Простецкая• 09 мая 2023
Допоможіть згадати книгу українського автора
Колись читала книгу, написана вона ніби автобіографія, автор розповідала про свої шкільні та студентські роки. Дуже запам´яталось про те, що їй постійно говорили, що має себе вести як достойна чи то галичанка чи то гуцулка. Батьки не хотіли щоб вона вступала на філолога, бо робота нервова і не пристижна. А коли вона вступила, то мала хлопця з якоїсь інженерної спецальності.
Власне це все, що я пам´ятаю з тієї книгу, але дуже вона мені сподобалась і хочу перечитати. Якщо хтось впізнав і підкаже назву, буду дуже вдячна♥
Простецкая
• 09 мая 2023
Година гугління і я таки знайшла, що це ’Колекція пристрастей...’ Наталки Сняданко. Кому хотілось би почитати щось легке, смішне і місцями непристойне, то рекомендую)