Ноунэйм• 06 мая 2023

Руді, як часто ви фарбуєте довжину?

В мене натуральний блонд, місяць тому пофарбувала у рудий, колір дуууууже вимився. Планую завтра знову фарбувати всю довжину з коренями. Але читала, що так часто не можна всю довжину. Але як тоді підтримувати колір?

Тільки тонуючі бальзами? Чи все таки можна кожні 3-4 тижні довжину фарбувати?

В мене окислювач 3%

Хто фарбується у рудий, порадьте, будь ласка.
автор Ноунэйм • 06 мая 2023
Про тонуючі бальзами-маю на увазі протягом місяця такі штуки використовувати. Знаю є такі маски/бальзами.
Контрольница• 06 мая 2023
рыжий очень быстро вымывается.
автор Ноунэйм • 06 мая 2023
Ответ дляКонтрольница
рыжий очень быстро вымывается.
Та от вже на своєму досвіді впевнилась( з каштановим і чорним такого і близько не було.
Санта Барбара• 06 мая 2023
Фарбуюся щодва-три тижні (корені), кожного разу по довжині залишок ’протягую’, щоб колір оживити. Але я темноволоса
Бавовнятий Пупс• 06 мая 2023
Фарбою раз в місяць. Окисник 6%. З початку корень,потом протянгую всю довжину і ще 20 хв сиджу. Але я в салоні фарбуюсь. Як будете кілька ’покрасок’ не буде вимиватися. Я вже років 15 руда, не вимивається. Фарбуюсь Матріксом
Мама Чели• 06 мая 2023
У Вас так быстро вымылся, потому что на блонд красились, теперь волос с каждым окрашиванием будет набирать цвет. Я крашусь каждые 5 недель, сначала корни и растягивают на всю длину.
Байрактарочка• 06 мая 2023
Я тоную довжину без окиснику, фарбою matrix socolor red sr-c, додаю в маску, там пігмент прямої дії. Мені майстер так робила. Тримається так само як і з окисником, тільки не так шкодить волоссю
автор Ноунэйм • 06 мая 2023
Ответ дляБайрактарочка
Цікаво, а Ви прямо перед використанням змішуєте, чи у банку з маскою додаєте одразу? Маску будь-яку можна? В якій пропорції змішуєте? Як часто так тонуєте?
автор Ноунэйм • 06 мая 2023
Ответ дляМама Чели
Мені консультант теж так пояснила. Сподіваюсь так і буде працювати) дякую!
Мама Чели• 06 мая 2023
Ответ дляКонтрольница
рыжий очень быстро вымывается.
Неправда, вымывается быстро только с блонда, я уже почти 11 лет рыжая и всё Ок, ничего не вымывается.
Контрольница• 06 мая 2023
Ответ дляМама Чели
правда
Байрактарочка• 06 мая 2023
Ответ дляНоунэйм
тільки перед використанням)
В будь-яку маску. Тримати можна і 15 хвилин і 40.
Пропорцію не підкажу, на око дивлюсь кількість маски шоб вистачило на моє волосся, ну і десь третина тюбика фарби. Але то залежить від вашої довжини (в мене нижче лопаток).
Краще спочатку взяти більше маски і фарби, потім зрозумієте як скорегувати.

Ще додаю в маску ампули для відновлення волосся.
Подруга жизни• 06 мая 2023
Автор, а покажите своё лицо и цвет волос?
Покраситься из блондинки в милую хняшу с оттенком каркаде можно и дома.
Вопрос только один - а вам это пойдёт?
автор Ноунэйм • 06 мая 2023
Ответ дляПодруга жизни
Вопрос только один - а вам это пойдёт?
Мені і оточуючим подобається результат) обличчя повністю показувати не буду, ось волосся до/після
автор Ноунэйм • 06 мая 2023
Ответ дляБайрактарочка
тільки перед використанням)

Дякую! ♥️
Подруга жизни• 06 мая 2023
Ответ дляНоунэйм
А рыжий цвет вам, кстати, пошёл!
Я думала, тут будет ужас-ужас, когда нужно срочно спасать советчицу - а у вас нормальный цвет после и до
автор Ноунэйм • 06 мая 2023
Ответ дляПодруга жизни
А рыжий цвет вам, кстати, пошёл!
Дякую!
Байрактарочка• 06 мая 2023
Ответ дляНоунэйм
Вау! Кльовий колір
З тією фарбою шо я написала буде яскравіше) ну і з кожним разом пігменту буде більше в волоссі залишатися, колір буде більш насичений
автор Ноунэйм • 06 мая 2023
Ответ дляБайрактарочка
Вау! Кльовий колір
Дякую! Я вже не вперше читаю за неї, до речі) хочу спробувати, але тепер не знаю що буде, якщо я використаю її поверх тої, що вже є