куркулиха• 09 мая 2023

В скільки вам обійшлось ЕКЗ по грошам?

Скільки читаю тем, дуже багато людей робили ЕКО чи ІКСІ, думала що це достатньо доступна процедура
Зайшла подивитись ціни в клініках і офігіла..
Скільки воно фактично виходить?
75В• 09 мая 2023
У некоторых даже не с первого или второго раза. Сумма получается внушительная.
До этого тоже куча анализов, обследований, операций....
Царевна в уггах• 09 мая 2023
Мені відповіли тут, як запитувала, що десь від 3000$ до 5000$ .
Зубачистка• 09 мая 2023
Делала 12 лет назад. 4 тыс уе. Хорошо что с первого раза удача.
Залізний занавіс• 09 мая 2023
Ответ для75В
Согласна. У подруги получилось с 8 раза. Детей не было 17 лет
Залізний занавіс• 09 мая 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Одна попытка 3 тыс$😳
автор куркулиха • 09 мая 2023
Ответ для75В
Оце ж і розумію
Але хочеться хоча б орієнтовну вартість однієї спроби розуміти,
Бо то значна сума, треба розуміти скільки накоплювати 🤣
Вмію заміряти найкраще• 09 мая 2023
Вартість програми з медикаментами, з матеріалом чоловіка та жінки - 70 000-80 000 грн., Перенос ембріонів 8000-10 000 грн., якщо буде більше двох ембріонів - заморозка 8000-15000 грн., залежить від кількості ембріонів. Якщо будете досліджувати на генетичні захворювання та стать - 8300 грн. за один ембріон.
Біток чи ефір?• 09 мая 2023
Ответ длякуркулиха
Оце ж і розумію
Залежить від кількості медикаментів, які Вам назначать, який протокол буде. Скільки яйцеклітин вийде.
Штора с кисточкой• 09 мая 2023
Ми перед війною були в програмі ЕКО з донор.яйцеклітиною, програму до кінця не завершили через війну. Але виходили на цифру близько 100 тис.грн (в Адоніс) включно з аналізами і дослідженням ембріону на генетичні захворювання та стать
Тыква2016• 09 мая 2023
У мене бажані // обійшлись 12000$. Дитині скоро 7 років
Морская свинка• 13 мая 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Вы забеременели самостоятельно?
Морская свинка• 13 мая 2023
Ответ дляТыква2016
А почему так дорого?
Для супогатной мало, а для ЭКО перебор. Много попыток?
Морская свинка• 13 мая 2023
Там очень много факторов на цену влияет.
У меня возраст 35+, мало фоликулов, соответственно длинная стимуляция, больше препаратов, заморозка эмбрионов, пгд им, вышло около 5 тыс дол, но это за все, с анализами всеми, их не раз сдавала + препараты после переноса.
Ну и это 1 попытка.
Имейте ввиду, что после удачного переноса часто тоже нужно принимать препараты, а это 100 дол в мес, многие из до родов принимают, Утрожестан, к примеру.

Если вам до 30 и много фоликов, то может и сможете вложиться в 3 тыс дол, но лучше иметь зазор в 5 тыс.
Мы брали кредит и потом гасили.
Штора с кисточкой• 13 мая 2023
Ответ дляМорская свинка
Вы забеременели самостоятельно?
Так, настала самостійна вагітність через рік після програми ЕКО
Тыква2016• 14 мая 2023
Ответ дляМорская свинка
А почему так дорого?
2 протокола, 1 из них очень длинный, крио, 4 переноса, ПГД только 2500$ тогда стоило….
Морская свинка• 14 мая 2023
Ответ дляТыква2016
Пгд 1му эмбриону стоит около 400 дол. Вы делали его 6-7ми эмбрионам?
Тыква2016• 14 мая 2023
Ответ дляМорская свинка
5 эмбріонів. Це було 10 років тому