Перша леді колгоспу• 09 мая 2023
А ви часто робите повернення в інтертоп?
Я постійно щось повертаю. То не так сіло, то ще щось. Замовила дві речі. ПРийшли. Не сподобалися. Знову буду вертати. Колись там мене мабуть забанять. Кожна друга покупка возрат.
Чавонадо• 09 мая 2023
Не часто, але робила. Бо був брак, светр закошлачений, куртка з незрозумілим розміром.
Міняйловна• 09 мая 2023
А у вас нет их магазина в городе? Чтоб не заказывать, а самой ходить и мерять на месте?
Черговий по кухні• 09 мая 2023
Я специально заказывала обувь двух размеров разными заказами для дочки. Но мы ездили в магазин. Померяли, нужный размер забрали, от второго отказались. Не вижу в этом ничего плохого.
Перша леді колгоспу
• 09 мая 2023
Ответ дляМіняйловна
Та далеко і нема часу. Зручно на пошту прибіг забрав. Ок - залишив. не ок повернув.
Міняйловна• 09 мая 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Не знаю, как людям это удобно, мерять на почте, отказываться, возвращать
Червона рута• 09 мая 2023
Ответ дляМіняйловна
В магазине не все есть
Перша леді колгоспу
• 09 мая 2023
Ответ дляМіняйловна
Якщо пошта в сусідньому будинку то норм.
ОливьЕЖечка• 09 мая 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ф ви міряєте взуття, куртки там же, на пошті? Коли в черзі люди стоять? А як ви без дзеркала це робите?
Перша леді колгоспу
• 09 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Я беру додому. Пошта поруч -нести назад недалеко.
ОливьЕЖечка• 09 мая 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Цікаво. Ніколи так не купувала. Думала, якщо відмовлятись, то відразу, ’не відходячи від каси’.)