Викасикрет• 09 мая 2023
Беженка со Львова
Сейчас мне напишут, что тема для срача.... но мне выговориться нужно. Я нахожусь в Польше и поддерживаю украинского производителя и все украинское. Естественно иcкала мастера парикмахера с Украины. Пошла... и чуть не стошнило, мастер переселенка со Львова, 2,5 часа рыдала как страшно жить во Львове, как раша ненавидит именно Львов, как ей тяжело в Польше, дома лучше, но возвращаться ей страшно, как 24.02 она слышала в далеке взрывы и т.д. Я сидела и молчала и слушала прям какой-то "ценизм", она у меня ничего не спрашивала, только рассказывала, какие все несчастные в Польше переселенцы. Я так понимаю, что это дежурная речь заготовленная для всех клиентов. После 1,5 часа "плача" спросила откуда я и перестала со мной разговаривать. Наверное все поняла, а может и нет... Осадок на душе до сих пор. Я поняла, что я заграницей боюсь своих же, хотя тянусь к ним. Сейчас все напишут мне, что у нас одинаковый паспорт и т.д. Можете меня осуждать, я не поняла ее вообще, все целое, все живы, каждый месяц ездит домой, дома родители ждут, муж по шляху ездит туда сюда и она несчастна...
P.S Я с Мариуполя, потеряла все, Слава Богу близкие живы, знакомых очень много погибли, тысячи пропали безвести, после выезда в Украине не была ни разу-просто некуда ехать. Писать и говорить за литр воды на 7 человек на сутки не буду, не возвращаюсь к этим вопросам хочу все забыть...
Дали полный бан• 09 мая 2023
Ответ для4мама
У тому-то й справа, що усього Ви не бачите і не можете бачити.
Так мы же о частном, иначе не было бы вашего примера)
Ответ дляZhukOlena
Знайома з біженкою з Вінницької області, якесь село, де чоловік, город, кури, свині, гуси і т.д. Сидить у поляків на шиї вже другий рік, додому поки не планує повертатися. Розповідає полякам, як Вінницю обстрілюють, що тижнями немає світла, і взагалі у її дитини (10 років) поствоєнний синдром. Дитя підігрує - сама особисто бачила, як в небі( це було в Польщі) летів цивільний літак, а ця мала схватилася за голову і впала на землю. Театр натуральний. Звісно, що вона не хоче назад до тих свиней -гусей в село. Поляки її жаліють, грошей ні за що не беруть, вона не працює, живе задармо, їх годують, водять на манікюр, до перукаря, якісь екскурсії. Бо людина таке страшне пережила - бойові дії у Вінницькій області
Іспанський сором
Дуже смішно вам вад того щоб дитина боїться літака і падає при цьому на землю?
З чого ви взяти що дитина актор в 10 років і їй справді не страшно?
Екатерина27• 09 мая 2023
Ответ дляLenchik73
в Киеве? может быть, хотя сомневаюсь. В Запорожье у нас не то что ничего не было, у нас не работало ничего. И за хлебом дрались в очередях, и больше двух булок в руки не давали. Да потом немного успокоили, но первые дни я никогда не забуду.
Я про Львов писала
Ответ дляAlisa.Alisa
У меня мой мастер маникюра с Киева, в феврале прошлого года в Германии, постит, как путешествует, пьет шампанское, перемешивая это картинками со слезами об Украине, тут же видео или фото, как пошла отдыхать в клуб. Вот где цинизм.
В мене таких в США, Європі валом. Сторіз - жах, розпач, а потім джакузі і як тяжко себе піднімати, які шанси нам дала війна
Ответ дляКокоСина
У дитини страху не було, і слава Богу жодних обстрілів їхнього села чи коло нього не було. А бажання залишитися в кращих умовах, давлячи на жалість - є
Алекс-1022• 09 мая 2023
Ответ дляPavelolka
Пройдите долгий путь в ботинках людей, которых осуждаете.
Мне пройти долгий путь людей из Львова? Может еще из Ужгорода?
Ответ дляkitty cat
Так она ж там работает, все оплачивает сама, ничье место как тут пишут не занимает. В Польше все за свой счет. И до войны туда заробитчане ездили. А то, что ей страшно, так у каждого свой порог страха.
Угу, особенно умиляет -занимает чьё-то место
Типа кто-то с разу бы занял место парикмахера с арендой жилья
Ответ дляРуки прочь от сирени
Ну як правило з таких особистих і складається картина на загал. А істина як завжди десь посередині. Тому я й стою на своєму - ніхто нікого судити не має права. Ворог в нас один - рашизм. І треба не вестись на його огидні маніпулятивні вкиди. Дана тема - один з них. Гучний заголовок тільки чого вартує.
Ответ дляАлекс-1022
Пройдите. Вы знаете их жизнь, вы знаете их боль? Кто-то потерял дом, но живой и здоровый в Европе. А кто-то из Львова, Ужгорода потерял мужа, отца и брата на войне. Но их не обстреляли.
Ответ дляZhukOlena
Я знаю, що в Вінницю ударяла ракета. Але ж область велика. Так само і в Київ скільки ракет стріляло, але ж область велика.
І що? Та жінка та її дитина винні лише в тому, що не вмерли від тієї ракети?
За такою логікою - то й автор не вмерла. Також не має права на переживання?
Ответ дляOasis in the Desert
Моя двоюродная сестра сейчас в Германии. Одно время жила с двумя заробитчанками с Западной Украины. Они как раз собирались на очередные заработки, но ’подвернулась’ война, им даже вещи не пришлось распаковывать...
Так что Автора хорошо понимаю!
О ні, тут так не можна писати. Біженці з заходу країни і півдня/сходу в однакових умовах в Україні
Ответ дляLoveYouOrNot
Думаєте лише заробітчани мужики працювали з росіянами?)))
Мій тато працював на львівському заводі, який виготовляв запчастини і продавав рф.
Це робота, бізнес.
Тому і наші домогосподарки працювали на рашу копірайтерами, контент-менеджерами.
Тому і web-програмісти часто обслуговували ru сайти.
Це робота, бізнес.
а чому співпрацювали у минулому? ось не так давно скандал був, що Рівного щоденно через бульбашів автобуси на мацкву їздять.. Як так? І це ті хто про мову постійно людей цькує? Патріотизм не кількістю вишиванок в шафі вимірюється, а вчинками, за які декому має буди дуже соромно
D o l c e V i t a• 09 мая 2023
Ответ дляWomAnn
Нет, не ощущаю. В Польше пособий нет и надо работать. 4 месяца там можно пожить бесплатно и все. А дальше работать.
4 месяца не мало. Учитывая , что аренда золотая( при том , что эти люди часто живут в Германии на пособии бесплатно, а свое жильё не стесняются задавать дорого). ЭТО НЕ КАСАЕТСЯ ВСЕХ,такие люди есть по всей стране. А еще один вопрос , это вопрос языка, многие с ума посходили…
Ответ для4мама
Ну я вам розповім про свою приятельку. Яка тут, в одному з міст ЗУ жила на зйомі, бо ще не доробилась до своєї власної квартири. Їй господарі залупили ТАКУ оренду, що їй дешевше біло в Польші арендувати - вона до речі також майстер індустрії краси. Там і заробітки більші на ці послуги.
Також по вашій логіці ’біженка з умовного Львова’.
Беззаперечно, є виродки (не інакше як з москальським генотипом) усюди. Незалежно від географії.
Тому, повторюсь у 100500 раз - ПРИПИНЯЙТЕ цей розподіл!
Бо ведете себе у стократ гірше від москалів!
Ну или классика сдают в спокойном регионе и живут в Польше
Ага, вот мы как раз так и делаем сдаём в Киеве за 13 000 и живем в Польше только нюанс что аренда около 40 000 грн примерно
Но то мелочи , главное ж что своё сдаём с безопасном Киеве а сами в Польше хитрожопые
Oasis in the Desert• 09 мая 2023
Ответ дляZhukOlena
Одна заробитчанка уже даже зубы сделала за счёт принимающей немецкой стороны. А лучше бы сделала зубы настоящая беженка!
Ответ дляZhukOlena
Іспанський сором
Не верю в эту историю
Ответ дляМиззери
Взагалі почитала цю тему і сумно стало, що голови та серця наших громадян наскрізь просякнуті рашистським лайном. Тут перемога за ними.
Ответ дляyliapod
У каждого разная боль, у кого-то брилианты мелкие, а кому-то есть нечего(
Ну, ви праві.
Просто знайдіть іншу людину. Там багато наших.
У мене знайома татуаж робить, то теж розповідає як дончанки тулять за росію, сидячи в Польщі. Що ж поробиш, люди різні.
Вона як майстер звісно не повинна була навішувати на вас свої проблеми.
Ви ж не для того туди ходили.
Ответ дляOasis in the Desert
Ні-ні-ні, тут точно не можна так писати! Усі ж однаково страждають/страждали. І маріупольці, і херсонці, і закарпатці)