. Раніше вони не були так популярні мабуть.
Ukrainika• 06 мая 2023
У мене 5 різних. Хочу ще 3

chaechka_• 06 мая 2023
У меня,мужа,сына нет и не было.Дочке купила так как нужно было на выступление
Ukrainika• 06 мая 2023
Ответ дляМурнетка
Я ручную вышивку делаю на вышиванках за 3-5тыс, вместе с пошивом заготовки
А можно поподробнее?
Bejza• 06 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Тетя троль, может не надо :) ?
Вам кокошник нажал или в чем проблема,?
PANTERA_KET• 06 мая 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
У меня тоже нет. Они такие дорогие, если качественные
Они капец какие дорогущие!! Если качественные и красивая вышивка. Я бы хотела такую, если б кто то подарил , не муж...тк для семейного бюджета вышиванка за 20т дорогооо
PANTERA_KET• 06 мая 2023
Ответ дляLenochek_2812
Не обязывают. Мне 38, нет и не было. Дочке 11, тоже никогда не было. Пару раз брали на праздник одеть и всё. Только, которые мне нравятся и я б носила - стоят 7-9тыс грн. Потому нет и не будет
А есть еще красивущие платья вышиванки
КРАСА-КОСА• 06 мая 2023
Нема, не було в дитинстві
Але в дітей є. Собі теж планую купити. Просто, дешеву не хочу, а та що подобається то 10 тис.

Soufit• 06 мая 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Мені 43 роки, в мене з завжди була вишиванка, з дитсадка.
Мені теж 43, з дитинства були вишиванки, треба було на ’Шевченківські дні’ і ще на якісь св´ята. Були завжди автентичні моделі, та орнаменти.
Зараз нема, бо не подобається ніяка. Дитині вишивали, з двох років до 7.
irino4ka lux• 06 мая 2023
Такі неприємні відчуття від самої теми. Таке враження, що в країні когось насильно одягають в вишиванки, а у кого нема то ще й штрафують. Рахую що вишиванку потрібно одягати, коли це є покликом душі та серця. А якщо ви раптом не етнічна українка то не треба себе змушувати. А от одягнути дитині пару разів в рік можна, адже ви проживаєте в країні Україна, і цей етнічний одяг це ще елемент патріотичного виховання майбутнього свідомого покоління. І як мінімум висловлювати своє «фе» в сторону вишиванки не культурно та не етично.
Strelka_007• 06 мая 2023
Я дуже хочу купити красиву вишиванку. Але ті, від яких моє серце мліє коштують дорожче 5К гривень. І кожен раз відкладаю покупку. (((
Soufit• 06 мая 2023
Ответ дляКак_б_не_так
А дійсно, чому тільки у Україні носять як повсякденний одяг ентнічний?
Не тільки в Україні носять українські вишиванки. Точніше, не тільки українці)
Anita7902• 06 мая 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
У меня нет и покупать не планирую
Аналогично)
Soufit• 06 мая 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Не первая волна идиотизма в школах. Я сказала, что мой ребенок ходить в вышиванке не будет, покупать не собираюсь.
А чому ходить? В какошніку?
Kate33• 06 мая 2023
Ответ дляКак_б_не_так
А я не знаю куди її одягати
На День Незалежності, День вишиванки та й решту державних свят.
tatyko• 07 мая 2023
У мене теж немає, у чоловіка немає, діти зі своїх повиростали, нових не купую. Гарні дорогі, а базарну шароварщину рука не піднімається. Зараз ця вишиванка на всіх як комсомольський значок, мастхев. Патріотизм взагалі не у вишиванці, це як носіння обручки не пов´язано з вдалим шлюбом.
tatyko• 07 мая 2023
Але у мене є старовинні сорочка, юпка, намисто. Бережу
natapri• 07 мая 2023
Ответ дляtatyko
А покажіть, якщо можна
Soufit• 07 мая 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
И? Не все дети украинцы по национальности. Тогла уж давать право выбора. Кто захочет, придет в своей национальной одежде. Ну а что?! Будет даже ижтересно. Особенно если это обыграть и каждый расскажет о своих национальных традициях и истории национальной одежды, что она символизирует.
Особливо цікаво буде послухати маленьких узьких, про національну традицію віками вбивати українців, ага..
TermiT-007• 08 мая 2023
Ответ дляВапщета
Немає вишиванки, не можу знайти гарну і щоб мені підходила - в мене перепад між бюстом і талією, тому відчуваю себе як баба на чайник в об´ємних речах.
Хоча, в принципі, мені подобаються вишиванки, особливо гарні чоловічі є.

Ще колись бачила пані таку гарну - біла спідниця-олівець, вишиванка вишита білою гладдю, підбори - так вишукано виглядало все разом.
Завівайте до цього дизайнера https://histrov.com/?lang=uk. Пріорітети на високій якості на індивідуальності. Якщо сподобається модель, по підгонять під Вас, або запропонують індивідуальний пошив. Контакти внизу сайта. Там ще є посилання на інстаграм.

TermiT-007• 08 мая 2023
Мені 33 та у наявності є лише одна вишиванка. Я з неї виріс, але не лишаю надії повернутися у попередні форми та одягнути її. Вона мені дуже подобається. Я НЕ фанат вишиванок, але вони реально красиві та стильні. Я не кажу про циганщину або базарну вишиванку.(феее.....).

Замість вишиванки замовив вишивку на футболці та герб на світері. Всю зиму проходив и задоволений.

На літо вже готова футболка. Чекає своєї спекотної погоди.
Tasya-Natusya• 08 мая 2023
Ответ дляTermiT-007
Дякую.