А я з косою• 08 мая в 14:50
Це правда чи фейк? Завоз Індусів в Україну
Весь ФБ наповнений. Скажіть що це неправда
5
4
17
В курсі діла• 08 мая в 14:50
Зараз інформація перевіряється на раз два. Якби була не правда, стільки б не постили.
5
6
12
автор
А я з косою
• 08 мая в 14:51
Ответ дляВ курсі діла
Зараз інформація перевіряється на раз два. Якби була не правда, стільки б не постили.
То і купа фейків є постійно. Як перевірити?
6
40каградусная• 08 мая в 14:52
Авторе, а в чому ваша проблема? Мігранти працюють на будівницвах, ремонтах доріг та інше, а ви маєте змогу користуватися тим, що вони роблять. Що не так?
5
31
12
В курсі діла• 08 мая в 14:52
Там хтось скаржився що в Києві чути російську мову, ну нічого, скоро буде хінді)
7
19
2
4
Бойова• 08 мая в 14:52
Ответ дляТрамвайGirl
Их сейчас активно ловят, потому что разбежались.
ТЦК ловят?
1
Бойова• 08 мая в 14:52
Ответ для40каградусная
Авторе, а в чому ваша проблема? Мігранти працюють на будівницвах, ремонтах доріг та інше, а ви маєте змогу користуватися тим, що вони роблять. Що не так?
Дійсно,а що ж не так?
1
17
В курсі діла• 08 мая в 14:52
Ответ для40каградусная
Авторе, а в чому ваша проблема? Мігранти працюють на будівницвах, ремонтах доріг та інше, а ви маєте змогу користуватися тим, що вони роблять. Що не так?
Все так однозначно..
егеж
егеж
6
1
40каградусная• 08 мая в 14:52
Ответ дляА я з косою
То і купа фейків є постійно. Як перевірити?
Вийти на вулицю і побачити, ніхто їх не приховує по підвалах
4
40каградусная• 08 мая в 14:53
Ответ дляБойова
Дійсно,а що ж не так?
О і поясніть що вам не так?
2
9
Морковна• 08 мая в 14:53
Ответ дляВ курсі діла
Там хтось скаржився що в Києві чути російську мову, ну нічого, скоро буде хінді)
Удалено администрацией...
В курсі діла• 08 мая в 14:54
Ответ для40каградусная
О і поясніть що вам не так?
Заходиш в маршрутку, а там одні індуси. Які не розуміють твоєї мови, мають свої соціальні норми та культуру, що для тебе непередбачувано, а значить - небезпечно. Дійсно, що ж не так?
3
1
22
2
3
40каградусная• 08 мая в 14:55
Ответ дляВ курсі діла
Заходиш в маршрутку, а там одні індуси. Які не розуміють твоєї мови, мають свої соціальні норми та культуру, що для тебе непередбачувано, а значить - небезпечно. Дійсно, що ж не так?
І? Коли толпи наших біженців переїзали по всьому світові, їх теж хотіли пересадити у окремі маршрутки?
16
5
В курсі діла• 08 мая в 14:57
Ответ для40каградусная
І? Коли толпи наших біженців переїзали по всьому світові, їх теж хотіли пересадити у окремі маршрутки?
Якраз таки наші дуже скаржились, що в Європі «арабстан», чи якось так. Що це дуже неприємно, і це вагомий мінус навіть на соціалі сидіти там, а постійно бачити і бути змушеним взаємодіятиз цими расами в себе вдома то і подавно не хочеться. Особливо коли наших чоловіків на вулиці мізер буде
11
8
Бойова• 08 мая в 14:57
Ответ для40каградусная
О і поясніть що вам не так?
Зимнюю песню помните?
У нас нема світла,зате є тепло
У нас нема тепла,зате є добро?
Её продолжение
У нас нема українців,зате є індуси
Ла ла ла ла ла ла ла
У нас нема світла,зате є тепло
У нас нема тепла,зате є добро?
Её продолжение
У нас нема українців,зате є індуси
Ла ла ла ла ла ла ла
3
7
7
3
6
1
Патриоточка• 08 мая в 14:58
Ответ дляА я з косою
То і купа фейків є постійно. Як перевірити?
Есть инфа от мера фраанковска, там частная компания на стройку аж 10 человек привезла, ну, такое...
2
1
В курсі діла• 08 мая в 14:58
Ответ дляЗроблено у 80-х
Та скільки можна вже?
Ви вже змирились? Чи вам все одно що третина населення України буде індуси?
1
13
3
Сокодавка ще та• 08 мая в 14:59
Ответ дляМорковна
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
40каградусная• 08 мая в 14:59
Ответ дляВ курсі діла
Якраз таки наші дуже скаржились, що в Європі «арабстан», чи якось так. Що це дуже неприємно, і це вагомий мінус навіть на соціалі сидіти там, а постійно бачити і бути змушеним взаємодіятиз цими расами в себе вдома то і подавно не хочеться. Особливо коли наших чоловіків на вулиці мізер буде
Люди їдуть працювати, а не сидіти на соціалі. І їх праця полегшить вам життя.
2
1
17
1
Морковна• 08 мая в 14:59
Ответ дляСокодавка ще та
Удалено администрацией...
Сейчас гуляя по Киеву слышишь только русскую речь
Особенно молодеж.
Особенно молодеж.
5
6
1
1
1
3
Тишком нишком• 08 мая в 14:59
Ответ для40каградусная
Авторе, а в чому ваша проблема? Мігранти працюють на будівницвах, ремонтах доріг та інше, а ви маєте змогу користуватися тим, що вони роблять. Що не так?
Все не так !
Бо це ще більше підвищу безробіття, і рівень зп. знижує !
Нашим людям можна вже не платити, бо індуси за їжу працюють, як ви це не розумієте ?
Бо це ще більше підвищу безробіття, і рівень зп. знижує !
Нашим людям можна вже не платити, бо індуси за їжу працюють, як ви це не розумієте ?
2
15
Сокодавка ще та• 08 мая в 15:00
Ответ дляМорковна
Сейчас гуляя по Киеву слышишь только русскую речь
Особенно молодеж.
Особенно молодеж.
Вот именно
1
2
В курсі діла• 08 мая в 15:00
Ответ для40каградусная
Люди їдуть працювати, а не сидіти на соціалі. І їх праця полегшить вам життя.
Не хочу я такого полегшення ціною наших рідних українців. Бо наша влада остаточно втратить мотивацію берегти свою націю.
1
14
Скіфська пектораль• 08 мая в 15:00
Ответ дляВ курсі діла
Заходиш в маршрутку, а там одні індуси. Які не розуміють твоєї мови, мають свої соціальні норми та культуру, що для тебе непередбачувано, а значить - небезпечно. Дійсно, що ж не так?
Вы расист?
2
14
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу