Ms. Искренность• 07 мая 2023

Переїдання. Це вже ненормально і пора до лікаря?

Чи ще можу якось справитись сама? Я завжди любила багато поїсти, щоб аж від пуза. Це мені приносить задоволення. Але в той же час люблю себе стрункою і без зайвих кг. Прям жирною не була ніколи. Слідкувала за цим. Але якщо відпустити все, то звичайно можу розжиріти. Останні 5 років мені було легко не поправлятися. Вага була 47-48. І я себе дуже комфортно так почуваю. Могла їсти і мучне, і солодке час від часу. Але так як в основному харчувалась правильно, то на вазі мої періодичні переїдання не відображалися. Але за останній рік все частіше хочу щось солодке, мучне постійно і багато(( прям ломка якась. Спочатку дала слабину і стала 49 кг. Думала ну нічого страшного, не критично. Через якийсь період візьму себе в руки. Потім 50 кг, потім вже 51. І розумію, що взяти в руки себе важко і прям постійно хочеться чогось некорисного і прям багато. Одним шматочком тортика обмежитись не виходить, щоб бути задоволеною. Розумію, що з такими темпами кг будуть тільки рости і з цим рости моє незадоволення собою. Дійшло до того, що я останні три рази купую собі торт і можу 0,5 кг за раз зʼїсти. Кайфую в процесі. А після злюсь на себе і іду в туалет і все вириваю. Розумію, що це все вже якось нездорово. Було б добре спорт і більше активності. Але я після операції, то декілька місяцїв навантаження мені не можна. От що робити? Де взяти цю мотивацію? Дівчати, як ви боретесь? Що вам допомагає не переїдати ( ті хто любить поїсти)? Раніше правильно харчуватись мені було легко. А зараз чи це стрес заїдаю чи хз. Але від цього мені погано і некомфортно((
Броніки для Моніки• 07 мая 2023
Какой у вас рост ?

МамОмужа• 07 мая 2023
Да, на этапе врач ещё должен помочь. Моя сестра заболела анорексией, полностью не вылечилась, слишком поздно мы забили тревогу. Самый страшный вес с которого она перестала есть был кг 58.
автор Ms. Искренность • 07 мая 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Какой у вас рост ?
163 см
МамОмужа• 07 мая 2023
Ответ дляMs. Искренность
163 см
Идите к психиатру, который лечит рпп, как можно быстрее. Вы себя адекватно не оцениваете уже
автор Ms. Искренность • 07 мая 2023
Ответ дляМамОмужа
Це до психолога? Чи який лікар?
МамОмужа• 07 мая 2023
Ответ дляMs. Искренность
Це до психолога? Чи який лікар?
Нет. Психолог сразу Вам не поможет. Ищите психиатра (он может быть психотерапевт, но обязательно врач психиатр при этом).
Пэрисхилтонша• 07 мая 2023
Стрес заїдаєте. Маю ту ж саму проблему. Не могла зупинитись і +30 кг.
Брала себе в руки 2 роки і нічого не виходило.
А тут згадала, що треба буде фотку вклєювати в паспорт літом то взяла себе в руки, бо бути свинкою не хочу.
Отак з´явився стимул
А ще в іншій країні , нам привозять продукти на харчування і косо на мене дивляться, бо діти худі, майбуть думають що я все зїдаю, а їм не даю)))
Коротше, нашла собі мотивашку і з грудня рот на замок.
автор Ms. Искренность • 07 мая 2023
Ответ дляМамОмужа
Я оцінюю себе адекватно, що я не жирна зараз, щоб так перейматися. Але розумію, що якщо не налагоджу своє харчування, то з місяцями-роками кг будуть рости все вище. Я не із тих хто їсть і не поправляється. Просто зараз бажання їсти багато, якесь дійсно неадекватне(
МамОмужа• 07 мая 2023
Ответ дляMs. Искренность
Вы не жирная, у Вас недостаточная масса тела и Вы вызываете у себя рвоту. Вы найдёте сто причин почему Вам нельзя иметь нормальный вес.

Бойцовская• 07 мая 2023
применяйте способ решения проблем #1 - не сталкиваться. с тортом в смысле. не покупайте
автор Ms. Искренность • 07 мая 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Отак з´явився стимул
Зрозуміла, треба терміново шукати собі мотивашку правильну))
Пэрисхилтонша• 07 мая 2023
Ще мені допомагає дивитись передачу Я вешу 300 кг. Дивлюсь як всі вони себе жаліють і ниють і нічого не роблять.
автор Ms. Искренность • 07 мая 2023
Ответ дляМамОмужа
А нормальна вага це скільки? Мені норм 47-48. Якщо нижче, то теж некомфортно. Я не худну, щоб були одні кістки. І на дієтах не сиділа, щоб підтримувати вагу. Просто правильно харчувалась і не переїдала. Тому така вага і була для мене комфортною. Я виглядаю норм, не прям худа, як може здатися
автор Ms. Искренность • 07 мая 2023
Ответ дляБойцовская
Якби ж відбило памʼять, де він в магазині лежить))
Бюст Березуцкого• 07 мая 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Отак з´явився стимул
Як успіхи? В мене теж +30, тільки пішла на спорт та скоротила об´єми їжі. Але на початку важкувато
МамОмужа• 07 мая 2023
Ответ дляMs. Искренность
Есть индекс массы тела или индекс Кетле, им пользуются врачи.
Фантазерша• 07 мая 2023
Ответ дляМамОмужа
Рвоту вызывает, потому что после 0.5кг торта за один раз просто плохо человеку.
МамОмужа• 07 мая 2023
Ответ дляФантазерша
Нет(
Фантазерша• 07 мая 2023
Ответ дляМамОмужа
Нет(
Попробуйте столько сладкого съесть сразу.

Бойцовская• 07 мая 2023
Ответ дляMs. Искренность
просто сделать усилие пройти мимо него в магазине намноооого проще, чем сопротивляться желанию его сьесть, когда он уже стоит на твоем столе. идите по пути наименьшего сопротивления
МамОмужа• 07 мая 2023
Ответ дляФантазерша
Вы не понимаете о чём речь.
автор Ms. Искренность • 07 мая 2023
Ответ дляМамОмужа
Ну по індексу в мене ще в категорії норми
автор Ms. Искренность • 07 мая 2023
Ответ дляФантазерша
Так погано і морально, і фізично
Бойцовская• 07 мая 2023
Ответ дляМамОмужа
не, автор все правильно бьет тревогу, если у нее компульсивное переедание. вес она еще просто не успела набрать
Бойцовская• 07 мая 2023
Ответ дляФантазерша
скорее всего от чувства вины, а не потому что плохо
МамОмужа• 07 мая 2023
Ответ дляБойцовская
Да.
Обстановщица• 07 мая 2023
Ответ дляMs. Искренность
Пожалейте свои зубы, скоро их разъест кислота, завязывайте.
Каркуша Клара• 07 мая 2023
Я одна бачу проблему у автора зі сприйняттям себе....тут психічний розлад вже цвіте
Каркуша Клара• 07 мая 2023
Автор, якщо вам подобається наїдатись від пуза і ви не гладшали - то в мене питання до вашого правильного харчування. Чи у вас метаболізм хороший.
Обстановщица• 07 мая 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Типичная булимия, лечится у психиатра долго и нудно.