Нога на ногу• 09 мая 2023
Як ви можете описати перші поштовхи малютки?
Знаю, знаю
Тут вже 100500 тем про перші поштовхи, а от з чим це ви можете зрівняти не так багатоподіліться досвідом) дуже мені це цікаво😇🙏
Саджу все зарання• 09 мая 2023
Ой, это такая прелесть) как пузырьки внутри животика)
А потом как всадит на последних неделях с ноги по печени
Царівна Жабка• 09 мая 2023
В мене справді було як рибулька) пам‘ятаю, коли в дитинстві тато вчив рибалити і я спіймала першу рибинку та взяла до рук, вона так само ворушилася в долоні, як малеча в животику)
сама себе прекрасная• 09 мая 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Моїй бульбашці майже 33 роки, а ці відчуття пам´ятаю ніби було учора.
Советчица Года• 09 мая 2023
Дуже ніжне відчуття. І як тільки воно трапиться, то хочеться до нього постійно прислухатися. Перший раз взагалі невловимий такий. Потім вже звикаєш. І дійсно, схоже на те, наче риба у воді ривком плюхкає.
Галябалована• 09 мая 2023
Перший син ,ніби крило метелика , так я описав лікарю , донька ніби м´яча футбольного била ,я навіть і не зрозуміла зразу, поки вона не вдарила мене знову , от так і товкла мене всю вагітність, останні два місяці це жах і сльози по ночам так дитина билася , народилася і ноги в неї та і танцювали завжди ,навіть коли спить ногами ,,кидається,’
Нога на ногу
• 09 мая 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Глисты ползают
Клас
Найкраща відповідь 😀😀😀😀
Виниловая пластинка• 09 мая 2023
Не знаю,вторая беременность,так я и не почувствовала этих рыбок,котят,пузырьков и остальных розовых шевелений. С 17-18 недели было чувство редкого подергивания внутри,не свойственного газам и тп. Потом эти подпрыгивания становятся сильнее,похожие все более и более на пинки. Просто произвольные пинки,дёрганья в районе пупка.
Чемодан-Вокзал-Майами• 09 мая 2023
У меня было как будто маленькие пузырьки воздуха лопаются, как в рекламе пористого шоколада:)
Оч@ров@Шк@• 09 мая 2023
Я услышала под душем в первый раз просто маленькая вибрация в животе. Но сразу поняла-это он!
Ответ дляОч@ров@Шк@
А я вперше не тільки відчула, а й побачила. Бо лежачи дивилась телевізор☺️
Це неймовірні відчуття, а в ніч перед пологами наче пральна машина крутить барабан на віджим, просто жах, спати було неможливо
Святатабожа• 09 мая 2023
Вот когда кошка лицо нюхает - усами лицо легко щекочет. То же самое, но в животе
Фрекен бок• 10 мая 2023
А в мене ніби спазм м´яза, знаєте інколи таке буває, що так м´яз сам скорочується, дьоргається, оце отак. Але і на рибку теж схожа, тут згідна. Взагалі дивно зрозуміти ці описи поки не відчуєш. Але дуже мило)