Потринділиця• 07 мая 2023

Бессмертный полк в Тюмени )))))

Ну , это ржака 🤣
https://t.me/nexta_live/51978
Не гавкаю- но охраняю• 07 мая 2023
Ответ дляБорода
Дєдиваєвалі з 1939го якщо що... Нападом на Фінляндію і західні області України. Топили в крові українців, катували, проти животи і завозили своїх свиноматок у Львів, жеручи з нічних горщиків закатованих українців. Нічого не нагадує?
Після 24 лютого в мене особисто до дєдиваєвалі стало дуже неоднозначне ставлення. Герої УПА, да герої. А інші, що в складі червоної армії грабували, вбивали, катували і гвалтували - з огляду на останні події, герої на кшталт вагнеріаців і моторол
Не кажіть так!!! У мене воювали і дідусь і бабуся. Дідусь був серйозно поранений, ледь не загинув на фронті, у 19 років. До кінця днів ловив ПТСР що німці лізуть у вікно. Завжди плакав згадуючи війну. Скінчив життя самогубством.

Крошка Енот• 07 мая 2023
Ответ дляУжгород
Объясните мне,зачем они плывут в реке?
Когда драпали с Херсона как поплыли , так и остановится не могут и опять не с пустыми руками плывут)
Обижулька• 07 мая 2023
Ответ дляАгатаХристя
Хто всі? Якщо ви ходили, то хочу вас розстроїти то не всі. Адекватні люди не робили цього.
Ну, разумеется
Телячі ніжноСті• 07 мая 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Это моржи, но у автора то цель другая ,она ж сознательно не выложит настоящее описание
Ці моржи яким боком до другої світової? Чи типу дідивоювали? Ви цю всю картину маразматичною не знаходите????
Телячі ніжноСті• 07 мая 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
У мене обидва прадідусі на війні вважалися пропалими безвісті. Дідусь молодим теж воював, але вже під кінець війни, усі наші родини зачепила ця війна. Але чомусь перемогу рашка приписує лише собі, оціми шествіями дратує, паскудить усе, до чого доторкається.
Благоуханочка• 07 мая 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Да я согласна ,что не должно быть так, но по факту то люди плохого ничего не хотели этим выразить
Телячі ніжноСті• 07 мая 2023
Ответ дляБлагоуханочка
По факту взагалі не зрозуміло, що саме люди хотіли виразити