КартаБезКомиссий• Изменено вчера в 14:08
Нормально допомагати дорослим дітям?
Часто чую від колег, родичів, що ті до помагають вже давно повнолітнім дітям, яким років 20-25. Платять за навчання, речі купляють, дають грошей. Я своїй доньці не допомагають з її 18 років, вважаю, що це не норма, що батьки допомагають дорослим дітям. Моя дитина живе окремо і сама себе забезпечує з 18 років, 2 роки живе в іншому місті, я навіть в гостях ніразу не була - навіщо заважати. А Ви як думаєте, це нормально, що батьки допомагають вже давно дорослим дітям?
КартаБезКомиссий
• вчера в 16:21
Ответ дляКалинові вуста
Все еще не прочитала, но подозреваю что ваша дочь в Украине. Мой учится в другой стране, и тут студенты по закону могут работать определённое количество часов в неделю. Никто тебя не возьмет работать даже на час больше. И могу вас уверить, этих денег не хватит на общагу, одежду и питание. У нас конечно сразу с детей рабов сделают
В Україні
Принцепесочка• вчера в 16:21
Ответ дляКартаБезКомиссий
Працювала з 18, потім більше 20 років не працювала, зараз працюю знову
Тобто дитину яка спала по три години Вам зовсім не шкода. ВИ тріль, чи просто дурепа?
Калинові вуста• вчера в 16:21
Ответ дляКартаБезКомиссий
Вона заробляла тисяч 15 тоді, цього їй вистачало. Але спала 2-3 години і не мала часу на відпочинок
Короче все понятно, вопрос отпал)
КартаБезКомиссий
• вчера в 16:22
Ответ дляПринцепесочка
Та я її не заставляла так мало спати
Принцепесочка• вчера в 16:22
Ответ дляКартаБезКомиссий
Та я її не заставляла так мало спати
Нічого, вона може і приїде до Вас похорони, а може ні, бо Ви не матір
Пишу_граммотно!• вчера в 16:27
Ответ дляКартаБезКомиссий
Троляка успокойся
Калинові вуста• вчера в 16:27
Ответ дляПринцепесочка
От таких родителей государство должно защищать. Во всех странах, пока ребёнок не закончил универ, он на попечении родителей. И если ему не хватает денег себя полностью обеспечить, родители обязаны помогать. А у нас можно студенту 2 часа спать, чтоб мама с папой отдыхали.
Божий одуванчик• вчера в 16:35
Зависит от многих факторов. Нормально, когда в ней есть необходимость, ребенок ценит и сам стремится стать самостоятельным. Когда помощь чрезмерная и ей попрекают, а ребенок кричит: мало, дайте еще, бегайте вокруг меня быстрее - это не норма.
Забагаловка• вчера в 16:40
Ответ дляШтора с кисточкой
ну такого не может быть в реале , ребенка отключить от домашней еды
Чому не може?
Я думаю автор вийшла другий раз заміж і син молодший від іншого чоловіка, а доньку відправили на навчання і досить з неї
Борщик• вчера в 17:07
Ответ дляКартаБезКомиссий
Вона під час навчання працювала фрілансером, влітку працювала кухарем, машиністом
Цікаво. А машиністом чого?
Помогалочка• вчера в 17:09
Ответ дляКартаБезКомиссий
А що не так у моєму відношенні?
Автор, вас батьки теж випхали з дому в 18 років і помахали ручкою?
Репетиторша• вчера в 17:14
мабудь у вас просто такі відносини) ні ви ій не треба ні вона вам, раз ви навідь у гостях не були
а по темі якщо я можу зробити приємно своій доньці і чимось допомогти , то чому ні
Душа компанії• вчера в 17:14
Ответ дляКартаБезКомиссий
Та я її не заставляла так мало спати
Ну дійсно, не заставляли. Просто ні грошей, ні продуктів, ні одягу, ні навіть в гості не приїздили. Ну і як 18 р дитина починає була виживати, навчаючись в інституті?
Яка відстань від вашого села до найближчого міста? Там точно робота була. Що заважало кожен день їздити ?
КартаБезКомиссий
• вчера в 17:16
Ответ дляБорщик
Цікаво. А машиністом чого?
Пресувальної машини
КартаБезКомиссий
• вчера в 17:17
Ответ дляДуша компанії
30 км
Душа компанії• вчера в 17:19
Ответ дляКартаБезКомиссий
30 км
Ну так що заважало їздити в місто на роботу? Це не відстань
Смажена полуничка• вчера в 17:33
Мені 46 рочків і мама досі мені допомагає)) ну як допомагає: передає різні смаколики, на свята гроші підкидує. Їй це в кайф і я не заважаю. Я так само роблю по відношенню до своєї доці. Їй 22, вона живе окремо: і навчається і працює за фахом.
Забагаловка• вчера в 17:38
Ответ дляСмажена полуничка
Мені 40
І мама досі мене балує
Готує щось смачненьке для мене і для онуки, інколи щось купує
Я її теж балую, купую смаколики, які вона сама собі не купить, бо шкода грошей, фізично допомагаю щось колись зробити, бо в неї великий будинок і вона не завжди вже взмозі сама все зробити, вожу кудись на розваги і погуляти.
Я не віддаю останнє, як і моя мама, але отак ми один одного балуємо, бо насправді життя дуже коротке
І мама досі мене балує
ДеньгиНеСдаю• вчера в 17:41
Ответ дляSvitlo_
До чого тут обійдусь. Я не навчаюсь. Мені менше потрібно одягу і т.д. Бо мені це вже не цікаво. І багато чого.
А почему вам меньше надо одежды? И при чем деньги к учёбе?
ДеньгиНеСдаю• вчера в 17:42
Ответ дляЖена сантехника
А это только в одну сторону обычно работает.
Я догадалась
Борщик• вчера в 18:15
Автор, так а зараз вам що заважає поїхати, зустрітися? У вихідні, наприклад. 400 км це не так вже і багато.
Фенте Фря• вчера в 18:44
Ответ дляПовелитель бітка
Я скажу зараз жорстоку річ.
Людина має відчути що вона може втриматись в цьому світові одна. І так це боляче!
Але це сила.
Людина яка знає свою силу не буде терпіти абюзивні стосунки ( не тільки з чоловіком в можливо і з рідними батьками) бо залежні від фінансів
Але це сила.
Буде і ще як. Виживати від безвиході не дорівнює якійсь там силі. Недоречний пафос
Чорт і Шо• вчера в 18:59
Ответ дляКартаБезКомиссий
Донька підробляли в універі фрілансером - робила на замовлення різні роботи. Влітку працювала машиністом на заводі, кухарем. За гуртожиток, їжу, одяг платила сама.
Хай бог милує від такої матері... Мені шкода цю дитину...
Чорт і Шо• вчера в 19:00
Ответ дляПринцепесочка
Має повне право послати таку маманю лісом))) І хвору, і мертву, сорі.
Не люблю натовп• вчера в 19:03
Ответ дляСмурфик
Да, если хотите сделать медвежью услугу
А а чому ведмежість послуги? Все свої міфи колихаєте, що діти скотяться на соціальне дно, якщо їм щось дати? Так це не більше, ніж міфи.
Не люблю натовп• вчера в 19:08
Ответ дляКартаБезКомиссий
Зате вона вміє заробляти і сама на себе розраховувати
Я теж вмію. Але батько досі намагається то щось подарувати, то гроші дає ’внукам’. І це прекрасно - знати, що ти дитина і за тебе ще хтось дбає. А ваш варіант... Ви настільки бідна?
Не люблю натовп• вчера в 19:14
Ответ дляЖена сантехника
А все, что вложено в ребенка до его 18 лет, моментально нивелируется, если мать не помогает до седых волос?
Що там може бути вкладено, коли на ще фактично студента забили болт, як тільки змогли по закону? Думаєте до цього були курорти в Іспаніях і люксові речі?
Не люблю натовп• вчера в 19:16
Ответ длясказочное_Бали
да це ідеально, і економиш купу часу своїм дітям. ми з цим дуже лоханулись побудували великий дім, але ж ясно що ніхто з нами жити не схоче, старший в іншому місті, менший в іншій країні.
Чому лоханулись? Діти (родина) жили у великому домі. Якщо не потрібен + можете обміняти на менший зараз, це ж не проблема.