ФрекенБок• 09 мая 2023

Тактильний чоловік - дивний чоловік

Я уже робила тему на днях, але це було вночі, мало повідомлень.

Я не можу зрозуміти свого мужчини - він кожних 30 секунд мене обнімає і цілує (він дуже колеться, у мене постійно скривлений вираз обличчя, бо коли він мене бере і цілує, у мене рефлекс, що зараз буде боляче, уявляю, як за пару місяців це буде моїм постійним виразом, бо м´язи так закачаються🤭😂

Мені дивно те, що коли ми лежимо разом, торкаємось тілами, йому цього мало - йому обов´язково треба взяти мене за руку. Якщо я приберу свою руку, то він одразу кладе свою руку на мене. Тобто жодної секунди не маю вільного простору.

Коли по якимсь причинам йду вночі спати до дітей, то він не спить допоки не повернусь до нього🥴 буде не спати з 2 ночі до 7 ранку. Жодного разу ще не заснув без мене.

Що це? Підвищена тривожність? Чи тактильні люди всі такі? Я уже рік з цією людиною і кожного дня дивуюсь йому. Також хочу сказати, що це зовсім не кохання, нещодавно, коли у мене не було настрою 3 дні, він одразу почав переписуватись і фліртувати з іншою. Тобто людина не по відношенню до мене така, а сам по собі такий... Тактильні люди - тривожні? Чи що з ним?
Кринжова баба• 09 мая 2023
Это просто тактильный человек и он вам не подходит.

БезВзяток• 09 мая 2023
Сразу стал переписываться с другой, а нафиг вам такое чмо?
автор ФрекенБок • 09 мая 2023
Ответ дляБезВзяток
Ми в процесі. Звичайно, що нафіг не треба. Але зрозуміти таки хочу, чому він не спить без мене🥴
Україна наше все• 09 мая 2023
Вы шутите? Начал переписываться...а вам нор
Твоя подружайка• 09 мая 2023
Я б здуріла))
Нащо ви з ним? Ще й додому приперли . Тобто ви завджи маєте бути в хорошому настрої щоб він нікуди не дівся. О май гад
Твоя подружайка• 09 мая 2023
Ответ дляФрекенБок
В якому процесі?
Кров з молоком• 09 мая 2023
Я тактильна, але лише до свого чоловіка.
Заснути без нього точно можу, але коли спимо, теж тулюся постійно.
Якщо сваримося, навпаки відсторонююся.

автор ФрекенБок • 09 мая 2023
Ответ дляТвоя подружайка
В якому процесі?
Розходу
Твоя подружайка• 09 мая 2023
Ответ дляФрекенБок
Розходу
А що за процес такий? Хіба 5 хв не достатньо? )))
Кров з молоком• 09 мая 2023
Ответ дляФрекенБок
Розходу
Так чого він не йде з вашого дому?
Белочкой зови• 09 мая 2023
Представляю, как Вас кривит, когда он хочет Вас поцеловать😑
Очень странные оба.
Твоя подружайка• 09 мая 2023
Ответ дляКров з молоком
Так чого він не йде з вашого дому?
Автор в процесі
Там обоє чарівні))
Мамзелькіна• 09 мая 2023
У меня муж наоборот.. терпит мои обнимашки. И дети его обнимают, а он как истукан. .. любит нас, все делает, но касаний не любит..
Тяжело такое принять, хотя уже 15 лет вместе, а я не привыкла.
Добродійка• 09 мая 2023
Мы просто тактильные). Я женщина. интим услугами занимаюсь, И гости которые уже по 10 лет ходят ко мне обниматься самые любимые. Я обниматься люблю. А х женам наверное вот так колется. не знаю. Постоянник так и пишет когда договаривается о встрече ’обнимашки’? я ага приезжай. там секса две минуты классики, денег как за два часа анала, а нежненько гдадим друг друга, да ноги друг на друга закидывам, за ручку держимся, пальчики лобызаем. Обожаю. Это явно не любовь. Просто есть люди с такой потребностью.
Твоя подружайка• 09 мая 2023
Ответ дляДобродійка
Клас
Солоденька цукОрка• 09 мая 2023
Я свого кота так жамкаю )))
автор ФрекенБок • 09 мая 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Він має довирішити свої справи в цьому місті і поїде додому в своє місто за тиждень-два. Нехай вирішує, я не тримаю зла на людину і одразу виставляти за двері не бачу сенсу, тим паче, що цей рік він мене робив щасливою. Ну, і звичайно ми розмовляємо, він думав, що можна ще все повернути назад, але ми уже дорослі, повинні знати чого хочемо. Мені не підходить його підхід до життя (переписуватись з іншими). Тому тут навіть мови немає про те, що ми будемо разом. Я можу закривати очі на багато речей, але це зрада. Все починається з думок. А у нього вони не чисті. Якщо в такому віці він ще не зрозумів, що в коханні немає місця грішним думкам про третіх осіб, то нам не по дорозі. Я не мамочка, вчити дорослих чоловіків не хочу.
автор ФрекенБок • 09 мая 2023
Ответ дляМамзелькіна
Мені цікаво - його батьки не обіймали? Бо мене ніколи.
Галя-краля• 09 мая 2023
Ответ дляФрекенБок
Он вам не подхожиь . Я обожаю это с мужем

Княгиня пітьми• 09 мая 2023
Пять языков любви, это книга, можете прочитать, там про таких людей есть
Квітка папороті• 09 мая 2023
Ответ дляФрекенБок
Это такой вид мужчин абюзер и ещё манипулятор, он как паук .
Он хочет контролировать Вас, он хочет сделать из вас зависимую от него.
Бабайко• 09 мая 2023
Я так люблю обійми,дотики, поцілунки. А чоловік як сухар, навіть розмовляє рідко, ніколи не обійме, не поцілує, немає статтєвого життя давно. Я обіймала дитину, але вже виросла. Мені дуже невистачає тактилтності в стосунках.Всі ми різні.
Пусин Кукин• 09 мая 2023
У вас нема настрою і він уже фліртує з іншою - це перше, що має тривожити. А тактильні люди такі і є.
Мій чоловік не тактильний, мені не вистачає оцього рукою провести, проходячи повз і всякого такого.
Солоденька цукОрка• 09 мая 2023
Ответ дляФрекенБок
Мабуть, причина в цьому.
Попихтю та й годі• 09 мая 2023
Ну я вам предлагала завести котика, а вы все страдаете
А так все рады, муж жмякает пушистика, котик балдеет)
Душка-свекрушка)))• 09 мая 2023
спросите у него. что он сам говорит?
Сплюшка• 09 мая 2023
Ви маєте думати не про те, тривожний чи ні, а про те, як знайти іншого, який не буде вас дратувати.
До того ж, він ще й переписувався з іншою...

Ви не зміните дорослу людину. І не пристосуєтесь до таких особливостей.
Нащо терпіти?))
Солоденька цукОрка• 09 мая 2023
Ответ дляБабайко
Так то вже як сусіди
автор ФрекенБок • 09 мая 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
спросите у него. что он сам говорит?
Починає незрозуміло що говорити. Він сам не розуміє і не може пояснити
Бабайко• 09 мая 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Так то вже як сусіди
Так завжди і жили. Так хочу тактильного чоловіка, ніколи такі не траплялись.