sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Другое
anonim_41
А я з косою• 08 мая в 14:50

Це правда чи фейк? Завоз Індусів в Україну

Весь ФБ наповнений. Скажіть що це неправда
crying_face 5 face_with_tears_of_joy 4 woman_facepalming 17
179 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
anonim_104
В курсі діла• 08 мая в 14:50
1
Зараз інформація перевіряється на раз два. Якби була не правда, стільки б не постили.
face_with_tears_of_joy 5 woman_facepalming 6 like 12

anonim_38
Бойова• 08 мая в 14:51
2
Да,купите сари и точку на лбу нарисуйте.
heart 1 woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 11
anonim_78
Почемучечка• 08 мая в 14:51
3
Правда
face_with_tears_of_joy 1 dislike 5 like 9 crying_face 4
anonim_41
автор А я з косою • 08 мая в 14:51
4
Ответ дляВ курсі діла
Зараз інформація перевіряється на раз два. Якби була не правда, стільки б не постили.
То і купа фейків є постійно. Як перевірити?
woman_facepalming 6
anonim_158
ТрамвайGirl• 08 мая в 14:51
5
Их сейчас активно ловят, потому что разбежались.
face_with_tears_of_joy 7
anonim_146
Морковна• 08 мая в 14:51
6
ДжимиДжими ача-ча
face_with_tears_of_joy 9
anonim_81
40каградусная• 08 мая в 14:52
7
Авторе, а в чому ваша проблема? Мігранти працюють на будівницвах, ремонтах доріг та інше, а ви маєте змогу користуватися тим, що вони роблять. Що не так?
like 5 dislike 31 woman_facepalming 12
anonim_146
Морковна• 08 мая в 14:52
8
Удалено администрацией...
anonim_104
В курсі діла• 08 мая в 14:52
9
Там хтось скаржився що в Києві чути російську мову, ну нічого, скоро буде хінді)
woman_facepalming 7 fire 19 like 2 face_with_tears_of_joy 4

anonim_38
Бойова• 08 мая в 14:52
10
Ответ дляТрамвайGirl
Их сейчас активно ловят, потому что разбежались.
ТЦК ловят?
like 1
anonim_158
ТрамвайGirl• 08 мая в 14:52
11
Ответ дляБойова
ТЦК ловят?
Рекрутеры.)
anonim_38
Бойова• 08 мая в 14:52
12
Ответ для40каградусная
Авторе, а в чому ваша проблема? Мігранти працюють на будівницвах, ремонтах доріг та інше, а ви маєте змогу користуватися тим, що вони роблять. Що не так?
Дійсно,а що ж не так?
woman_facepalming 1 like 17
anonim_104
В курсі діла• 08 мая в 14:52
13
Ответ для40каградусная
Авторе, а в чому ваша проблема? Мігранти працюють на будівницвах, ремонтах доріг та інше, а ви маєте змогу користуватися тим, що вони роблять. Що не так?
Все так однозначно.. егеж
like 6 heart 1
anonim_81
40каградусная• 08 мая в 14:52
14
Ответ дляА я з косою
То і купа фейків є постійно. Як перевірити?
Вийти на вулицю і побачити, ніхто їх не приховує по підвалах
heart 4
anonim_81
40каградусная• 08 мая в 14:53
15
Ответ дляБойова
Дійсно,а що ж не так?
О і поясніть що вам не так?
like 2 woman_facepalming 9
anonim_146
Морковна• 08 мая в 14:53
16
Ответ дляВ курсі діла
Там хтось скаржився що в Києві чути російську мову, ну нічого, скоро буде хінді)
Удалено администрацией...
anonim_104
В курсі діла• 08 мая в 14:54
17
Ответ для40каградусная
О і поясніть що вам не так?
Заходиш в маршрутку, а там одні індуси. Які не розуміють твоєї мови, мають свої соціальні норми та культуру, що для тебе непередбачувано, а значить - небезпечно. Дійсно, що ж не так?
dislike 3 broken_heart 1 like 22 woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 3
anonim_81
40каградусная• 08 мая в 14:55
18
Ответ дляВ курсі діла
Заходиш в маршрутку, а там одні індуси. Які не розуміють твоєї мови, мають свої соціальні норми та культуру, що для тебе непередбачувано, а значить - небезпечно. Дійсно, що ж не так?
І? Коли толпи наших біженців переїзали по всьому світові, їх теж хотіли пересадити у окремі маршрутки?
woman_facepalming 16 like 5
anonim_104
В курсі діла• 08 мая в 14:57
19
Ответ для40каградусная
І? Коли толпи наших біженців переїзали по всьому світові, їх теж хотіли пересадити у окремі маршрутки?
Якраз таки наші дуже скаржились, що в Європі «арабстан», чи якось так. Що це дуже неприємно, і це вагомий мінус навіть на соціалі сидіти там, а постійно бачити і бути змушеним взаємодіятиз цими расами в себе вдома то і подавно не хочеться. Особливо коли наших чоловіків на вулиці мізер буде
crying_face 11 like 8

anonim_38
Бойова• 08 мая в 14:57
20
Ответ для40каградусная
О і поясніть що вам не так?
Зимнюю песню помните?
У нас нема світла,зате є тепло
У нас нема тепла,зате є добро?
Её продолжение
У нас нема українців,зате є індуси
Ла ла ла ла ла ла ла
broken_heart 3 heart 7 woman_facepalming 7 face_with_tears_of_joy 3 crying_face 6 like 1
anonim_114
Зроблено у 80-х• 08 мая в 14:57
21
Та скільки можна вже?
dislike 1 woman_facepalming 8 like 1
anonim_149
Патриоточка• 08 мая в 14:58
22
Ответ дляА я з косою
То і купа фейків є постійно. Як перевірити?
Есть инфа от мера фраанковска, там частная компания на стройку аж 10 человек привезла, ну, такое...
like 2 crying_face 1
anonim_104
В курсі діла• 08 мая в 14:58
23
Ответ дляЗроблено у 80-х
Та скільки можна вже?
Ви вже змирились? Чи вам все одно що третина населення України буде індуси?
dislike 1 like 13 woman_facepalming 3
anonim_56
Сокодавка ще та• 08 мая в 14:59
24
Ответ дляМорковна
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
anonim_81
40каградусная• 08 мая в 14:59
25
Ответ дляВ курсі діла
Якраз таки наші дуже скаржились, що в Європі «арабстан», чи якось так. Що це дуже неприємно, і це вагомий мінус навіть на соціалі сидіти там, а постійно бачити і бути змушеним взаємодіятиз цими расами в себе вдома то і подавно не хочеться. Особливо коли наших чоловіків на вулиці мізер буде
Люди їдуть працювати, а не сидіти на соціалі. І їх праця полегшить вам життя.
heart 2 face_with_tears_of_joy 1 woman_facepalming 17 like 1
anonim_146
Морковна• 08 мая в 14:59
26
Ответ дляСокодавка ще та
Удалено администрацией...
Сейчас гуляя по Киеву слышишь только русскую речь
Особенно молодеж.
like 5 dislike 6 smiling_face_with_hearts 1 heart 1 face_with_tears_of_joy 1 crying_face 3
anonim_58
Тишком нишком• 08 мая в 14:59
27
Ответ для40каградусная
Авторе, а в чому ваша проблема? Мігранти працюють на будівницвах, ремонтах доріг та інше, а ви маєте змогу користуватися тим, що вони роблять. Що не так?
Все не так !
Бо це ще більше підвищу безробіття, і рівень зп. знижує !
Нашим людям можна вже не платити, бо індуси за їжу працюють, як ви це не розумієте ?
dislike 2 heart 15
anonim_56
Сокодавка ще та• 08 мая в 15:00
28
Ответ дляМорковна
Сейчас гуляя по Киеву слышишь только русскую речь
Особенно молодеж.
Вот именно
heart 1 woman_facepalming 2
anonim_104
В курсі діла• 08 мая в 15:00
29
Ответ для40каградусная
Люди їдуть працювати, а не сидіти на соціалі. І їх праця полегшить вам життя.
Не хочу я такого полегшення ціною наших рідних українців. Бо наша влада остаточно втратить мотивацію берегти свою націю.
woman_facepalming 1 like 14
anonim_120
Скіфська пектораль• 08 мая в 15:00
30
Ответ дляВ курсі діла
Заходиш в маршрутку, а там одні індуси. Які не розуміють твоєї мови, мають свої соціальні норми та культуру, що для тебе непередбачувано, а значить - небезпечно. Дійсно, що ж не так?
Вы расист?
like 2 woman_facepalming 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff