Добродійка• 07 мая 2023

Дочка 7 років часто кричить на мене і обвинувачує

Сумно безмежно. Хотіла дитину до нестями, а коли нарешті народила на дев´ятому році шлюбу, то була у стані ейфорії ще 2 роки. Вона стала моїм сенсом життя і центром, все для неї, тривалий декрет, весь свій час і увага заради щасливого дитинства.Але уже з років 5 її я розумію, що вона просто використовує мене, сприймає як слугу не більше. Все не так роблю.Одяг з плямочкою, крик і вереск, ліжко не ідеально заправлене перед сном, теж верещить, вранці крик бо все не так. Прошу не кричи, говори спокійно, мене це ображає. Вона каже, ну ти ж повинна. Гуляємо довго і коли хочу в туалет, прошу, пішли зайдемо в кафе чи додому, теж кричить на всю вулицю, що їй набрид мій туалет. Все на надриві, нерві та емоціях. Сьогодні я прихворіла, то дала сніданок їй, а сама пішла лягла. А вона не те, що не пожаліла, а ще й накричала щоб вставала щоб йти гуляти.Я часто на емоціях кричу, що сил не маю терпіти її крики і просто залишу її саму з батьком і буду жити сама, або ще гірше сдохну, бо вона мене доведе до інфаркту. Частіше ми сваримось і вона сама лягає, а я навіть не цілую її перед сном. З чоловіком у них ще гірша взаємодія, їх на самоті на можна лишати, сваряться аж до рукопашної, він починає на нервах її матюкати і може гарно стукнути, а вона на плаче, а може взяти його тарілку з їжою та в обличчя йому жбурнути. Сумно, що я так віддаюсь, а подяки і поваги немає. А коли їй буде 18, то цілком ймовірно, що вона піде і я її буду бачити вкрай рідко. Що ще можна зробити, щоб вона мене поважала?
Зроблено у 80-х• 08 мая 2023
Ответ дляДобродійка
А в школі мила і слухняна, всі вчителі хвалять, сама розумна і пам´ять крута, їй всї легко дається. Поведінка спокійна і зразкова.
.
Крихітка на всі• 08 мая 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
мама определяет свой авторит сама, тем более с ребенком.
Она заняла подчиненную позицию, а надо вспомнить, что она умнее и старше.))
Ясне діло
Зроблено у 80-х• 08 мая 2023
Ответ дляДобродійка
она понимаает, где как можно себя вести.
Умная девочка.
Теперь ваша задача - научиться себя вести с ней как мама, а не слуга или кто то еще.
Играю_на_кларнете• 08 мая 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Фу яка дикість, як таке словосполучення можна взагалі в контекст всунути, ще і жінці, навіть якщо і хотіли комусь яд зцідити на форумі? Вам би певно з такою філософією теж поїхати не завадило глянути. Там інший світ, він існує і заставляє подивитись на звичні речі з іншої сторони і внести свій вклад в життя тих, кому важче, це якщо коротко, решту погугліть, хоча, Макаренка теж раджу почитати, питань не буде тоді
Так от жінці має якраз бути гидко пропонувати звозити дитину в інтернат, але вам цього не зрозуміть і Макаренко теж не допоможе. Сподіваюсь, що таких, які їздять туди на екскурсію, мало.
СирОжино пирОжино• 08 мая 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Я не бачу нічого гидкого в тому, щоб відвідувати інтернати, возити туди допомогу, тим більше зараз багато волонтерів переключились на війну. Але ви можете осуджувати це і робити вигляд, що інтернатів не існує і там нікого немає, замість того, щоб долучитись, ваше право.
Грушки-яблочки• 08 мая 2023
Ответ дляДобродійка
Вона бере криком, щоб його уникнути часто погоджуюсь на її умови.
є такі діти, йдіть до психолога поки не пізно. Далі буде гірше, вам в першу чергу. Вона має знати, що крик нічого їй не дасть.
Лорка-хлорка• 08 мая 2023
В смысле семилетний ребенок отцу в лицо тарелку с едой бросает?

Вам к психиатру, причем дружно всей семьей
Играю_на_кларнете• 08 мая 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Тільки ви запропонували не допомогти, а звозити неслухняну дитину на екскурсію. Тому викрючуйтесь скільки завгодно, але вже пізно.
Кров з молоком• 08 мая 2023
ой, мне мульт про домовенка Кузю вспомнился, когда он к бабе Яге попал и как она ему угождала, стирала, пекла и подавала... И все спрашивала: ’Может то? Может это? Может так или эдак?’ А Кузенька ничего не хочет и капризничает. И снова вопрос:’Что хочет Кузенька? Выглядывает кот и говорит:’Ремняууу’...
Вот так и у вас... Сначала надули в попку, ублажали, теперь дитятко обнаглела, ценность ваша для нее - это обслуживание ее и ее прихотей...
Берите руководство в свои руки, иначе она вам даст ох какого жару в старшем возрасте.
СирОжино пирОжино• 08 мая 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ви ніколи не відвідували інтернат? Вважала, помилково, що дорослі жінки знають, як проходять зустрічі і кому взагалі надають доступ. Та і адресовано це було не вам, а автору теми, живіть собі в своєму світі і не парьтесь
Рюшка-Ринка• 08 мая 2023
Автор, сходіть до доказової психіатра.
Дуже схоже на ОВР при РДУГ. І починайте працювати з фахівцями з корекції поведінки, психологами.
В такому випадку насилля (по губах і пр.) Провокує ще більшу агресію. Починайте комплексно працювати, але з позиції дорослого, а не ображеної дитини.