ЛижТолько• 07 мая 2023
Я дратую дорослу доньку
Донці 20 років. Часто критикує мене. Що я сильно реагую на щось (я досить емоційна). Що не так поговорила з лікарем (на її думку треба було посваритися, а я не посварилася). Якщо я на когось злюся, вона одразу нервує - припини. Каже, що вона за мене переживає. А мені здажться, що я її просто сильно дратую.
Мудрецыха мира• 07 мая 2023
Ответ дляЛижТолько
Пост 58. Що ненормального в цій ситуації? Ви з домашніми не обговорюєте проблеми и ситуації?
І що тоді не так?
Чому Ви не можете прийняти те, що Ваша донька- окрема особистість і може мати свій погляд на ситуацію? Чому Ви сприймаєте це як те, що дратуєте її?
ЛижТолько
• 07 мая 2023
Ответ дляМудрецыха мира
І що тоді не так?
Ну мені так здається.
Бамбарбия! Кергуду.• 07 мая 2023
Ответ дляМелочунь
То есть по достижении 18 лет надо уходить жить отдельно? Даже если нет средств на аренду жилья? И насчет того, что на одной кухне не может быть двух хозяек - не всегда так
Ну как бы да
Гола з конопель• 07 мая 2023
Ответ дляЛижТолько
Яка ви зараз?
Такая же переживательная,из-за этого не могу долго жить счастливой.Надо учиться работать с собой,но у меня это плохо получается.Не обижайтесь на дочку,она вас любит.Я так думаю.
Бриджит_Фрикандо• 07 мая 2023
Ответ дляЛижТолько
Ну ще рік навчання як мінімум. І хозяйка на кухні я одна. Дочка там буває нечасто.
А навчатися і окремо жити не можна?
Бриджит_Фрикандо• 07 мая 2023
Ответ дляЛижТолько
Боюся що це буде не скоро. Дратую я її, але вона нічого не робить щоб перейти на ’власні хліба’. Є окрема хата. Іди живи. Тиждень поживе і назад. Гроші на харчування даю.
Так не приймайте її назад до собак в дім
Мелочунь• 07 мая 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну как бы да
И как человек может уйти жить отдельно, если у него нет средств на аренду жилья?
Бамбарбия! Кергуду.• 07 мая 2023
Ответ дляМелочунь
На работу выйти и заработать
Мелочунь• 07 мая 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
На работу выйти и заработать
Не все, обучаясь в высшем учебном заведении, могут работать
Бамбарбия! Кергуду.• 07 мая 2023
Ответ дляМелочунь
Все могут,но не все хотят.и не все родители отпустить хотят
Мелочунь• 07 мая 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Нет, не все могут
Мелочунь• 07 мая 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ребенок инвалид?
Не всякий здоровый человек, обучаясь в вузе, может работать
Бамбарбия! Кергуду.• 07 мая 2023
Ответ дляМелочунь
Всякий сможет,не всякий захочет
ЛижТолько
• 07 мая 2023
Ответ дляГола з конопель
Сито для думок• 07 мая 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Судя по возрасту дочери, автор не в преклонном возрасте.
ну на этом форуме модно рожать в 45+ и считать себя деффочкой , так что ..
lawyer2006• 07 мая 2023
Ответ дляЛижТолько
Нема клімаксу. Але я дійсно емоційна. Про це знаю.
як проявляється емоційність: ви що часто плачете, чи може кричите чи збуджено щось вигукуєте при розмові? Яка професія?
ЛижТолько
• 07 мая 2023
Ответ дляlawyer2006
Бурхлива реакція. Професія дуже нервова - думаю, вона ще додала з часом емоційності.
lawyer2006• 07 мая 2023
Ответ дляЛижТолько
яка вчитель?
Мудрецыха мира• 07 мая 2023
Ответ дляЛижТолько
Ну мені так здається.
Вам треба у собі розібратись.
Ви перфекціоніст?
Вас виводить з рівноваги найменше відхилення реальності від ваших очікувань?
Я також зараз проходжу невідомий мені досі стан. Перше серйозне почуття доньки. І іноді мене ковбасить. Якось звикла, що вона - моя, уся. А тепер треба звикати що не тільки моя. І ніби все ок вік і хлопчик непоганий. Але я ще не пройшла усі налаштування.
Ви перфекціоніст?