Добродійка• 07 мая 2023
Дочка 7 років часто кричить на мене і обвинувачує
Сумно безмежно. Хотіла дитину до нестями, а коли нарешті народила на дев´ятому році шлюбу, то була у стані ейфорії ще 2 роки. Вона стала моїм сенсом життя і центром, все для неї, тривалий декрет, весь свій час і увага заради щасливого дитинства.Але уже з років 5 її я розумію, що вона просто використовує мене, сприймає як слугу не більше. Все не так роблю.Одяг з плямочкою, крик і вереск, ліжко не ідеально заправлене перед сном, теж верещить, вранці крик бо все не так. Прошу не кричи, говори спокійно, мене це ображає. Вона каже, ну ти ж повинна. Гуляємо довго і коли хочу в туалет, прошу, пішли зайдемо в кафе чи додому, теж кричить на всю вулицю, що їй набрид мій туалет. Все на надриві, нерві та емоціях. Сьогодні я прихворіла, то дала сніданок їй, а сама пішла лягла. А вона не те, що не пожаліла, а ще й накричала щоб вставала щоб йти гуляти.Я часто на емоціях кричу, що сил не маю терпіти її крики і просто залишу її саму з батьком і буду жити сама, або ще гірше сдохну, бо вона мене доведе до інфаркту. Частіше ми сваримось і вона сама лягає, а я навіть не цілую її перед сном. З чоловіком у них ще гірша взаємодія, їх на самоті на можна лишати, сваряться аж до рукопашної, він починає на нервах її матюкати і може гарно стукнути, а вона на плаче, а може взяти його тарілку з їжою та в обличчя йому жбурнути. Сумно, що я так віддаюсь, а подяки і поваги немає. А коли їй буде 18, то цілком ймовірно, що вона піде і я її буду бачити вкрай рідко. Що ще можна зробити, щоб вона мене поважала?
Крихітка на всі• 07 мая 2023
Ответ дляДобродійка
А конкретно, що робити? Я спокійно пояснюю, які у нас плани, що необхідно зробити, і відразу починається крик і сперечання
Най сама ліжко заправляє як мінімум.
Играю_на_кларнете• 07 мая 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Звозіть її в гості в інтернат, а собі купіть пару книг по вихованню, почніть з Макаренка
А в інтернаті мавпочки сидять, щоб на них їздили дивитись??
Добродійка
• 07 мая 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
по морде дать! забрать все гаджеты, и пусть кричит. надеть наушники.
Гаджети не даю, рідко мій телефон візьме. Коли зриваюсь і стукаю, то кричить як різана а потім лізе мене бити.
Кукусики• 07 мая 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Най сама ліжко заправляє як мінімум.
А ведь действительно
Их этому учат с садика. Такое в 7 лет уже вполне посильно.
Надо с чего то начинать
Пульт от линолеума• 07 мая 2023
Тут була тема нещодавно про головні жіночі помилки і були поради - не розчинятися в дітях. Так і є - діти цього не цінують.
Головна - Ви, не дитина. Ви мати, ви доросла, ви розумна і сильна.
Ответ дляДобродійка
Вона бере криком, щоб його уникнути часто погоджуюсь на її умови.
Била по губам свого синочка, у прямому сенсі! Теж хотів криком щось від мене отримати, фіга! Починав с 3 років, в 5 все припинила, нажаль силою... слова не доходили(
Зараз вже 13 років, ідеальна дитина)
Кукусики• 07 мая 2023
Ответ дляДобродійка
Тресните хоть раз в ответ
Со словами еще раз полезешь - получишь сильнее
Аленький носочек• 07 мая 2023
Автор, таке враження, що ви дитина.
Беріть себе в руки, йдіть до психолога, читайте літературу, робіть хоч щось, щоб змінити ситуацію! Далі буде тільки гірше. Дитині лише 7. Ви уявляєте, що буде через 3-4 роки?! У дитини нема жодних рамок і обмежень, жодної поваги до вас. Змінюйте це, поки ще не пізно, поки це ще можна змінити
Роздратована шкіра• 07 мая 2023
Ответ дляДобродійка
лезет бить- дать сдачу! ощутимо так дать! а кричит- пусть кричит. писала же- наушники.
Ответ дляДобродійка
Я очнулась, я не знаю що саме робити зоб виправити. Вона дико кричить, хочу втікти з кввртири одразу.
Пусть кричит, топает ножками, сказали строгим голосом, что надо сделать, развернулись и вышли, наушники в уши, если слышать не можете. Простите, но тут работы с вами не на пять минут. Вы видимо очень мягкий человек, удивительно, что нотариусом работаете, простите. Обратитесь к психологу, вам срочно надо менять поведение в отношении ребёнка
Дон Пэдро• 07 мая 2023
Ответ дляДобродійка
я категорически против того , что бы бить ребенка . Но в вашем случае - нужно хоть раз это сделать . Просто , когда она начинает кричать дайте ей слегка по губам . И строго гаркните : не смей повышать голос на мать . И дальше начинайте с ней вести себя строго , а не раскаиваться в своем поступке .
А так , конечно , вам нужен совет проффи в этом деле , ищите хорошего психолога и походите к нему с дочерью , он подскажет , что нужно менять вам .
Добродійка
• 07 мая 2023
Ответ дляФайно Замало
А як себе в школі поводить?
А в школі мила і слухняна, всі вчителі хвалять, сама розумна і пам´ять крута, їй всї легко дається. Поведінка спокійна і зразкова.
Крихітка на всі• 07 мая 2023
Ответ дляДобродійка
Підняла руку - схопили, стиснули, подивилися в очі і сказали, що бити в неї вас не вийде (поки що, але як підросте і нічого не зробите з цим то покалічить)
IQ 80• 07 мая 2023
Ответ дляДобродійка
Уйдите из квартиры. Часа на 3
Включите режим игнора , дня на 2, не замечайте ее вообще
Чемодан-Вокзал-Майами• 07 мая 2023
Это самый гадкий возраст в попытках ребенка продавить родителя. У нас подействовали общие правила, обязательные к выполнению не смотря ни на что. Например, гаджеты за 2 часа до сна нельзя. Хамить нельзя. Иначе мог быть штраф. Бывало на месяц забирала планшет, как раз за хамство. Система поощрений тоже была. Дочь всегда привлекались к дом работе, годам к 12 делала полноценную влажную уборку во всей квартире, во всем доме в селе летом, мыла посуду. Застелить за собой постель и вещи складывать в шкаф даже не обсуждалось, сейчас все это делает на автомате
Ну и при этом всегда общение, выслушивала все и всегда, обсуждали, советовали, чтоб была связь
Тоже единственный долгожданный ребёнок, родила в 35
Добродійка
• 07 мая 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Дякую. Ох і розумна. Горе від розуму. Свекруха спостерігаючи за тим як я догоджаю їй, каже : ох ти і бідна будеш з нею, коли підросте...
Крихітка на всі• 07 мая 2023
Ответ дляДобродійка
Поставте собі за правило - підняла голос значить 100 % нічого не отримає що їй треба від вас.
СирОжино пирОжино• 07 мая 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Фу яка дикість, як таке словосполучення можна взагалі в контекст всунути, ще і жінці, навіть якщо і хотіли комусь яд зцідити на форумі? Вам би певно з такою філософією теж поїхати не завадило глянути. Там інший світ, він існує і заставляє подивитись на звичні речі з іншої сторони і внести свій вклад в життя тих, кому важче, це якщо коротко, решту погугліть, хоча, Макаренка теж раджу почитати, питань не буде тоді
Крихітка на всі• 07 мая 2023
Ответ дляДобродійка
То ви бачите що справа не в ній, а в вас?
Добродійка
• 07 мая 2023
Ответ дляКукусики
Тресните хоть раз в ответ
Ось сила її не спиняє а лише збільшує градус ненависті. Вона ніколи не плаче коли стукаю, ніколи. Озлоблюється і кричить не бий мене.
Крихітка на всі• 07 мая 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Кому-то давно пора объяснить кто в доме хозяин..
То вже всім і так ясно
Кукусики• 07 мая 2023
Ответ дляДобродійка
Я вам по человечески сочувствую
Держитесь ❤️
СкокоМнеДадите• 07 мая 2023
Ответ дляДобродійка
Автор, а вы не водили ее к врачу? Может она гиперактивная или нервная? Может надо что-то пить...?
Триндю-бриндю• 07 мая 2023
Автор спочатку ідіть до психолога.
Конфлікти підлітковості я вирішую ’психологічним айкідо’ М.Літвак. але це для розуміння що і як. В мене мама була вічною жертвою, а я неблагодарною... але то було, і тепер я доросла і розумію це.
І Ви, доросла тітонька, не можете поставити на місце дитину. Ви не жертва дитини, ви психологічно не в порядку. Виходьте із жертви, лікуйте себе, а там і сім´я підтягнеться.
Пс: якщо дитина з іншими норм, то є надія що ви ще не довели її до діагнозів
Добродійка
• 07 мая 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
У лікарів вона усміхнена і спокійна, говорить логічно грамотно і послідовно, жартує дотепно, всі лікарі у захваті від її чар.
СкокоМнеДадите• 07 мая 2023
Ответ дляДобродійка
А ну тогда она просекла что можно не слушаться. В школе учитель авторитет, а вы дома, увы, нет(( Иначе если бы были какие-то проблемы это бы на всех распространялось...
И еще, не поняла, а где в этом всем муж? Она как на него реагирует?
Синди Кроуфорд• 07 мая 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Слова автора
’З чоловіком у них ще гірша взаємодія, їх на самоті на можна лишати, сваряться аж до рукопашної, він починає на нервах її матюкати і може гарно стукнути, а вона на плаче, а може взяти його тарілку з їжою та в обличчя йому жбурнути. ’
Обижулька• 07 мая 2023
Ответ дляДобродійка
Віддайте ії нас спорт , в неї забагато енергії
СкокоМнеДадите• 07 мая 2023
Ответ дляДобродійка
Автор, сорри, прям Омен какой-то)) Или вот эту девочку напомнила из фильма))
Но если серьезно, она у вас манипулятор знатный. Один выход, это заставить ее вас уважать.